Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-02-03, 16:56
XfokhagymaX logója
XfokhagymaX XfokhagymaX nem elérhet?
Papír kutya

Hely: Kecskeeeeemét
Összes hozzászólás: 157
Üzenetküldés ICQ-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés AIM-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés MSN-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül XfokhagymaX részére
Alapbeállítás

Ez nem chat, hogy ha bannolnak valakit, akkor lehet indokolni.
Majd (talán) magától rájön, hogy mit rontott, vagy megkérdezi attól, aki kirúgta azt kész
Épületek Pálcikaember Verzióban! (Képregény, saját)
http://sketchtoy.com/58179893 Statue of Liberty
http://sketchtoy.com/58183342 Tower Eiffel
http://sketchtoy.com/58183660 Petronas Towers
http://sketchtoy.com/58208351 Leaning Tower of Pisa
(Coming soon....)
http://forum.sfgame.hu/showpost.php?...9&postcount=89 <-- itt megtalálható az összes együtt
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-03, 18:59
Doomsday cake Doomsday cake nem elérhet?
A nyugati Nagymester

Hely: Hát itt helyben
Összes hozzászólás: 507
Alapbeállítás

Védelmi és ostrom fejlesztések
Azt hiszem különösebben magyaráznom sem kell a lényegét. Az a csapat kap harci bónuszt, amelyik védelmi/támadó fejlesztései magasabb szinten állnak.(amennyivel magasabb szinten áll a másik csapat értékénél)

f osztogatás
Ezután a kincstárból is lehet f osztogatni. Minden életben maradt tag max. 5%-ot zsákmányol a közös kasszából
Természetesen a védekező fél csökkentheti az elrabolható arany mennyiséget.

Hátas tápolás
A hátasok ezentúl szerepet kapnak a csatában. Max. 25% Bónuszt adnak a támadási értékhez.
Továbbá max. 9%-kal növelhető a kaland idejének lecsökkentése.

Oltár
Pont ugyanúgy működik mint a wc. Lényege, hogy a tagok megtöltsék az aurát, ez pedig 24 órára arany és tapasztalat bónuszt ad az aura szintjének megfelelő százalékkal.
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-12, 20:01
Istee Istee nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

Sziasztok!

Egy új jutalmazási rendszer bevezetését javasolnám a céh számára, mert mostanában céh vezetőként egyre többször tanakodom azon, hogy miként jutalmazhatnám meg tagjaimat, ugyebár az nem megoldás ha mindenkit előléptetek tisztviselőnek. Két ötletem is van amelyek nagyban hasonlítanak, de nem együtt a kettőt, hanem a jobbat kéne megvalósítani.

Az első ötletben ez a bizonyos jutalom, a gyűjtőalbumhoz hasonlítható dolog lenne. A különbség annyi, hogy nem lehetne gyűjteni bele a dolgokat, egy alap tapasztalati bónuszt képviselne, mondjuk 25%. Viselhetné "A céhek mágikus könyve" elnevezést és az elhelyezését oda javasolnám ahol a céh vagyonát láthatjuk, a beadakozott gomba és arany mennyiséget. Egy könyv ikon jelenne itt meg és ha ráviszed az egeret kiírná a tárgy nevét, valamint azt h mi haszna. Mellette egy az arany és gomba beadásánál használható plusz jelre hasonlító ikon, ami csak a céh vezető számára lenne elérhető és ha rákattint, akkor felugrana egy ablak, mint mikor valakit meghívsz a céhbe. A felugró ablakba beírja a céhe egyik tagjának nevét és az máris megkapná a könyvet. A jutalom 1 hétig lenne birtokolható, ha lejár, azonnal visszakerülne a céh tulajdonába és újra kioszthatóvá válna. Az elhelyezés és megvalósítás természetesen változtatható én csak irány mutatóként tettem fel javaslatom ezzel kapcsolatban.

A másik ehhez hasonló lenne, csak arannyal. Az arany viszont nyilván nem lenne vissza adható, ezért a következő folyamatot találtam ki. Ez az úgynevezett jutalom kassza, melynek összege úgy növekedne, hogy a beadakozott arany 10%-a mindig alapból ebbe a külön kasszába kerülne. Ez bármikor kiosztható, mikor a vezetőség úgy dönt. A kiosztás természetesen megint csak a céhvezető feladata lenne.
Az ezekkel való visszaélés elkerülése miatt, gondolom megoldható a könyv, vagy az arany kiosztása történetének követése és ha visszaélés történne, a céhvezető kitiltására kerülhetne sor. Valamint a tagok is bejelenthetnék a fórumon, ha nem megfelelőkép mennének a dolgok és leellenőrizve a helytelen használatot bann járna érte..
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-12, 20:39
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: s10, s13 Nemésia
Összes hozzászólás: 836
Alapbeállítás

Idézet:
Istee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Egy új jutalmazási rendszer bevezetését javasolnám a céh számára, mert mostanában céh vezetőként egyre többször tanakodom azon, hogy miként jutalmazhatnám meg tagjaimat, ugyebár az nem megoldás ha mindenkit előléptetek tisztviselőnek. Két ötletem is van amelyek nagyban hasonlítanak, de nem együtt a kettőt, hanem a jobbat kéne megvalósítani.

Az első ötletben ez a bizonyos jutalom, a gyűjtőalbumhoz hasonlítható dolog lenne. A különbség annyi, hogy nem lehetne gyűjteni bele a dolgokat, egy alap tapasztalati bónuszt képviselne, mondjuk 25%. Viselhetné "A céhek mágikus könyve" elnevezést és az elhelyezését oda javasolnám ahol a céh vagyonát láthatjuk, a beadakozott gomba és arany mennyiséget. Egy könyv ikon jelenne itt meg és ha ráviszed az egeret kiírná a tárgy nevét, valamint azt h mi haszna. Mellette egy az arany és gomba beadásánál használható plusz jelre hasonlító ikon, ami csak a céh vezető számára lenne elérhető és ha rákattint, akkor felugrana egy ablak, mint mikor valakit meghívsz a céhbe. A felugró ablakba beírja a céhe egyik tagjának nevét és az máris megkapná a könyvet. A jutalom 1 hétig lenne birtokolható, ha lejár, azonnal visszakerülne a céh tulajdonába és újra kioszthatóvá válna. Az elhelyezés és megvalósítás természetesen változtatható én csak irány mutatóként tettem fel javaslatom ezzel kapcsolatban.

A másik ehhez hasonló lenne, csak arannyal. Az arany viszont nyilván nem lenne vissza adható, ezért a következő folyamatot találtam ki. Ez az úgynevezett jutalom kassza, melynek összege úgy növekedne, hogy a beadakozott arany 10%-a mindig alapból ebbe a külön kasszába kerülne. Ez bármikor kiosztható, mikor a vezetőség úgy dönt. A kiosztás természetesen megint csak a céhvezető feladata lenne.
Az ezekkel való visszaélés elkerülése miatt, gondolom megoldható a könyv, vagy az arany kiosztása történetének követése és ha visszaélés történne, a céhvezető kitiltására kerülhetne sor. Valamint a tagok is bejelenthetnék a fórumon, ha nem megfelelőkép mennének a dolgok és leellenőrizve a helytelen használatot bann járna érte..
Szia!

Ötletelésnek nagyon jó, és fantázia is van benne

De mint sok esetben, itt is van a de...

Egész céhek vannak, (itt nem az egy emberből állókra gondolok) akik ilyen-olyan módszerrel előnyhöz juttatják a saját csapatukat, mit sem törődve szabályokkal, és figyelmeztetéssel. Még az sem számít, ha nagyon feltűnő a dolog. Sajnos egy ilyen bevezetése, amit javasoltál, tálcán kínálná nekik az újabb lehetőséget. Ilyen fejlesztés nélkül is rengeteg bejelentés érkezik, és számtalan bannolás kerül kiosztásra. Bele se gondolok, mi lenne ezután

Utoljára módosítva: Alithar által : 2013-02-12 21:19
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-12, 21:14
XfokhagymaX logója
XfokhagymaX XfokhagymaX nem elérhet?
Papír kutya

Hely: Kecskeeeeemét
Összes hozzászólás: 157
Üzenetküldés ICQ-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés AIM-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés MSN-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül XfokhagymaX részére
Alapbeállítás

Alithar, ha arra gondoltál, mint én, akkor:
Max. 1000 becsülettel kevesebb céheket lehetne támadni, egyszóval, ha mondjuk van a céhnek 5069 becsülete, akkor olyan céhet támadhat, aminek becsülete nem kevesebb 4069-nél.
Épületek Pálcikaember Verzióban! (Képregény, saját)
http://sketchtoy.com/58179893 Statue of Liberty
http://sketchtoy.com/58183342 Tower Eiffel
http://sketchtoy.com/58183660 Petronas Towers
http://sketchtoy.com/58208351 Leaning Tower of Pisa
(Coming soon....)
http://forum.sfgame.hu/showpost.php?...9&postcount=89 <-- itt megtalálható az összes együtt
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-12, 21:21
Alithar logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
XfokhagymaX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Alithar, ha arra gondoltál, mint én, akkor:
Max. 1000 becsülettel kevesebb céheket lehetne támadni, egyszóval, ha mondjuk van a céhnek 5069 becsülete, akkor olyan céhet támadhat, aminek becsülete nem kevesebb 4069-nél.
Igaziból nem gondoltam korlátozásra, csak véleményt írtam De ezen a szálon is el lehet ötletelgetni, igen
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-17, 10:37
Houstell logója
Houstell Houstell nem elérhet?
A keleti Bölcs

Hely: Australia, Melbourne
Összes hozzászólás: 682
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Houstell részére
Alapbeállítás

Idézet:
Alithar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia, sziasztok!

Nem, ez így helytelen válasz. Nem sokára nyitok egy témát, "Továbbított ötletek" címmel, amit magam fogok postázni a megfelelő helyre, a legjobb ötletekből válogatva. Így: igen, eljut a fejlesztőkhöz az arra érdemes hozzászólás
Hé!
http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=3779
Egyszer már kitaláltam.
252
96.88%
130/120 - 100/42
Helyezés: 49

Abbahagytam.

Steam: sheftros
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-08, 21:33
SkullCrusher logója
SkullCrusher SkullCrusher nem elérhet?
Billentyűzet Bökdöső Bitang

Hely: Gym
Összes hozzászólás: 220
Nekem egy olyan javaslatom lenne, hogy minden céh be tudja állítani hogy ki kezdje a csatát.(pl. most úgy van hogy a legkisebb kezd.ha a céhvezér akarná be tudná állítani hogy ki kezdjen.Tehát így sorba rakhatná a neveket.)Így lehetne taktikázni.

Nos'Chez, Zenki Mefisto, Tkyd, AZA, Tirpa, PKO, Siska, Phat, Mikee Mykanic, Deego, Ketioz, Rambo, BOM, Dipa, AKR, Day & SnowGoons For Life

Válaszol idézettel
Régi 2013-03-09, 09:59
Alithar logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
SkullCrusher eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem egy olyan javaslatom lenne, hogy minden céh be tudja állítani hogy ki kezdje a csatát.(pl. most úgy van hogy a legkisebb kezd.ha a céhvezér akarná be tudná állítani hogy ki kezdjen.Tehát így sorba rakhatná a neveket.)Így lehetne taktikázni.
Szia! Köszi az ötletet, de...
Erre van a tisztviselői rang. Ha a vezér nem ér rá, vagy megbíz valakit a harcok indításával, sőt, ha több emberre bízza a feladatot, az arra az esetre, hogy különböző időpontokban más és más ér rá...

Minden megoldva a tisztviselő kinevezésével
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-09, 16:53
SkullCrusher logója
SkullCrusher SkullCrusher nem elérhet?
Billentyűzet Bökdöső Bitang

Hely: Gym
Összes hozzászólás: 220
Alapbeállítás

Idézet:
Alithar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia! Köszi az ötletet, de...
Erre van a tisztviselői rang. Ha a vezér nem ér rá, vagy megbíz valakit a harcok indításával, sőt, ha több emberre bízza a feladatot, az arra az esetre, hogy különböző időpontokban más és más ér rá...

Minden megoldva a tisztviselő kinevezésével
DE én nem úgy értettem.Hanem minden céhnek meglenne a maga sorrendje a csatában.mert van pl. a céhben egy 20as meg egy 180as akkor a 20as kezdi a csatát.de pl be lehetne állítani hogy ne a legkisebb kezdje hanem pl a legnagyobb.remélem így már érthető

Nos'Chez, Zenki Mefisto, Tkyd, AZA, Tirpa, PKO, Siska, Phat, Mikee Mykanic, Deego, Ketioz, Rambo, BOM, Dipa, AKR, Day & SnowGoons For Life

Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai