Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2017-09-01, 23:11
premereg premereg nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 51
Alapbeállítás

Azért én titkon reménykedem benne, hátha egy őszi frissitésnél változtatnak valamin.
Pl. a javasolt (azt hiszem pont ebben a topicban) változtatást, hogy minden 100. szintre fejlesztett kedvenc ad valamennyi pluszt az értékhez. Igy nem lenne mindegy hogy 5 db vagy 12 db kedvenc éri el a 100. szintet.

Talán valami ilyesmi elképzelhető... vagy túl optimista vagyok?
Válaszol idézettel
Régi 2018-03-30, 18:18
Attih logója
Attih Attih nem elérhet?
Kartonpapír kutya

Hely: A számítógép előtt
Összes hozzászólás: 121
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Attih részére
Alapbeállítás

Sziasztok! Ahogy olvastam a fórumokon, azt mondták mindenhol, hogy a 100+-os kedvenc feltétele, hogy az adott elemből mind a 20 verve legyen. A képen látszik, hogy bevertem mind a 20 tűz kedvencet, de mégsem fejleszthetem a 100-as szintű kedvencemet. Talán mind a 100 kedvenc be kell legyen verve?

Magyar s5 [Szabadcsapat]
w14 [Szabadcsapat]
Magyar s16 [Phantom (A Szabadcsapat nagycéhe)]
w15 [PyrkoweGolemy]
w17 [Szabadcsapat]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."
Válaszol idézettel
Régi 2018-03-30, 18:40
Mraz Mraz nem elérhet?
Ninja Kutya

Összes hozzászólás: 133
Alapbeállítás

Idézet:
Attih eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok! Ahogy olvastam a fórumokon, azt mondták mindenhol, hogy a 100+-os kedvenc feltétele, hogy az adott elemből mind a 20 verve legyen. A képen látszik, hogy bevertem mind a 20 tűz kedvencet, de mégsem fejleszthetem a 100-as szintű kedvencemet. Talán mind a 100 kedvenc be kell legyen verve?

Hát az ellenkezőjét nem tudom sajnos lepróbálni ,de akinek mind a 100 le van ütve ( nem mind van megszerezve) azok mind tudnak w5-ön 100 fölé etetni,tehát lehet az a szabály ,hogy mind a 100-at le kell ütni hozzá...
Válaszol idézettel
Régi 2018-04-03, 15:58
MarcoPolo MarcoPolo nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

Sziasztok!

Nekem s1-en nem sikerül 100 fölé emelnem a kedvencek szintjét egyik csoportban sem, s2-ön viszont igen. Nincs mindegyik megszerezve, sőt leütve sem. Az s1-en és az s2-ön is ez a helyzet.
Válaszol idézettel
Régi 2018-04-24, 18:31
Buki Buki nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 43
Alapbeállítás

eléggé el****arintották ezzel a kedvenceket...
most az van, ha csak 18 szinttel magasabb a kedvencem az ellenfelénél, legyen akár az én kedvencem az ellenszere az ellenfelének (tehát mondjuk árnyékkal megyek vízre), esélyem sincs megnyerni a csatát
eddig 20-ból 20x ez történt
ha 19 vagy afölött van a szintkülönbség az én javamra, akkor talán nyerek
és nem úgy h előtte a kedvencemnek még 8 másik 100-as vagy 100+os kedvencen át kellett rágnia magát, és az utolsónál csak 10 hpval ment a csatába, hanem épp fordítva. ha egyenlő erővel mennek, akkor tuti h az enyém marad alul. 20-ból 20x
csak épp a legutóbbi példa a sok közül. itt kicsit túlzok, mert csak 4 szinttel nagyobb az enyém, és a pillanatképnél már elkezdődött a csata (ahogy 99%-ban az lenni szokott, nem én kezdtem itt sem) így az első két ütésről lemaradtam...

és végül a csodálatos végkifejlet...
és nem az a baj h a több életerővel, több szerencsével, több ügyességgel rendelkező fény lényemet simán lerakta az alacsonyabb szintű árnyék kedvenc, hanem h mindig ez van, minden kedvencemnél, minden esetben, ha csak 18 szinttel magasabb az ellenfélénél...
ha már 19, akkor lehet esélyem arra h leverem, ellenkező esetben 0% eddig az eredmény
minden esetben zipp... és kész, mindegy h épp fénnyel árnyékra, vagy árnyékkal vízre...stb megyek
mindig
amióta 100 fölé lehet vinni a kedvenceket mindig
ja, és általában nem éppen hogy kikapnak, mert mondjuk nincs szerencséjük, hanem ilyen lesimázás az egész, mint a képen is látható

Válaszol idézettel
Régi 2018-06-01, 01:57
Buki Buki nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 43
Alapbeállítás

hát... semmi válasz vagy reakció az előző felvetésemre...
nem csodálom, erre nagyon nincs is mit mondani
a kéjmámor tovább folytatódik, azóta is ugyanaz a helyzet, én csatát nem nyerhetek
legutóbbi csodás harcom is ezt támasztotta alá...

eme csodás kezdés után, utolsó kedvenc, több hp, mindenben jobb stat, ráadásul pont fénnyel árnyékra, mi baj lehet ebből...
hát ez

jól látható h megint simán kikaptam. legalább egy kicsit megszorongattam volna, vagy akármi, de nem, simán minden ütés krittel, egyszerűen simán leeresztett...
mindezt 13-as szintű gladiátorral

na mind1
ez az új kedvencek rendszer megölte ezt a játékot, ami már egyébként is a halálán volt
Válaszol idézettel
Régi 2018-06-01, 19:47
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 359
Alapbeállítás

Ez nem hiba, ez ilyen kaka...

Nekem az árnyék utolsó három kapott ki a víz utolsójától, akinek max 70% élettel kezdett.

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2018-06-01, 22:03
Sword Cut Sword Cut nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 24
Alapbeállítás

A gladiátor már nem hat a kedvencekre és a segítőkre. Csak a karakter kritikus sebzését növeli.

Ahogy látom, 2 felderítő csatázott a végén. Szerintem nem meglepő a végeredmény. Felderítő-felderítő csatában szerencsésen és "megérdemelten" is lehet nyerni és veszíteni. Bármi kisülhet a sok kitérés miatt, akkor is, ha nagy a különbség a két fél között.
Gondold el, arénában is 2 felderítő egymás ellen bármilyen végeredményt tud produkálni.
Szerintem teljesen rendben volt a csata, amiről képet kiraktál. Egyszer így nyersz, máskor így veszítesz.
Válaszol idézettel
Régi 2018-06-04, 15:14
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás

ezt vki meg tudná hivatalosan is erősíteni?
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai