Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-12-29, 17:45
Whisper logója
Whisper Whisper nem elérhet?
Dr. V.ker

Hely: Nincs rá definíció
Összes hozzászólás: 63
Alapbeállítás

Jöhetnek. Nagyon ötletes, jár a keksz dicséret!

"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-23, 15:08
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 364
Alapbeállítás

Decembertől épül folyamatosan... csak elkészült!(tegnap)

Annyira nem vagyok elragadtatva.. 2db kicsi kő 665 és 674 értékű, 1db közepes 734, nagyot még nem kaptam, de olyan 780-810 közötti érték körül lehet majd. (amit én azért keveslek)
A lovag 768, a szintem 393. Arányában keveslem ezt a 20as bányából!

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.

Utoljára módosítva: Grimm által : 2017-02-23 15:10
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-02, 18:23
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 364
Alapbeállítás

Valahogy nálam is megszületett...

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.

Utoljára módosítva: Grimm által : 2018-01-02 19:04
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-02, 18:57
Retkes Retkes nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 17
Alapbeállítás

Visszaolvastam Grimm, hogy több ezer szerencseérméd van. Azt mégis hogy lehet annyit szerezni ? Gondolom nem abból a pár darabból, amit havonta jobb eset ad 1-2 reklámot.
Válaszol idézettel
Régi 2018-06-03, 17:44
r3dy21 r3dy21 nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 34
Alapbeállítás

Hogy lehet Erődöt fejleszteni gyorsan,mert feszt lerabolnak kell 1 év mire felhúzom 1 erődöt........

Bárkinek valami jó taktika?
Válaszol idézettel
Régi 2018-06-04, 07:58
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 46
Alapbeállítás

Idézet:
r3dy21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hogy lehet Erődöt fejleszteni gyorsan,mert feszt lerabolnak kell 1 év mire felhúzom 1 erődöt........

Bárkinek valami jó taktika?
Próbáld a nyitott erődöt, nekem bevált anno. Vagy ha sok szerencse érmét tudsz szerezni akkor a napi 20 pörgetés is fel tudja gyorsítani rendesen (vagy ha nem sajnálod rá a gombát ). A 2 együtt a legjobb
Régi 2018-06-04, 11:16
r3dy21 r3dy21 nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 34
Alapbeállítás

Hogyan szerezhetek szerencse érmét?
Válaszol idézettel
Régi 2018-09-06, 20:32
Rizs Rizs nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 9
Alapbeállítás

Arra lennék kíváncsi, hogy mitől függ egy adott játékostól szerezhető minimum nyersanyag mennyisége. Másképpen feltéve a kérdést: ha húzok egy szintet a favágókunyhón és a kőfejtőn, akkor ugyanazt az ellenfelet támadva ugyanannyi vagy több lesz az alap nyersanyag, amit kapok? Vagy ez az ő termelőik szintjétől függ? Esetleg a főépületek szintjétől? Vagy kombinálva?

Az erődöm 15-ös, a termelők 9-esek, nyílt erőddel tolom. Két bűvös szám az 5750 fa és az 1850 kő, ezektől kevesebb nyersanyagot csak nagyon kevés ellenfélnél látok mint lehetséges zsákmány.

Van egy ellenfél, akitől sokáig fixen 5750 fát vittem. Valószínűleg épp fejlesztette a favágókunyhóját, tehát nem termelt semmit, így ezt az alap értéket kaptam meg a támadásért. Amióta (vélhetően) kész lett a fejlesztése, már jóval több fát viszek tőle, viszont ha sokszor egymás után támadom, akkor az érték ugyanúgy az 5750 felé csökken, lejjebb nem. Ebből azt szűröm le, hogy az ő fejlesztése nem befolyásolja azt a minimum mennyiséget, amit én vihetek. Kérdésem mégegyszer: ha fejlesztem a saját termelőimet, emelkedik-e az ellenfelektől szerezhető minimális nyersanyag?
Válaszol idézettel
Régi 2018-09-07, 19:26
Mraz Mraz elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 160
Alapbeállítás

Idézet:
Rizs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Arra lennék kíváncsi, hogy mitől függ egy adott játékostól szerezhető minimum nyersanyag mennyisége. Másképpen feltéve a kérdést: ha húzok egy szintet a favágókunyhón és a kőfejtőn, akkor ugyanazt az ellenfelet támadva ugyanannyi vagy több lesz az alap nyersanyag, amit kapok? Vagy ez az ő termelőik szintjétől függ? Esetleg a főépületek szintjétől? Vagy kombinálva?

Az erődöm 15-ös, a termelők 9-esek, nyílt erőddel tolom. Két bűvös szám az 5750 fa és az 1850 kő, ezektől kevesebb nyersanyagot csak nagyon kevés ellenfélnél látok mint lehetséges zsákmány.

Van egy ellenfél, akitől sokáig fixen 5750 fát vittem. Valószínűleg épp fejlesztette a favágókunyhóját, tehát nem termelt semmit, így ezt az alap értéket kaptam meg a támadásért. Amióta (vélhetően) kész lett a fejlesztése, már jóval több fát viszek tőle, viszont ha sokszor egymás után támadom, akkor az érték ugyanúgy az 5750 felé csökken, lejjebb nem. Ebből azt szűröm le, hogy az ő fejlesztése nem befolyásolja azt a minimum mennyiséget, amit én vihetek. Kérdésem mégegyszer: ha fejlesztem a saját termelőimet, emelkedik-e az ellenfelektől szerezhető minimális nyersanyag?
Ha fejleszted a saját termelőidet akkor úgyemlékszem nem a te rablásaid mennyisége nő hanem azoké akik téged támadnak (ebben nem vagyok 100%-ig biztos,rég volt ) De nyitott erődnél ez is nagyon hasznos ,mert több kedvel támadnak ,pont ezért emeli minden nyitott erődös a termelőit ,tehát azok is akiket te támadsz.
A rablás mennyisége még egy fontos dologtól függ,ez pedig az erődötök szintje . Ha azonos vagy nagyobb erődszintű az akit te támadsz akkor nincs negatív bónusz a rablásodra,ha 1 szintel magasabb a te erődöd mint akit támadsz akkor a rablásodból -25% jön le és így tovább szintenként -25%-al
Így ha 4 szintel kisebb vagy többel akkor 0-t tudsz rabolni!
Emiatt van az is ,hogy nyitott erődözésnél érdemes kommunikálni az ellenfelekkel és erődben sincs értelme előrerohanni a többiektől. Az a legjobb ,ha az erődök kb egyszerre épülnek...
Válaszol idézettel
Régi 2018-09-11, 17:12
Rizs Rizs nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 9
Alapbeállítás

w22-n 14:10kor volt egy szerver restart, azóta a nyitott erődösöktől jóval több nyersanyagot kapok. Mintha teljesen megszűnt volna a kisebb szintű erőd támadása miatti levonás.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai