Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2019-07-20, 13:37
Buki Buki nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 66
Alapbeállítás

optimalizálják a játékot, és akkor nem lassulna be ennyire, nem akadna, és nem zabálna uszkve másfél giga memóriát egy böngészős játék
Válaszol idézettel
Régi 2019-09-20, 19:21
begyowsky begyowsky nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 51
Alapbeállítás Rablóbanda

Új játékelemet is kitaláltam: útonállás.
Úgy működne, hogy a hős és a segítők együtt megtámadják a másik hőst, aki a segítőivel együtt védekezik. Ha elbukik, a hátizsákból visz egy tárgyat a győztes támadó. A tárgy tetszőleges, a hátizsák tartalma szabad préda.
Válaszol idézettel
Régi 2019-09-20, 21:48
Pringles Pringles nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 19
Alapbeállítás

Idézet:
begyowsky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Új játékelemet is kitaláltam: útonállás.
Úgy működne, hogy a hős és a segítők együtt megtámadják a másik hőst, aki a segítőivel együtt védekezik. Ha elbukik, a hátizsákból visz egy tárgyat a győztes támadó. A tárgy tetszőleges, a hátizsák tartalma szabad préda.
Isten őrizz. A multis, botos brigád akkor szétlopkodna mindent. Arról nem beszélve, hogy ez azt eredményezné, hogy senki sem tartana semmit sem a hátizsákjában (ami értékesebb).
Különböző kasztoknál ez hogy valósulna meg? Ha lenne a hátizsákjában egy jó eposzi cucc, lenyulod és felrakod a segítődre?
Ez inkább rontana a játékélményen, legalábbis szerintem.

,,Egyedül azok a korlátok léteznek, amiket te emelsz magadnak."
Válaszol idézettel
Régi 2019-10-26, 16:04
Erikkk Erikkk nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás

Sziasztok! 2 dolog böki az én csőröm ami felől érdeklődnék várható-e esetleg újítás: Az egyik dolog a kimenő üzenetek hiánya, elég zavaró hogy nem tudom megtekinteni mit írtam azelőtt, ha sok a bejövő képes az ember elfelejteni miről is volt szó és mire jött a válasz.. Másik dolog a drágakövek. Pontosabban azok plusz tulajdonságának hozzáadása az összehasonlításba. Megtévesztő tud lenni hogy a játék nem veszi bele a mérésbe mikor vásárolnék vagy csak nézegetek fegyver/varázsboltban, persze nem egy eget rengető dolog , kis odafigyeléssel így is kilehet igazodni a dolgon de mindenképp könnyebbé tenné a játékosok számára a mindennapi használatot. Köszi előre is a választ!
Válaszol idézettel
Régi 2019-10-26, 17:15
Szólt a holló Szólt a holló nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

Nekem pedig az böki a csőröm, -hogy Erikkk-et idézzem-, hogy csak a mai napon eddig több, mint harminchatszor támadtak. Ismétlem: eddig. A támadók többsége ugyanabból a céhből kerül ki és nagyjából ugyanazok a játékosok támadnak. Ezek persze 15-20 szinttel nagyobbak. Ami pedig nem tetszik, hogy az én becsületem csökken azért, mert adott esetben nem tudok visszaverni egy ennyivel nagyobb szintű játékost. De már olyan is előfordult, hogy 30 vagy 40 szinttel nagyobb játékos is támadt. Ez mennyire becsületes? Az utolsó kérdés költői....
Nem lehetne valami korlátot felállítani a napi támadások mennyiségére vonatkozóan? Szóval pl. ha valakit már hússzor megtámadtak egy nap, akkor azt aznap már nem lehetne. Valami ilyesmire gondolok.

Utoljára módosítva: Szólt a holló által : 2019-10-26 17:27
Válaszol idézettel
Régi 2019-10-26, 20:07
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.386
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Szólt a holló eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem pedig az böki a csőröm, -hogy Erikkk-et idézzem-, hogy csak a mai napon eddig több, mint harminchatszor támadtak. Ismétlem: eddig. A támadók többsége ugyanabból a céhből kerül ki és nagyjából ugyanazok a játékosok támadnak. Ezek persze 15-20 szinttel nagyobbak. Ami pedig nem tetszik, hogy az én becsületem csökken azért, mert adott esetben nem tudok visszaverni egy ennyivel nagyobb szintű játékost. De már olyan is előfordult, hogy 30 vagy 40 szinttel nagyobb játékos is támadt. Ez mennyire becsületes? Az utolsó kérdés költői....
Nem lehetne valami korlátot felállítani a napi támadások mennyiségére vonatkozóan? Szóval pl. ha valakit már hússzor megtámadtak egy nap, akkor azt aznap már nem lehetne. Valami ilyesmire gondolok.
Ha megtámadsz valakit, akkor más színnel jelenik meg a dicsőségcsarnokban, jelezve, hogy már megtámadtad az illetőt.

Nem tudom miért támadnak, de fogd fel úgy, hogy minél hátrébb vagy a dicsőségcsarnokban, annál eredményesebben tudsz arénában harcolni. És akkor az első tíz aréna harcodért tapasztalatot is kapni fogsz.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2019-10-26, 20:42
Szólt a holló Szólt a holló nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha megtámadsz valakit, akkor más színnel jelenik meg a dicsőségcsarnokban, jelezve, hogy már megtámadtad az illetőt.

Nem tudom miért támadnak, de fogd fel úgy, hogy minél hátrébb vagy a dicsőségcsarnokban, annál eredményesebben tudsz arénában harcolni. És akkor az első tíz aréna harcodért tapasztalatot is kapni fogsz.
A javaslatokba tettem fel egy olyan kérdést, - mint pl. az erődnél van védelem erődtámadás esetén- hogy nem lehetne esetleg megoldást találni arra, hogyha valakit naponta hússzor megtámadnak, azt már azon a napon többet ne támadhassák. Az, hogy más színnel vagyok jelölve ha megtámadtak, az ugye engem nem érdekel, mert nem én támadok, hanem engem támadnak, / támadtak ma harminchatszor a kérdés feltevéséig, tegnap is hasonló volt az arány. Ez kb. október 21 óta van így, ugyanazon céh ugyanazon tagjai. (nem mindenki, de a legtöbb támadóm innen van) Amióta ezek a támadások mennek, már nem nagyon támadok vissza, ma pl. egyáltalán nem. Tény, hogy nyerni is szoktam, ilyenkor ugye zölddel jelenik meg, ha pedig veszítek, akkor pirossal. A javaslatot pedig azért tettem, mert ennyi támadása szerintem senkinek nincs itt egy napon belül. Valamiért kipécéztek, és most én vagyok az aktuális ellenség. Nem tudom úgy felfogni, hogy annál eredményesebben harcolhatok az arénában, mert nem szoktam arénázni már. De akkor ha jól értelmezem a válaszod,az a megoldás, hogy menjek arénázni.
Megjegyzem, én sem értem, miért támadnak, én nem szoktam, csak visszatámadni.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai