Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Dicséretek és kritikák

Dicséretek és kritikák Játék és Moderátorok - avagy osszuk meg bátran a véleményünket

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-07-12, 20:54
Amaterasu Amaterasu nem elérhet?
Bézbózütő

Hely: Hungary Lovagrend S11
Összes hozzászólás: 49
Alapbeállítás

Közel sem azonos a végeredmény, biztos vagyok benne, hogy nem tudsz nekem 5 db olyan karaktert találni, aki így állna ezen a szinten, mint én... Kár a gőzért, hidd el, mindent lehet másképpen.
Mi vár rám? Soha nem siettem, élvezem a lassú játékot...tévedsz, ha szerinted nincs ráhatásod a dolgokra... csak Te másképp játszol, mint én.
Régi 2018-07-12, 21:04
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Idézet:
Amaterasu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Közel sem azonos a végeredmény, biztos vagyok benne, hogy nem tudsz nekem 5 db olyan karaktert találni, aki így állna ezen a szinten, mint én... Kár a gőzért, hidd el, mindent lehet másképpen.
Mi vár rám? Soha nem siettem, élvezem a lassú játékot...tévedsz, ha szerinted nincs ráhatásod a dolgokra... csak Te másképp játszol, mint én.
Nem is kell ,hogy többet mondj ,ezekből a mondatokból látszik is ,hogy mégcsak ( és ez nem degradálás) 370-es vagy . "élvezem a lassú játékot" 370-en nem lassú a játék!!! A többire nem reagálok ,majd megtapasztalod,de aki 400 felett van az pontosan tudja miről van szó!
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-12, 22:39
ultimate07 logója
ultimate07 ultimate07 nem elérhet?
Bézbózütő

Hely: Balaton
Összes hozzászólás: 47
Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem is kell ,hogy többet mondj ,ezekből a mondatokból látszik is ,hogy mégcsak ( és ez nem degradálás) 370-es vagy . "élvezem a lassú játékot" 370-en nem lassú a játék!!! A többire nem reagálok ,majd megtapasztalod,de aki 400 felett van az pontosan tudja miről van szó!
Azért a 300+ -os játékosoknak sem annyi könnyű az élete. Én is 370 körül járok, és bő 2 hét míg ugrok egy szintet, sokszor már 3. Persze én még csak 1000 000 000 tapasztalatnál járok, a nálam 20 szinttel magasabbaknak már biztos 1 hónapba is telik.
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-13, 06:21
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Alapbeállítás

Idézet:
ultimate07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért a 300+ -os játékosoknak sem annyi könnyű az élete. Én is 370 körül járok, és bő 2 hét míg ugrok egy szintet, sokszor már 3. Persze én még csak 1000 000 000 tapasztalatnál járok, a nálam 20 szinttel magasabbaknak már biztos 1 hónapba is telik.
Persze minden viszonyítás kérdése,200-hoz képest a 300+ is lassú!
De 300 plusszon még nagy valószínűséggel vannak kazamatáid amiket tudsz ütni ,nem is egy ,van rá esély hogy se a saját se a céhes kaput nem fejezted be ,van Twister ...stb
400-440+ felett azt képzeld el amikor már minden készen van ,belépsz és lenyomod a napi kv-t és kilépsz ,monoton ,minden nap (persze ez tőled függ) de totál nincs semmi amit csinálhatsz és ezek mellé ,ha nem aranyra mész hanem xp-re és 320-azol ,akkor kb 2-3 hét 1 szint és emellé nem is ér semmit a szintlépésed ,mert az a kazi ami megmaradt (árnyban) az nem olyan amikkel ti most találkoztok és nehéznek gondoltok. Totál el****ott az erőssége , pl az új árnykazinál már a 4.-nek 570 milla élete van ,árny Easterosból a 8.-nak meg 550. Ekkora különbségnél mindegy mit ütsz és mekkorát ,esélytelen vagy,hónapokig és itt hiába mondja nekem valaki azt ,hogy rajtad múlik hogy építed a karit és ezáltal az is ,hoogy mikor ütöd le a kazit Butaság. Persze olyan értelemben igen rajtad ,hogy ha jól és sokat statolsz akkor fél 1-év múlva ,ha nem akkor ennél több... Csak ez így nagyon el****ott dolog,mert az emberek 99%-a pont nem fogja ezt megvárni ,hanem töröl,ha már unalmas,persze mindíg vannak kivételek ,csak elenyésző számban és azok bevételt már nem generálnak amennyien vannak.
Pl volt olyan kazi ami mágus volt (már nem tudom melyik) , első ütése kritt nélkül volt 70-100 millió ,krittel ütött elsőre is 130-140-eket ,lehet számolgatni mik az esélyeid...

395-ös szintől ,amikor 1.5 milliárd xp lesz már 1 szintlépés ,onnantól nagyon drasztikusan elkezd fogyni a napi xp mennyiség amit össze lehet gyűjteni (addig folyamatosan nő) ,ezt csak az tudja aki már megtapasztalta. Nem kicsit hanem pár 10-20 szint alatt a felére is visszaesik én erről is beszélek amikor azt mondom belassul,de majd meglátjátok...

Utoljára módosítva: Mraz által : 2018-07-13 06:31
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-14, 00:08
vonKurz vonKurz nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 11
Wink

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem véletlenül nyitják ezt a töménytelen mennyiségű szervert,mert a régebbiek elenyésző mennyiségű profitot hoznak már. Egy szerver az elején termeli a pénzt az első fél évben utána,kihal és csak van. Ez a fél év pedig minden egyes új szervernél egyre csökken.
igazából léteznek olyan játékok, amiket hosszútávra csinálnak, de ez macerás, mert sok energia, meg fejleszteni kell, játékosok közti interakció kell, de ha lehet ütni egymást úgy, hogy értelme is van, akkor külön csapat kell a multi ellen, akkor a nem kevés szerveren létező multi céheket tiltani kéne, az meg ember és erőforrás igényes... teljesen nyiltan megy a multi, de nem a 2-3 karakteres multikról beszélek, hanem a 40-50 fős komplett céhes multikról... nem igazán zavar senkit, próbáltam már jelenteni ilyesmit, semmi értelme tényleg...

aztán lehet csinálni olyan játékot is, amiben fél év versenyfutás van. 50-100 ember veszi a gombát, természetesen kell melléjük az ingyenességgel beetetett párszáz balek is, nekik az a szerepük, legyen kit leelőzni. aztán mikorra nagyjából kialakul a sorrend 200 szint körül, akkor a pénzes vevőknek kell nyitni új szervert, a régit meg be kell lassítani/belefullasztani az unalomba, hogy finoman áttereljük a kitartóbbakat is az új szerverekre.

na nem mintha létezne ilyen játék, jó is hogy nincsen. kimondottan jó...
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-24, 10:27
Vulcano logója
Vulcano Vulcano nem elérhet?
Szószájtjárt Szamuráj

Hely: Kazincbarcika
Összes hozzászólás: 256
Alapbeállítás

Én töröltem is magam a pecerbe, pedig "csak" 320on valahanyas voltam.. unalmas végbéltermék az egész már.. még a frissítések miatt fellépegetek.a fórumra, de játszani már nem játszok.. amilyen jó volt az elején, annyira elmegy az egész élmény pár év alatt...
Erősködhet akárki, hogy ez akkor is élvezetes, meg ő akkor is tudja irányítani a meneteket, de valószínűleg még nem volt részese normális játékoknak...
Régi 2018-07-31, 10:01
vonKurz vonKurz nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 11
Alapbeállítás

1100 víz kedvenccel megtámadtam 700-s víz kedvencet.

sor végén, 128 saját Toccsaplatat 101 ellen, 200. saját Hydrospir 160 ellen, végeredmény, sima ügy, a 160. szintű Hydrospirnek 34 millióból 24 milliója maradt.
14-s gladiátorom van, semmi más nem számít bele tudomásom szerint, csak a random. aminek akkora jelentősége van, hogy még az sem számít, ha 20%-l vagyok erősebb a másiknál... vagy túl nagy a random szerepe, vagy semekkora, és irányított a sorsolás, azaz a kicsik bizonyos százalékban automatikusan nyernek harci erőtől függetlenül...
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-31, 18:28
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Alapbeállítás

Idézet:
vonKurz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1100 víz kedvenccel megtámadtam 700-s víz kedvencet.

sor végén, 128 saját Toccsaplatat 101 ellen, 200. saját Hydrospir 160 ellen, végeredmény, sima ügy, a 160. szintű Hydrospirnek 34 millióból 24 milliója maradt.
14-s gladiátorom van, semmi más nem számít bele tudomásom szerint, csak a random. aminek akkora jelentősége van, hogy még az sem számít, ha 20%-l vagyok erősebb a másiknál... vagy túl nagy a random szerepe, vagy semekkora, és irányított a sorsolás, azaz a kicsik bizonyos százalékban automatikusan nyernek harci erőtől függetlenül...
Random ,de túlságosan is! +- 50% sem fog később számítani,néha megesik ,hogy azonos elemnél kikapok 2000 feletti összessel 1100-astól is...
Válaszol idézettel
Régi 2018-08-30, 18:15
Lionskull Lionskull nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 58
Alapbeállítás

A dolog ez egész harcnál úgy áll, hogy vagy van szerencséd vagy nincs. Veszítesz vagy nyersz, nem múlik semmi máson. Mint a rulettasztalnál, akinek bejön az 50%, az fog nyerni. Volt már olyan vicces csatám, hogy 12000 statpontos felderítő szörnyike sima küldin beverte az íjászomat. Nem, nem rosszul felépített karakter, olyannyira nem, hogy rendszeresen kapok meghívókat hogy jó lenne ha csatlakoznék, mert nagyon erős vagyok. De a randomitás szemléltetéséhez elég ennyi, a szörny állandóan kitért majd critelt, én állandóan benyaltam vagy kaptam a kritikus ütést... 1000 estből egy, de idegesítő. Twister? Ha mákom van kétszer akkora statos szörnyet lenyomok ha nem akkor hetekig táborozok egynél. A jutalomról jobb nem is beszélni, 100 szintenként előkerül egy epic és akkor túlzok. Aki az elején a megcsinálta amikor nem húzták fel az erősségét az jól járt, na meg aki a Mágia ősi iskolája előtt nekiment és már 450 körül volt.
Tényleg epicek, a szerencsére adó vackokat jó lenne már elfelejteni...
Válaszol idézettel
Régi 2018-08-30, 20:26
Sword Cut Sword Cut nem elérhet?
Vak Komondor

Hely: Play For Fun, a legjobb céh!
Összes hozzászólás: 33
Alapbeállítás

Idézet:
Lionskull eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A dolog ez egész harcnál úgy áll, hogy vagy van szerencséd vagy nincs. Veszítesz vagy nyersz, nem múlik semmi máson. Mint a rulettasztalnál, akinek bejön az 50%, az fog nyerni. Volt már olyan vicces csatám, hogy 12000 statpontos felderítő szörnyike sima küldin beverte az íjászomat. Nem, nem rosszul felépített karakter, olyannyira nem, hogy rendszeresen kapok meghívókat hogy jó lenne ha csatlakoznék, mert nagyon erős vagyok. De a randomitás szemléltetéséhez elég ennyi, a szörny állandóan kitért majd critelt, én állandóan benyaltam vagy kaptam a kritikus ütést... 1000 estből egy, de idegesítő. Twister? Ha mákom van kétszer akkora statos szörnyet lenyomok ha nem akkor hetekig táborozok egynél. A jutalomról jobb nem is beszélni, 100 szintenként előkerül egy epic és akkor túlzok. Aki az elején a megcsinálta amikor nem húzták fel az erősségét az jól járt, na meg aki a Mágia ősi iskolája előtt nekiment és már 450 körül volt.
Tényleg epicek, a szerencsére adó vackokat jó lenne már elfelejteni...
Teljesen egyetértek. A csaták már nem csaták, hanem zsákbamacskák. A szerencse epiceket pedig valóban el lehetne felejteni, senki sem használja őket. Arról nem is beszélve, hogy nagy szinten ha epic eventkor nem pörgetsz a boltban, akkor nagyon ritkán kapsz epikus tárgyat, ha pedig kapsz, sokszor szerencsés.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai