Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2019-11-14, 23:58
telpapa telpapa nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 15
Alapbeállítás

Idézet:
sandy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Telipapa: távol álljon tőlem, hogy védjem ezt a lókötő suhader bandita fejlesztőket és nem kioktatásképpen hidd el. ha régi motoros vagy
jól tudod,
- szinte sose osztják meg 1 frissítés teljes iformációs anyagát, ráhagyják a játékosokra hadd fedezzék fel
- pár napra rá már készültek videók, táblázatok, itt a chaten is beszéltünk róla és facen is láttam bejegyzést
pontosan mi várható a rúnaállásokat tekintve..
-az információt keresni kell, mit vártál ajánlva postázzák neked? tudom itten az arányok meglepően szélsőségesen
növekednek, de szintek lépéséhez mindig többet kell teljesíteni ez nyilvánvaló.Te ugrottál egy fejest annak ellenére hogy nem tudtad milyen mély a víz. Mi ezzel a gond? A Bankba megkapod az infót itt nem kaptad meg, mégis felmentél a toronyba és bevállaltad
- Értem én a fortélyt a gombakiadások kapcsán, amire utalni kívántál.. Engem is meglapett mennyit elköltöttem rá, pedig hidd el nálam fösvényebb játékost aligha találsz én szinte semmire nem költök a küldin és a hátason kívül, még energie drinket se veszek..
- ezek a fejlesztések kiaknázása évekbe telik, sok idő maxolni lásd kedvencek, erőd stb. józanul gondolkozva senki nem gondolja azt, hogy 3 hónap alatt 10% xp-n lehet..

"..- szinte sose osztják meg 1 frissítés teljes iformációs anyagát, ráhagyják a játékosokra hadd fedezzék fel..."

Alap esetben ezzel nincs semmi baj. Sőt! Ez szerintem is nagyon jó dolog.De ebben az egy esetben..nem.

"..-az információt keresni kell, mit vártál ajánlva postázzák neked?.."

Azért azt együk már tisztába hogy amikor valós pénzről van szó akkor arra vannak bizonyos törvények és szabályok.Ezekből az első az PONTOS,VALÓS információ.
Ha valamiért fizetsz ott már nem opció az hogy keresd meg magadnak arról az infót mit is tartalmaz.A világ nem így működik.Ha egy cég magánszemély,bárki nem ad információt,vagy olyan információt ad ami nem valós) arról amit pénzért értékesít(legyen az árú,szolgáltatás stb..mindegy) az nem éppen törvényes.Most lehetne azt mondani hogy ez csak egy játék nem szabad ennyire komolyan venni.DE! Mivel Valós pénz..valós tranzakció.Ahogy a törvényt sem..engem sem érdekelnek a kibúvók..mint pl az hogy eddig sem adtak információt neked kellett összekukázni kitalálni.(Bár azt azért tegyük hozzá hogy a többi esetben nem volt félrevezető, ami nagyon fontos szempont!).Ha valamiért fizetek legyen egyértelmű,tiszta és egyenes. Ha olyan Elolvasom,tudomásul veszem és nincs vita,nincs ok az átverésre,beetetésre,lehúzásra,félrevezetésre.

"...- Értem én a fortélyt a gombakiadások kapcsán, amire utalni kívántál.. "

Nem volt részemről semmi fortély. Nyíltan vádoltam a fejlesztőket tudatos félrevezetéssel egy adott szolgáltatással kapcsolatban amiért valós pénzt lehet fizetni.

Egyébként ennek az egésznek már semmi értelme.Láthatóan azt a kevés játékost akik ide feljárnak(nagyon nagyon kevés játékost) ez teljesen hidegen hagyja.Most hogy már mindenki aki ebbe beleölt xy pénzmagot az meg már végképp nem fog ezen fennakadni.Egy tanulsága volt ennek az egésznek. Ahogy te is jól megfogalmaztad nem ugrok többet fejest(sőt ahogy most látom..soha többet)Ezek után 1000x meggondolom belevágjak-e egy uj feature-be(ahol a fizetés mint opció is jelen van) ebben a játékban.A bizalmam(megjegyzem ezt jó páran már kiveséztük egy facebbok os zárt csoportban) teljesen a béka ****e alá került.

Utoljára módosítva: telpapa által : 2019-11-15 00:11
Válaszol idézettel
Régi 2019-11-15, 11:21
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.386
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

https://www.sfgame.hu/legal/index.php?type=terms

A gombavásárlásról ennyit. Röviden: Tudomásul veszed, hogy a gomba pénzbe kerül, valamint azt is, hogy arra költöd a játékban, amire akarod.

Másrészt te nem félretájékoztatva lettél, csupán mást vártál a frissítéstől, mint amit kaptál.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2019-11-16, 00:10
telpapa telpapa nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 15
Alapbeállítás

Hát persze...Hát persze.