Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2012-12-01, 14:35
Gyimesi logója
Gyimesi Gyimesi nem elérhet?
Rózsaszín őves Szájkaratista

Összes hozzászólás: 183
Alapbeállítás

Nem találtam ennek megfelelő fórumot, ezért ide írom...
Arra gondoltam, hogy a kalandoknál a szerezhető Arany, illetve a Tapasztalat számát szét kellene bontani az átláthatóság érdekében, úgy, mint az Android aplikációban.
Egy példa, csak hogy mindenki értse:
Arany: 5 849
Tapasztalat: 567 450
Egy picivel több helyet igényelne, ami néha a jelenlegi megoldásnál is problémát jelent, de valahogyan meglehetne oldani szerintem.. A mostani megoldással sincs semmi baj, ez csak egy kis extra lenne, Nekem jobban tetszene..
Régi 2012-12-02, 16:04
Ricsii logója
Ricsii Ricsii nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 8
Exclamation Betűtípus.

Az én ötletem kicsit értelmetlen mert nem segíti a játékot, csupán az esztétikát javítani. Ez pedig nem más mint a betűtípus. Szerintem sokkal jobban nézne ki a játék ha olyan betűtípusai lenne mint a Német, és amerikai szervereken! Nincs értelme de pl. nekem sokkal jobban tetszik az a betűtípus.
Régi 2012-12-17, 13:29
matu matu nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 17
Alapbeállítás Misztikus Óra

Sziasztok.
Lehetne a fogadóban egy óra aminek a mutatóit meg kellene szerezni.

Ez az óra arra lehetne jó,hogy ha valamelyik küldetésben két jó küldetés is van,vissza tudjuk pörgetni vel az időt.
Igy mind két küldetést ami nekünk kellett meg lehetne csinálni.

Valamint jó lehetne a fogadósnál az idö vissza pörgetésével plusz egy sörre szert tenni,vagy ha rossz tárgyat vetünk a boltban,akkor visszamehetünk az idöben.
Kazamata,vagy torony újra kezdésére is jó lehetne.

A megvalósítása pedig egyszerü lehetne,csak rá kellene húzni az órát a fogadósra,a küldetést adó emberre,a kazamata ikonra,a bolt ikonra.

Az órát csak egyszer egy nap lehetne használni.
Ha én mondjuk szeretnék meg 20 egységnyi kalandvágyat akkor a fogadósra húzom,ha két dolog kell a küldetések közül,akkor arra az emberkére,ha W.C. átalakitást akarom megváltoztatni akkor oda.stb.
Régi 2013-01-11, 20:03
Szotyee Szotyee nem elérhet?
Kitiltva

Hely: Leokááádia, PCP megye, Jet Fuel köz
Összes hozzászólás: 233
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Szotyee részére
Alapbeállítás

Új ötlet:
A nap hősének(legtöbb ölés céhcsatában)járhatna valami jutalom. Én aranyra gondoltam, szinthez kötve, a bónuszokat beleértve.
Válaszokat várom
Régi 2013-03-23, 15:02
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: s10, s13 Nemésia
Összes hozzászólás: 836
Alapbeállítás Továbbításra váró ötletek

Ide gyűjtjük azokat az ötleteket, amiket érdemesnek tartunk továbbítani a fejlesztők felé.

Kérlek vegyétek figyelembe, hogy nem küldhetünk el minden ötletet, és nem szeretnénk ebből sértődést tapasztalni.

A döntéseinket vállaljuk, ha kell indokoljuk.

Köszönjük a megértést!

A topic folyamatosan kerül feldolgozásra, és az alábbi sorrendet tartjuk be ezentúl:

- A javaslatok szekcióban kiválogatjuk az ötleteket, és archiváljuk a többi hozzászólást.
- Az arra kiválasztott hozzászólások ide kerülnek, és itt is maradnak, amíg a fordítás megtörténik.
- Miután továbbítottuk az ötleteket a fejlesztők felé, az itteni hozzászólások is törlésre kerülnek, így jöhet a következő adag, az addig beérkezett újabb ötletek közül.

Utoljára módosítva: Alithar által : 2013-03-23 15:31
Lezárt téma

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai