Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2017-02-21, 19:55
begyowsky begyowsky nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás ruha szett

Nekem olyan ötletem támadt, hogy legyen bónusz tulajdonság, ha szettben van az öltözék, vagyis lábbeli, kesztyű, páncél, sisak. Például mondjuk +100 ügyesség, ha a felderítő a Bokorcserkész Bokorcserkész-szettjét hordja. +100 értelem a mágusnak, erő a harcosnak, etc. Persze minden epikus szettre érvényes lenne.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-21, 20:33
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Billentyűzet Bökdöső Bitang

Összes hozzászólás: 237
Alapbeállítás

És mit ér a +100 stat? Túlságosan drága beruházás, és nem egyformán oszlana el, míg 50-100szint körül valóban érhet valamicskét, azonban nagyobb szinten semmit sem!

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-22, 06:24
Mraz Mraz nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 44
Alapbeállítás

Arról nem is beszélve,hogyha egyszerre akarod a szettet összeszedni akkor biztos,hogy 1000 gomba alatt nem úszod meg ,de valószínűleg több lenne,ha meg nem egyszerre akkor nagyon sokáig elhúzódna és mire megkapnád azt a 100 statpontot (ami egyébként sem ér semmit) már régen elbuknád azzal hogy a szettben legelőször megtalált darabokat megint rég le kellett volna már cserélni...
Az ötlet jó de inkább valami %-os megoldással tudnám elképzelni.
Igaz magasabb szinteken már 1-2000 statpont különbség sem ér pont semmit.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-22, 18:07
Attih Attih nem elérhet?
Ez már valami

Hely: A számítógép előtt
Összes hozzászólás: 96
Alapbeállítás

Nem rég írták azt a problémát, hogy 1-2 gomba hiányzik valamihez, és sehogy nem jön össze. Erre a legegyszerűbb megoldás, amivel a Playa se jár annyira rosszul:
A kölcsön. Annyiból állna, hogy felvehetünk gombát, és annyi gombát, amennyit kölcsönöztünk, elvesz tőlünk, ahogy megkapjuk. Természetesen lenne egy korlát a kölcsönre, különben nagyon ki lehetne játszani, így a maximum adósságod 15 gomba lehet egyszerre. Építői kritikát írjatok, ha lehet.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-23, 13:37
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Billentyűzet Bökdöső Bitang

Összes hozzászólás: 237
Alapbeállítás

Epik event kiegészítése, ugyanúgy mint az "erdei ritkaságok" küldetésen lehessen találni szilánkot és fémet!

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-23, 20:00
Chrian Chrian nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 32
Alapbeállítás

A tárgyaknál annak kijelzése, hogy mennyi +statot ad a kovács fejlesztése, hogy alap szinten összehasonlíthassuk a fejlesztetteket az esetlegesen megtartandókkal/vásárlandókkal.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-24, 16:59
begyowsky begyowsky nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás

Mindegy, hogy %, vagy pont, csak adjon rá valamit. Ha már gyűjtögetek. De nem értem, mindenki azonnal akarja az újdonságot, és gombákat számol, ez mire jó?
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-25, 10:05
Mraz Mraz nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 44
Alapbeállítás

Idézet:
begyowsky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindegy, hogy %, vagy pont, csak adjon rá valamit. Ha már gyűjtögetek. De nem értem, mindenki azonnal akarja az újdonságot, és gombákat számol, ez mire jó?
Majd ha eléred azt a szintet,hogy 4-5 hónap alatt sem megy 1 kazi sem,akkor majd megtudod te is miért számolgat mindenki,hogy az új frissítés mennyire éri meg és mire is volt jó...
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-25, 20:52
Nitrile Nitrile nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 7
Alapbeállítás céh

Sziasztok!
Céhhel kapcsolatban lenne egy ötletem.
A régebbi céhek többségének ugyebár régen készen vannak a portyák. Nincs kihívás. Elég unalmas hogy napi szinten csak annyi van hogy jelölünk a csatára néha-néha beszélünk chaten, a démonportált megtámadjuk és kész. Lehetne további portyákat berakni. Vagy másfajta új céhes kazamatákat. Az új kovács frissítéssel is össze lehetne hangolni, nyereményként lehetne kristályt , fémet és persze tapasztalatot kapni. A teljesített kazamata szintek után a portyákhoz hasonlóan %-ot kapnánk a Kincs és a Tanítóhoz. Ezáltal egy kicsivel több arany és tp jönne a küldetésekből is.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai