Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Fórum Archívum > Játék és támogatás archívum

Szavazás eredménye: Van értelme a topicnak?
igen 17 38,64%
egy picit 6 13,64%
talán 10 22,73%
nem 11 25,00%
Szavazók: 44. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-09-26, 19:51
Gekk0...Ját.név:Chips2010 Gekk0...Ját.név:Chips2010 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 8
Thumbs up Ötletek...

Kezdeném is egy gondolattal. Ha megszakítod a munkát akkor nem kapsz fizetést, de mi lenne ha pl elindítasz 10 óra munkát, felénél megszakítod és legalább az elvégzett munka feléért járó pénzt kaphassuk meg, esetünkben 2,5 óra melóért járó pénzt. Mit gondoltok erről

Utoljára módosítva: Gekk0...Ját.név:Chips2010 által : 2010-10-01 00:07
Régi 2010-09-26, 21:25
Reginald logója
Reginald Reginald nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 361
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Reginald részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Reginald részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Reginald részére
Alapbeállítás

A javaslatok szekció azért van, hogy ötleteket osszunk meg, mindenki a sajátját, nem pedig, hogy egy témába sűrítsünk több ezer hsz-t.

Ennek ellenére, logikus és megvalósítható ötlet. De mivel ez a játék már évek óta megy, és még nem történt ilyen változás, nem is fogják ezt bevezetni.

Krenea Krónikái Már 9, nyomtatásra szánt, javított fejezettel is. Közöttük eddig sosem olvasott részekkel!

Krenea Wiki Folyamatosan bővül.

Régi 2010-09-27, 16:33
FRU5T FRU5T nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 51
Alapbeállítás

Idézet:
Reginald eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A javaslatok szekció azért van, hogy ötleteket osszunk meg, mindenki a sajátját, nem pedig, hogy egy témába sűrítsünk több ezer hsz-t.

Ennek ellenére, logikus és megvalósítható ötlet. De mivel ez a játék már évek óta megy, és még nem történt ilyen változás, nem is fogják ezt bevezetni.
Hát igen.. nincs túl sok remény erre
Régi 2010-09-27, 17:48
Csabíí logója
Csabíí Csabíí nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 271
Alapbeállítás

Az ötlet azért jó de nem a legjobb.
De a megvalositására semmilyen "okot lehetöséget érvet " nem látok.
Régi 2010-09-28, 16:24
Kamehame Kamehame nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 6
Alapbeállítás

Piac

Szerintem a nem használt felszereléseket ki lehetne tenni a piacra pár aranyért és el lehetne ott adni másik játékosnak.
pl: Van egy divatmagazinom. Eladom a piacon 40 ezüstért.
A vevő meg megveheti 40 aranyért.
Szerintem nem bonyolult, de viszont hasznos!
Régi 2010-09-28, 21:01
Reginald logója
Reginald Reginald nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 361
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Reginald részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Reginald részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Reginald részére
Thumbs down

Ezt már többször felvetették, és mindannyiszor be lett bizonyítva, hogy rossz ötlet lenne. Nézzetek körül az archívumban. Kéretik nem folytatni a piacos témát!

Krenea Krónikái Már 9, nyomtatásra szánt, javított fejezettel is. Közöttük eddig sosem olvasott részekkel!

Krenea Wiki Folyamatosan bővül.

Régi 2010-10-04, 21:40
Halhozo Halhozo nem elérhet?
Junior Member

Alapbeállítás fejleszési javaslatok

1. Céhen belül több rang. Rangonként állítható mit csinálhat a tag. (Tagfelvétel, harc indítása, céhleírás módosítása, tag kirúgása, céh fejlesztése)

2. A céh fejlesztésnél újabb funkciók: kincstár (x összeg védve van a támadásoktól), várfal bónuszokat ad védekezésénél, céhkocsma/fogadó munka helyett itt töltött órák száma szerint y%-os sebzés növekedés x percig. y nem növekedhet 5-10% fölé.

3. Kincskeresés funkció, vagy csak arany, vagy csak tárgy. Tapasztalati pont nem járna érte. 1-10 órára lehet elküldeni, minden órában 1% esély szint*100 arany, 10% esély szint*10 arany, 50% esély szint*2 arany. A maradék 39%-ban az egyén üres kézzel kullog haza. Tárgyakra ennek megfelelően. 1% eséllyel epic tárgy, stb...
Régi 2010-10-04, 22:00
Szabi Szabi nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 25
Alapbeállítás

az első az már most teljesítve van

a második az O.K. ennek már sok változatát hallottuk

a 3. meg baromság mert pl egy lvl100-as kap 1000 (lvlx10) aranyat azzal semmire se megy... nekem lvl94-nél 4800 arany 1 erő...
Régi 2010-10-04, 22:16
Halhozo Halhozo nem elérhet?
Junior Member

Alapbeállítás

Azt csak példának írtam, mivel nem vagyok magas szintű, így nem tudom későbbiekben mennyi arany kell. Lehet bonyolítani a képletet, mint ahogy a munkánál van.

Ja és lehet, hogy a céhvezetőnk a béna, de én 3 ranggal találkoztam összesen. (tag, tisztviselő, vezető)

Utoljára módosítva: Halhozo által : 2010-10-04 22:19
Régi 2010-10-05, 13:01
Adaren logója
Adaren Adaren nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 5
Alapbeállítás

Gondoltam új témát nem nyitok, főleg mivel csak egy kérdésem lenne.
Máshol nem láttam felvetve, nyelvtudásom meg annyira nem jó, hogy külföldi oldalon böngészek ez ügybe, ezért kérdem itt.
Na a lényeg: Olyanról nem tudtok, hogy új fajokat vezetnének be? Mert az csak egy grafikai újítás, lehetne mondjuk tauren, worgen, s talán nem kerülne sokba. S kezdetben ilyen kinézetet csak gombáért cserébe kaphatnánk, s mikor lecseng akkor kerülhetne pénzbe.

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai