Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-10-06, 20:46
Kicsi Adam Kicsi Adam nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 52
Alapbeállítás

Én most 170. vagyok, egyenlőre még 150-300 helyezettek közül sorsol ellenfelet, de már most félek, hogy mi lesz, ha majd a top 100-ból fog sorsolni Ott már biztos nem lesz annyi inaktív játékos meg a védelmük is keményebb lesz Mondjuk még csak nemrég indult az erőd, még ki kell alakulnia a ranglistának, hogy aki gyengébb az hátul van, akinek meg nagyobb a serege az előrébb.
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-06, 20:53
Doomsday cake Doomsday cake nem elérhet?
A nyugati Nagymester

Hely: Hát itt helyben
Összes hozzászólás: 507
Alapbeállítás

Valószínűleg a fejelsztés számával van összefüggésben. A dicsőség csarnokában találsz egy ilyet is, de a sorrendre nincs befolyással. Ezért gondolom, hogy ez az az információ, ami alapján a játék igyekszik veled egyszinten lévő játékost sordolni. Mert enélkül felesleges infó lenne.
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-07, 15:31
A nyugati Nagymester

Alapbeállítás

Az Erőd 9. szintre történő felhúzás legalább 1 napig tart. Remek, hogy közben mást nem tudok fejleszteni, de igazán vicces az lesz, amikor a kőfejtőt vagy a favágókunyhót kell fejleszteni. 24 órát még kibír az ember, de van fölötte is. Akkor mégis mi lesz a termeléssel? Napokra leáll és ha kifogytam, akkor egységeket sem fogok tudni újra gyártani?
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-07, 15:59
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 364
Alapbeállítás

Pontosan, majd ha épül 14ről 15re pl az íjászok céhe, és eközben valaki leveri a 28db íjászt, akkor úgy megközelítőleg 30napig (kb ennyi lehet majd de 28ra saccolok) nem fogsz tudni újakat kiképezni, és védeni sem magad.... egy drágakő keresés is a 8as bányában 10es munkással (50%) már 6 óra...

Egy 11.szintű épület megépítése 10es szintű munkás negyeddel 3nap 23óra 23 perc. (573 gomba)

Ugye minden fajta kőből van 3, erő, értelem, ügyesség, kitartás és szerencse, ezen felül még van ugyanúgy 3fajta fekete színű kő is. ( Hegyikecske kristály, Lázgyémánt, Jetinyál)

Gondolom a fekete színű köveket majd nagyobb szintű bányákban lehet szerezni (nem tudni, hogy mit ad), de már önmagában az vicc, hogy 5 az egyhez van esélyed arra, hogy jó követ kapj, és még ezen belül 3 az egyhez, hogy milyen erősségűt.

Csak ha folyamatosan építkezni akarsz, max akkor van időd bányászni, ha az erődre gyűjtesz, de ha elkezdesz építkezni ,akkor napokig, hetekig nem tudsz bányászni!
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-07, 16:49
A nyugati Nagymester

Alapbeállítás

Ebben a formában nincs értelme további fejlesztéseknek.
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-07, 23:38
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 153
Alapbeállítás

Sziasztok!
Ugy látom sokan úgy gondolják, hogy ez a frissités egy különálló játék lett az sf-ben. Elkatonázgatnak, esetleg a legozás helyett a termelésre mennek inkább.
Próbáljátok azt végiggondolni, hogy az erőd által adott kövek milyen hatással lesznek a karaktereitekre.
Még nagyon az elején vagyunk, lehet, hogy napokat, heteket kell várni egy épületre, de szerintem az nem fogja bánni, aki felépit egy drágakőbányát 15-ös szintre.
Későbbiekben lehet majd csodálkozni, hogy miért kaptok ki az arénában, miért nem mennek az uj kazamata szörnyei.Szerintem nem érdemes egy bizonyos szintig tolni az épületeket.

Jó játékot,

Kam1kA
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-08, 09:18
A nyugati Nagymester

Alapbeállítás

Aha, persze. És akkor 300-as szint felett pl. honnan szüljön az ember olyan cucokat, amibe illeszthető drágakő?
Na és a mázli faktor továbbra is jelen van. Nem elég, hogy egy örökkévalóság a fejlesztés. Főleg azért, mert mást is fejlesztened kell mellette. Ezen kívül a bányászás ideje is folyamatosan növekszik. Vagyis ha egy valamire való követ akarsz, akkor további napok mennek el rá. Mert szinte kizárt, hogy azt dobja a gép, amit te szeretnél. És persze még mindig fennáll a probléma, hogy ezzel párhuzamosan semmit nem tudsz csinálni.
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-08, 11:18
Robinson Kurzor

Alapbeállítás

Ha 300-as karakterről van szó, akkor most biztosan lement 5 kazi, amiből adott 2-3 socketes cuccot. A wct lehúzod, onnan is jöhet, a hétvégén meg epic event lesz. Én nem gombászok, de szerintem fél év alatt fel lehet a karakteremre rakni 9 követ is akár.
A fejlesztés lehet, hogy egy örökkévalóság, akkor meg is érteném a problémádat, ha a szerverek korlátozott idő után véget érnek, nyertest hirdetnek és újra indúlnak.
Aki az erődöt gombával szeretné megoldani, az eddigieknél jóval többet kell költenie a játékra. Bányászat közben termelnek az épületek és be tudod takaritani a nyersanyagot és a tapasztalatot is.
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-08, 12:52
A nyugati Nagymester

Alapbeállítás

1. Levertem 5-öt, abból 3 volt használható. Ebből a 3-ból pontosan ugyanazt a csizmát dobta 2x. De ez még a szerencsésebb opció, mert van akit 5 kesztyűvel örvendeztett meg a játék. Magyarán, erre nem lehet számítani.
2. A wc-ből csak epic jön. Na de abból 2 fajta mehet a kukába és csak a három tulajdonságra adót érdemes megtartani. Persze itt jó esélye van, hogy pl. mellvértet ad, amiből nincs szükségem újra.
3. Epic eventet hagyjuk is inkább...
4. Ha effektíven nem használhatók a funkciók a fejlesztés tartama alatt, akkor mi értelme az egésznek? A 10. szint elérése már 2 nap(vagy több, a munkásoktól függ). Akkor ha 2 napig fejelsztem a mágusokat/íjászokat, nem lesz védelmem emiatt és szabad préda vagyok?
5. Ehhez hozzájön, hogy a kövek megszerzése legalább ugyanennyi időt vesz igénybe. Mellette semmire nincs lehetőséged. Jó, persze a nyersanyagot begyűjtheted. De minek? Tegnap már tele voltam, már csak pocsékba ment.
6. Ugyanezen logika mentén a támadás is értelmetlenné válik, mert nincs szükséged arra a nyeranyagra. Plusz, annyira elenyésző, amit nyerhetsz vele.
7. Ez vonatkozik a pörgetésekre is. Még az elején megérte ráfordítani azt a pár gombát, de most már minek? 1 óra alatt annak többszörösét termelem ki.
8. És a többi nyeremény is hasonlóan kevés. Mondhatni, csepp a tengerben.
9. Ez pedig érvényes az Akadémiára is. Hiába gyűjti neked az xp-t, amikor az hangyabokányi. Nem oszt, nem szoroz a megléte.
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-08, 13:30
Robinson Kurzor

Alapbeállítás

Fő a pozitiv gondolkozás. Ha teljesen negativan akarok hozzáállni, teljes mértékben egyetértek veled, de mivel ez egy játék, ami kikapcsolódást nyújt, csak pozitivan lehet hozzáállni, mert amugy értelmét vesztené maga a játék. Ha van cél, amit el szeretnél érni, úgy könnyebb átvészelni a napos fejlesztéseket.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai