Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Dicséretek és kritikák

Dicséretek és kritikák Játék és Moderátorok - avagy osszuk meg bátran a véleményünket

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-10-30, 11:09
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.373
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Toxic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mint korábban is említettem egy csomó felesleges helyet foglalnak el az ilyen kommentek:
https://www.dropbox.com/s/08jczzegnpkimks/topic.bmp

Íme egy rahedli feleslegesen létrejött topic:
https://www.dropbox.com/s/ijwmrxopc7...yes%C3%A9g.bmp

És a nevetséges újítások:
https://www.dropbox.com/s/fc1oiy0ebw...bl%C3%A9ma.bmp

A moderátorok, pedig rendszeresen nem válaszolnak a levelekre....
Kedves Toxic!

Szerintem neked nincs fogalmad arról mire való a fórum.

1 képről:
Azt látod, amiképp hozzászólást idéznek. Ez nagyjából olyan, mint a személyes megszólítás (játékban /w játékos#Név). Persze, ha eggyel feljebb van a hozzászólás, akkor elhagyható. A felhasználó pedig a tetszését nem igazán tudja másképp kifejezni, mint hozzászólás keretén belül. Mivel rövid, hozzászólások, a rutinosak automatikusan átugorják, ha esetleg az ötleteket akarják szemezgetni.

2. képről:
Ezek a közösség fórum részei, ami el van különítve a játéktól. Vagyis semmi közük a játékhoz. A játék közösségének van fenntartva, ahol értelmes emberként feltalálhatják magukat.

3. képről:
Itt nem értem mi a gond. Töröljem azokat a témákat, amik nem tetszenek? Amiket leírtál, ráadásul azok szerepeltek a frissítésekben. Gondolom az ötletek fórumrészről van szó.

A moderátorok pedig azért nem válaszolnak, mert nem kapnak levelet. Ha gond van bármelyik moderátorral, akkor az ügyfélszolgálatnak kell jelenteni őket. De az ilyen jellegű panaszokra nem is igazán fog senki sem válaszolni.

Bevallom, nem egy ötcsillagos fórum ez, de vannak ennél sokkal rosszabb helyek is.

Problémádra talán megoldás lehet, ha privát levélben elküldöd álmaid fórumát, s talán akkor meg tudom jobban indokolni, hogy ez miért nem olyan. A játékbeli problémákon viszont nem tudok változtatni. Vagy megfelel valakinek, vagy keres másik játékot.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2013-10-30, 11:16
Toxic Toxic nem elérhet?
Kitiltva

Összes hozzászólás: 39
Alapbeállítás

kösz a tippet, már itt sem vagyok.....
Válaszol idézettel
Régi 2013-10-30, 16:40
Killer fon Gyilok gróf logója
Killer fon Gyilok gróf Killer fon Gyilok gróf nem elérhet?
Rózsaszín őves Szájkaratista

Összes hozzászólás: 186
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Toxic!

Szerintem neked nincs fogalmad arról mire való a fórum.

1 képről:
Azt látod, amiképp hozzászólást idéznek. Ez nagyjából olyan, mint a személyes megszólítás (játékban /w játékos#Név). Persze, ha eggyel feljebb van a hozzászólás, akkor elhagyható. A felhasználó pedig a tetszését nem igazán tudja másképp kifejezni, mint hozzászólás keretén belül. Mivel rövid, hozzászólások, a rutinosak automatikusan átugorják, ha esetleg az ötleteket akarják szemezgetni.

2. képről:
Ezek a közösség fórum részei, ami el van különítve a játéktól. Vagyis semmi közük a játékhoz. A játék közösségének van fenntartva, ahol értelmes emberként feltalálhatják magukat.

3. képről:
Itt nem értem mi a gond. Töröljem azokat a témákat, amik nem tetszenek? Amiket leírtál, ráadásul azok szerepeltek a frissítésekben. Gondolom az ötletek fórumrészről van szó.

A moderátorok pedig azért nem válaszolnak, mert nem kapnak levelet. Ha gond van bármelyik moderátorral, akkor az ügyfélszolgálatnak kell jelenteni őket. De az ilyen jellegű panaszokra nem is igazán fog senki sem válaszolni.

Bevallom, nem egy ötcsillagos fórum ez, de vannak ennél sokkal rosszabb helyek is.

Problémádra talán megoldás lehet, ha privát levélben elküldöd álmaid fórumát, s talán akkor meg tudom jobban indokolni, hogy ez miért nem olyan. A játékbeli problémákon viszont nem tudok változtatni. Vagy megfelel valakinek, vagy keres másik játékot.
Teljes mértékben egyetértek elek-kel...
Nem tudom, hogy egy ingyenesen játszható játék mivel érdemelne kidolgozottabb fórumot...
Ez olyan mint ha valaki összehasonlítaná a régi nokia3310-es és egy mai galaxy-t... A 3310-es nem csinál képet, de arra amire szánták arra megfelelt...
Így van a fórumra is...
Nem egy ingyenes játékkal játszottam már, s azoknál általában magába a játékba vannak építve a fórum és nincs ilyen kidolgozottsága és maguknak a játékoknak sincs ilyen hangulatuk és grafikájuk...

Szóval kicsivel több megértést, a játékkal, a fórummal, a moderátorokkal és a játékosokkal szemben...(a sorrend nem véletlen...)
Válaszol idézettel
Régi 2013-11-01, 10:52
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 846
Alapbeállítás

Hozzászólva a témához...

Egy fórumot sajnos nem lehet minden játékos számára érdekessé, szórakoztatóvá és kifogástalanná alakítani.
Ez elfogadott, és nyilván megvannak a fórumon azok a szekciók, topikok, ahol ennek hangot lehet adni (tehát az esély panaszra adott).

Az itteni moderátor csapat abból él, amit kap. Lehetőségeink korlátozottak, és adva van egy irányvonal. Ezzel az irányvonallal nem mehetünk szembe, mert azt a kevéske fórumozót is elveszítjük, aki most rendszeresen olvas itt.

Nyilván a fórumon kell lenni egy szekciónak, ami a közösséggel (ahogy a neve is mutatja) és nem a játékkal foglalkozik. Ezen a részen van lehetőség írni kötetlen dolgokról, teret adunk a tehetségeknek, és a fantázia szülte dolgoknak többek között.
Ha valakit ez nem érdekel, hiszen nem kötelező, nem jár ezekre a részekre, viszont vannak, akik szívesen olvasgatnak az ide postolt sorok közt.

A moderátori hanyagsággal nem értek egyet, bár nem sokan vagyunk, sőt, van aki "van", de még sincs... (ebbe nem mennék bele, mert mi sem értjük, de nem azért tartanak minket, hogy erről döntsünk...)
A moderátor nem köteles válaszolni a levelekre, nincs a feladatkörében, nem része a munkájának, s ha mégis megteszi, kizárólag a jó szándék miatt cselekszi. Viszont! Ha nem válaszol, nem azt jelenti, hogy ne lenne jó szándék benne Irántad, más iránt, bármely játékos iránt. Csupán annyit tesz, hogy nem online egy ideig (közben a levél elavul), vagy egyszerűen más dolga van, olyan tennivaló, ami bizony a munkakörébe benne van. Az is lehetséges, hogy olyan típusú személyiség, aki kizárólag a ráosztott munkával foglalkozik, és nem válaszol semmilyen magánlevélre, ugyanezt a fórumon feltett kérdésekre maradéktalanul megteszi. Ha (általad feleslegesnek vélt) bemutatkozása is van, akkor ott is válaszol a személyes, kizárólag neki intézett kérdésekre.

A leírtak szerint ötleteket kézbesítünk, amik arra érdemesek. Ezt nyilván mindenki másképp látja, nem kell vitába szállni a témáról. Lényeg a lényeg, amit a fórumon leírunk, hogy megcsináljuk, azt meg is cselekedjük.

És végül... természetesen önként, juttatás és fizetség nélkül vagyunk jelen, mint más fórum csapata másutt.
Válaszol idézettel
Régi 2015-09-26, 22:24
Clone Clone nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás

Bár nem kenyerem a panaszkodás mert félretéve az apróbb hibákat amiket tapasztaltam , egész jó a játék /fórumra nem járok így nincs arról kialakult véleményem/.A problémám jelenleg az hogy "volt" az októberfest aminek örültem.Abban a hitben éltem hogy a leírtakhoz képest lesz az event lezárva (október 3) ha már a kezdés nem akkor kezdődött el (17.-e) mint amikor kellett volna (21.-én kezdődött).Sajnos a mai nap bizonyosodott be hogy vége az eventnek mikor a 100 kalandvágy után gombáért lehetett inni sört.Feltettem a kérdést itt chaten hogy mikor van vége s mások is írták hogy tegnap volt az event zárása majd egy moderátor írta hogy péntekig volt ingyen sör.Kérdem én hogy ha tényleg így van , akkor miért lett az event úgy kijelentve hogy 17től egészen október 3ig?Számomra így ez félrevezető volt illetve ha valami változás lett volna az eventel kapcsolatban azt akkor 1 levél kíséretében szerintem tudni kellett volna a játékosokkal.Félreértés elkerülése végett , ez nem kritizálás az adminok felé , csupán szeretném megérteni hogy miért pénteken lett az event befejezve.

/e Itt a link az eventről ami ki lett téve: http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=2736

Utoljára módosítva: Clone által : 2015-09-26 22:26
Válaszol idézettel
Régi 2015-09-26, 23:11
elek1977 logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
Clone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bár nem kenyerem a panaszkodás mert félretéve az apróbb hibákat amiket tapasztaltam , egész jó a játék /fórumra nem járok így nincs arról kialakult véleményem/.A problémám jelenleg az hogy "volt" az októberfest aminek örültem.Abban a hitben éltem hogy a leírtakhoz képest lesz az event lezárva (október 3) ha már a kezdés nem akkor kezdődött el (17.-e) mint amikor kellett volna (21.-én kezdődött).Sajnos a mai nap bizonyosodott be hogy vége az eventnek mikor a 100 kalandvágy után gombáért lehetett inni sört.Feltettem a kérdést itt chaten hogy mikor van vége s mások is írták hogy tegnap volt az event zárása majd egy moderátor írta hogy péntekig volt ingyen sör.Kérdem én hogy ha tényleg így van , akkor miért lett az event úgy kijelentve hogy 17től egészen október 3ig?Számomra így ez félrevezető volt illetve ha valami változás lett volna az eventel kapcsolatban azt akkor 1 levél kíséretében szerintem tudni kellett volna a játékosokkal.Félreértés elkerülése végett , ez nem kritizálás az adminok felé , csupán szeretném megérteni hogy miért pénteken lett az event befejezve.

/e Itt a link az eventről ami ki lett téve: http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=2736
Végre megértettem, hogy mi a bajod neked.

Pedig még végig is néztem az összes hivatalos oldalon, hogy vajon hova lett ez leírva.

Kedves Clone!

A te legnagyobb problémád, hogy nem jársz a fórumra. Ha Megnézed, akkor Xefande neve felett ott van, hogy mikor íródott a hozzászólás: 2011-09-20, 15:15 Ami oda van írva, az az nem ebben az évben megrendezett Oktoberfestre vonatkozik. Ehelyett ezt a témát kellett volna elolvasnod: http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=6382
2015-09-21, 13:17 időpontban írtam, és Oktoberfest 2015 címet adtam neki. Ez szól az aktuális Oktoberfestről.

Remélem segítettem.

Érdemes lenne gyakrabban feljönnöd a fórumra, vagy ha ehhez nincs kedved, akkor feliratkoznod a Játék Hírek fórumra, hogy e-mailben kapj levelet a játék eseményeiről.

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2015-10-12, 03:25
telpapa telpapa nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 5
Alapbeállítás Nagyon..de nagyon dühös vagyok...

Üdv.

Eddig nem írogattam(pedig kb 2010 óta játszom) de most ami történt - az eddigi idegesítő,bosszantó *****ségek mellett természetesen - az nálam kiverte a biztosítékot.
Igazából sokat gondolkoztam vegyem-e a fáradtságot hogy idekörmöljek,de ugy voltam vele most az egyszer.Többet soha.

A képet csatoltam önmagáért beszél ehhez sok hozzáfüzni való nincs.
Talán csak annyi hogy 5 év alatt ekkora *****séggel még nem találkoztam.
15 lvl különbség,közel 700 al nagyobb erő,kb 450 el nagyobb ügyesség,250 el nagyobb kitartás,100x el magassabb szerencse és nem hogy épphogy gyözött hanem lenyomott.A hab a tortán hogy egymás után 3x próbáltam meg - gondoltam szerencséből összejöhet volt már ilyen na de 3x... és mindig veszetettem ilyen formában!
Kedves készítők(nem moderátorok.stb jó reggelt kívánok...hogy törne le az összes codernek és tervezőnek a kicsi körmöcskéje..

Nem kérek magyarázatot mert ha ez lehetséges akkor az egész egy ****.Erről nem nyitok vitát.
Nem kell senkinek a véleménye idekörmölheti nem fog meghatni nem érdekel más véleménye mert ez eddig ilyen formán nem volt lehetséges(ha meg igen akkor hamarabb is történhetett volna hogy tudjam és lépjek le a fenébe) ,és mivel ide leírhatom a véleményem kritikámat nyugott szívvel hiszen ez itt erről szól,ennyi nekem elég is.Nagyon de nagyon remélem hogy ez csak egyszeri eset volt mert ha nem akkor nem sok értelmét látom a további játéknak.Majd kiderül.Addig is nagyon nagyon nagyot csalódtam most ebben a játékban és jelen pillanatban kicsit ez elmúlt éveket felesleges időpocsékolásnak érzem.Üdv.(remélhetőleg nem fog ujra előfordulni és akkor ujabb 4 évig a színemet sem fogja senki látni)Ha meg igen akkor azért nem mert abbahgyom a pi..ba.
Csatolt képek
Fájl típus: jpg pofam_leszakad1.jpg (49,6 KB, 32 olvasás)
Válaszol idézettel
Régi 2015-10-17, 13:31
ceresz ceresz nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 23
Alapbeállítás

Nyugi ismerős szitu nem csak neked tünt fel hidd el. 314 es vagyok de ugyanígy lefarmol néha egy 280 as karakter is. A harc rendszer totális bugos már mi is észrevettük nyugi.
szinte semmit nem jelent ha nagyobb vagy akár lv 20 al is hát ja undorító. A kiábrándító gomba lehuzás helyett na igen, ezekre kéne ink. odafigyelniük a csoda fejlesztőknek.
Válaszol idézettel
Régi 2019-08-07, 23:55
Buki Buki nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 66
Alapbeállítás

örömmel látom, hogy a 35. világot is megnyitják pénteken...
közben, mint a meleg zöldborsófőzelék a palatetőről, úgy pereg le róluk a visszajelzés, hogy a játék konkrétan játszhatatlan a sok akadás és töltés miatt, hogy értelmesen elmondtam nekik, hogy a 8-10 mp-es reakcióidők kritikán aluliak, hogy a másfél gigás memóriazabálás elfogadhatatlan, hogy inkább optimalizálják ezt a vackot, hogy legalább az eddigi 34 világon lehessen játszani vele... semmi...
emberünk készített egy 5-ös (!!!) szintű új hőséről egy videót, hogy nála nem akad, mire elmondtam, hogy ott nem is fog akadni, ha a boltok és küldetés között kattintgat, mert az üstbedobástól a karakterváltásig, a kihagyástól a kedvencharcig, és még sorolhatnám, mitől is akad ez a játék, pláne ha már maxoltad a hátizsákod és még azt is be kell töltse... semmi...
"ez a játék már nem egy szimpla böngészős játék" és mindent az új webgl sarára tesznek, és ezzel minden rendben is van...

kedves adminok vagy az az egy db, aki még néha felnéz ide
nem tudom elhinni, hogy nálad is akadásmentesen fut a játék
nem tudom elhinni, hogy csak egyedül vagyok ezzel a problémával
nem tudom elhinni, hogy ez így normális, és mi mindannyian fogjuk be a szánkat, és ha tényleg ennyire zavar, akkor ne játszunk vele...
ezeket én nem tudom elhinni
mint ahogy azt sem, ha TE is jeleznéd kedves admin, hogy AKAD A JÁTÉK!!! akkor ne próbálnának meg végre csinálni valamit, hogy legalább ne ennyire akadjon
persze neked is könnyebb inkább nem foglalkozni vele, jó ez így ahogy van, kaklantani bele, majd elhallgatunk... vagy csak én...
merem remélni, hogy TE kedves admin, legalább TE nem vettél részt egy ilyen "hogyanszarjukleafelhasználót" tanfolyamon, és az adminságodhoz nem volt felvételi követelmény a mellébeszélésből jeles, a semmitmondásból példás, és a kummantásból ötös...

sírva kérlek, legalább egy levél erejéig, mondjuk ahelyett, hogy elmagyaráznád mennyire nem vennének komolyan, vagy azt, hogy mekkora marharépa vagyok, és ez mennyire nem így van, vagy csak nálam van (amint visszaolvastál pár topikot, nem csak nálam), mindezek helyett, inkább írj TE is nekik, hogy BAJ VAN A JÁTÉKKAL!!! és könyörgünk: OPTIMALIZÁLJÁK MÁR!!!!!!!!
szépen kérlek
és szerintem nem csak én

de baromira örülök neki, hogy optimalizálás helyett megnyílik a 35. játszhatatlan világ is, remélem beregel még 15 ember, akik kb 3 perc után mondják azt, hogy ez nem jó, és hagyják ott a játékot, hogy mi párezren tovább szívjuk a redves répát...
jó, nem 3 perc, játszanak 20-as szintig, és utána
csodálatos

de hogy kérdezzek is
hányan kell itt jelezzük neked kedves admin, míg végre írsz nekik TE is, hogy próbálják már meg optimalizálni a játékot?
vagy akik régi játékosok, azok menjenek a csipába, eddig tolták, eztán is fogják, mindegy mennyire ócska is a játék?
egyáltalán minek kellene történnie, hogy végre TE vagy TI adminok is végre valamit jelezzetek? mondjuk az egyperces válaszidő már elég lesz? vagy az még kevés?

kérlek ne gyere azzal, hogy TE csak fórum admin vagy!
kérlek, jelezd nekik, hogy nem normálisan működik a játék
kérlek, jelezd nekik, hogy a 36. új világ helyett inkább ezeket tegyék rendbe

köszönöm
Válaszol idézettel
Régi 2019-08-08, 01:28
elek1977 logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
Buki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
örömmel látom, hogy a 35. világot is megnyitják pénteken...
közben, mint a meleg zöldborsófőzelék a palatetőről, úgy pereg le róluk a visszajelzés, hogy a játék konkrétan játszhatatlan a sok akadás és töltés miatt, hogy értelmesen elmondtam nekik, hogy a 8-10 mp-es reakcióidők kritikán aluliak, hogy a másfél gigás memóriazabálás elfogadhatatlan, hogy inkább optimalizálják ezt a vackot, hogy legalább az eddigi 34 világon lehessen játszani vele... semmi...
emberünk készített egy 5-ös (!!!) szintű új hőséről egy videót, hogy nála nem akad, mire elmondtam, hogy ott nem is fog akadni, ha a boltok és küldetés között kattintgat, mert az üstbedobástól a karakterváltásig, a kihagyástól a kedvencharcig, és még sorolhatnám, mitől is akad ez a játék, pláne ha már maxoltad a hátizsákod és még azt is be kell töltse... semmi...
"ez a játék már nem egy szimpla böngészős játék" és mindent az új webgl sarára tesznek, és ezzel minden rendben is van...

kedves adminok vagy az az egy db, aki még néha felnéz ide
nem tudom elhinni, hogy nálad is akadásmentesen fut a játék
nem tudom elhinni, hogy csak egyedül vagyok ezzel a problémával
nem tudom elhinni, hogy ez így normális, és mi mindannyian fogjuk be a szánkat, és ha tényleg ennyire zavar, akkor ne játszunk vele...
ezeket én nem tudom elhinni
mint ahogy azt sem, ha TE is jeleznéd kedves admin, hogy AKAD A JÁTÉK!!! akkor ne próbálnának meg végre csinálni valamit, hogy legalább ne ennyire akadjon
persze neked is könnyebb inkább nem foglalkozni vele, jó ez így ahogy van, kaklantani bele, majd elhallgatunk... vagy csak én...
merem remélni, hogy TE kedves admin, legalább TE nem vettél részt egy ilyen "hogyanszarjukleafelhasználót" tanfolyamon, és az adminságodhoz nem volt felvételi követelmény a mellébeszélésből jeles, a semmitmondásból példás, és a kummantásból ötös...

sírva kérlek, legalább egy levél erejéig, mondjuk ahelyett, hogy elmagyaráznád mennyire nem vennének komolyan, vagy azt, hogy mekkora marharépa vagyok, és ez mennyire nem így van, vagy csak nálam van (amint visszaolvastál pár topikot, nem csak nálam), mindezek helyett, inkább írj TE is nekik, hogy BAJ VAN A JÁTÉKKAL!!! és könyörgünk: OPTIMALIZÁLJÁK MÁR!!!!!!!!
szépen kérlek
és szerintem nem csak én

de baromira örülök neki, hogy optimalizálás helyett megnyílik a 35. játszhatatlan világ is, remélem beregel még 15 ember, akik kb 3 perc után mondják azt, hogy ez nem jó, és hagyják ott a játékot, hogy mi párezren tovább szívjuk a redves répát...
jó, nem 3 perc, játszanak 20-as szintig, és utána
csodálatos

de hogy kérdezzek is
hányan kell itt jelezzük neked kedves admin, míg végre írsz nekik TE is, hogy próbálják már meg optimalizálni a játékot?
vagy akik régi játékosok, azok menjenek a csipába, eddig tolták, eztán is fogják, mindegy mennyire ócska is a játék?
egyáltalán minek kellene történnie, hogy végre TE vagy TI adminok is végre valamit jelezzetek? mondjuk az egyperces válaszidő már elég lesz? vagy az még kevés?

kérlek ne gyere azzal, hogy TE csak fórum admin vagy!
kérlek, jelezd nekik, hogy nem normálisan működik a játék
kérlek, jelezd nekik, hogy a 36. új világ helyett inkább ezeket tegyék rendbe

köszönöm
Kedves Buki!

"Kérdésedet" áthelyeztem a kritikák fórumrészbe, mert ez inkább tűnik kritikának, mint kérdésnek.

A visszajelzéseid azért "peregnek le" róluk, mert nem a megfelelő helyre írod azt. Az A Shakes & Fidget játék jövője megüzenték mindenkinek, hogy a https://s1.sfgame.hu/support/?lang=hu&category=feedback címre várják a Remastereddel kapcsolatos visszajelzéseket (s1.sfgame.hu helyett a saját játékvilágod címét írd be). De használhatod EZT is, például játékhiba bejelentéséhez. Miután kitöltötted és elküldted az űrlapot, kapsz egy automatikus üzenetet, benne egy sorszámmal. Ilyened van?

A másik dolog. Nem vagyok senkinek a közvetítője. Ha tudni akarod, mi dolgom a fórumon, ebben a témában elolvashatod. Tetszik,nem tetszik, ez van. Mást se kérjél meg, mert az ügyfélszolgálatot nem fogja érdekelni.

Ne írj ilyet a supportra
Idézet:
Xefande eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
- a lakótársam barátnőjének a karakterével ez meg ez történt
és? ő nem tud írni? vagy te vagy a felfogadott szóvivője vagy mivan? ha van valakinek gondja akkor vegye fel a supportal a kapcsolatot ő maga, ne más nevében kérj segítséget, mert nem foglalkozunk olyan dolgokkal ahol közvetítőkön keresztül akartok kommunikálni.
De ha nem is helyetted, de jeleztem, hogy problémák vannak a remastereddel. Ha nem hiszed el, akkor kérdezz rá ezekre a panaszokra:
[Ticket#2019071269000051] Error in Game
[Ticket#2019071269000061] Error in Game
[Ticket#2019080669000071] Error in Game
[Ticket#2019071869000817] Feedback for remastered

Mivel nincsen felmentésed gépelésből, ezért legyél szíves a magad problémáit magad jelezni a megfelelő helyre. De előtte néhány jó tanács:
- Az nem játékhiba, hogy a játék rossz / játszhatatlan / nem tetszik. Ennél azért pontosabban írd körül, hogy mi bajod van.
- Azzal se tudnak mit kezdeni, hogy "AKAD A JÁTÉK". Internet felfedezővel játszol vele Windows 98-n, vagy mi?
- Szinte minden frissítésnél optimalizálják a játékot, többnyire a játékosok visszajelzései, a saját ismeretük, valamint a fejlesztői környezet lehetőségei alapján.
- Legyél türelemmel! A support reakcióideje 2 munkanap, ami sokaknak lassú, de ez van. Utána lehet panaszkodni olyan sorszámokkal, amiket én is írtam. Ezekre ticket számként is szoktak hivatkozni.

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai