Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-10-29, 11:41
sandy logója
sandy sandy elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 61
Alapbeállítás szív

Vulgáris tartalom miatt eltávolítva.

üdvözlet
sandokan w12 (75/12/24)

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2017-10-29 13:11
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 11:44
gepárd gepárd nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 13
Alapbeállítás

Hát ez is egy vélemény végülis...
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 11:50
Szkuvi Szkuvi nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 17
Alapbeállítás

Azért nem ártana ha moderálnátok magatokat.....és igen, első sorban rád gondolok kedves sandokan a w12-ről.....ha nem tetszik így jártál, de senki nem azért olvasgatja a topicot hogy a te "szentségelésedet" olvassa....
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 12:22
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.386
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Üdv mindenkinek!

Idézet:
Killer fon Gyilok gróf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Én személy szerint pozitívan fogadom ezt a fejlesztést, noha a magasbb szintűek szokás szerint előnyben vannak arany ügyileg... (szerencsére én is :P )
Kérdésem kettő lenne:
1. Ha bármelyik dög veremnek (goblin, troll, őrző) vesszük a szörnyeit, meddig lehet fejleszteni? magát a termet 15. szintre, tudom, de ha alul pl. a goblin ikonra klkikkelünk, akkor felad egy ablakot, ahol magát a szörnyet lehet fejleszteni... Őt meddig lehet. Mert már akkor felajánlotta a 3. fejlesztést, mikor még a sötétség szíve még csak 2. szintű volt. Őket is addig lehet fejleszteni, min a segítőknél a saját karakterünk? (végülis logikus lenne, hogy a magas karik lelke se legyen biztonságban )
2. A gladiátor verem... oké, hogy első szinten +5% a kritikus találati esélyhez... Ez szépen hagzik, de ez a karakterlapon, hol van feltüntetve? Csak mert én nem látom.
A válaszokat előre is köszönöm és bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett
1. Egyelőre nincs felső határ. Ez az a része a játéknak, amit a játékosoknak kell felfedezniük.
2. Sehol nincs feltüntetve a kritikus sebzés. De úgy kell elképzelni, hogyha 100-at ütsz simán és 200-at ütsz kritikus ütésnél, akkor +5% bónusszal 210-et fogsz ütni.

Idézet:
danielleo55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De akkor a goblibokkal a trollok is részt fognak venni a csataban?
Mert akkor az ő szintjuket is erdemes fejleszteni
Igen, először a goblinok (akik magyarul koboldok lennének) támadnak. Ha legyőzi őket az alvilágba csalogatott hős, akkor a trollok támadják meg, végül az Őrző.

Idézet:
Szkuvi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezzel én is egyetértek, elég kevés a támadható hősök száma, jobb lenne ha mondjuk a duplája lenne, én addig nagyon nem is látom értelmét, hogy a kínzókamrára pazaroljam az energiát.

Továbbá egy másik kérdés. Ugye a frissítéssel bejött az, hogy erősebb fekete köveket lehet kapni. Tegnap kaptam is egyet, laza 80 ponttal volt erősebb az eddigieknél. Ez most akkor már így marad vagy csak most van ez néhány napig (hétvégén)?
Így marad. Semmi köze a hétvégének ahhoz, hogy jobb fekete köveket lehet bányászni.

Idézet:
Pyra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csodálkozom, hogy a Playa ebben az irányban fejlesztett. Öngól!

Szörnyeket állítani, kínozni, lelkeket kitépni.

Ez teljesen ellentétes az eddigivel. Ez nekem nem tetszik! Fontos, hogy az ember mivel azonosul. A meséknek, játékoknak mindig nevelő hatásúnak kell lennie, ahol a jó elnyeri méltó jutalmát, a rossz/gonosz pedig az arányos büntetését!

A Sátánt szolgálni, ill. belehelyezkedni a szerepébe (Sátánná válni) a lelkek elvételével, szerintem egyeseknél vallási/világnézeti okokból ki fogja verni a biztosítékot. Magyarország erősen ateista már, de sok országban erős vallási élet van.

A Diablo pont attól népszerű, hogy a természetes jót követve, a rosszat, a gonoszt, a káoszt megszűntetve, teret csinál a fénynek, a jónak. Biztos vagyok abban, hogy fordítva, azaz szörnyekkel írtva az embereket, pár beteg elmét leszámítva nem okozna senkinek semmi játékörömet. A kíváncsiság elmúltával nem játszanának vele többet.

Erősen gondolkodom azon, hogy ezt az új fícsört én hanyagolom.
Pyra!

Ennyi erővel beköthetnél az árnyvilágba, vagy abba, hogy a játékosok egymást ölik az arénában, vagy abba, hogy aprópénzért apróaranyért barlangi trollokat belez ki a 10 éves Imike, vagy akármibe. Egyik sem nevelő hatású.

Az alvilágban nem változol át semmivé és azt szolgálsz, akit akarsz. A vallási és világnézeti okokról pedig egy másik kommunikációs csatornán beszélgethetünk, de itt nem.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2017-10-29 13:06
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 12:58
Eprencs Eprencs nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 15
Alapbeállítás védők - támadók

Sziasztok!
Én úgy értelmeztem eddig a játékot, hogy a goblinok támadják a le/becsalt hőst, míg a trollok és az őrzök védenek engem ha becsalnak.

Akkor most mindenki végez minden melót? Vagy?
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 13:00
Szkuvi Szkuvi nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 17
Alapbeállítás

Idézet:
Eprencs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Én úgy értelmeztem eddig a játékot, hogy a goblinok támadják a le/becsalt hőst, míg a trollok és az őrzök védenek engem ha becsalnak.

Így van, mindenki támadja, először a goblinok, utána a trollok és végül az Őrző
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 13:02
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.386
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Szia!

Ezt rosszul tudtad.
A goblinok, trollok és az őrző támadják a becsalogatott játékost. Csak ugye az elején még nincsenek trolljaid és őrződ, mert nincs megépítve az épületük.
Ha te vagy az áldozat, akkor magadat kell megvédened.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 13:14
Mraz Mraz elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 164
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Emiatt is írtam már valahol ,hogy annak sem volt értelme ,hogy a leírásban védekezésnek nevezik a hős elleni csatát,ez is csak félrevezető.
Ez nem úgy megy mint a sima erődnél a védés,mert nincsenek védő egységek .
Az egész egy támadás semmi más. Kiválasztasz egy hőst és az egységeiddel megtámadod ennyi az egész rendszer. Az hogy ha valaki téged üt közben azzal meg nem kell foglalkozni,mert 1 alapból nem is tudsz róla 2 ha veszítesz sem von le érte semmit ,tehát a te szempontodból teljesen mindegy.
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 13:46
Pyra logója
Pyra Pyra nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 163
Alapbeállítás

"Ennyi erővel beköthetnél az árnyvilágba, vagy abba, hogy a játékosok egymást ölik az arénában, vagy abba, hogy aprópénzért apróaranyért barlangi trollokat belez ki a 10 éves Imike, vagy akármibe. Egyik sem nevelő hatású."

Tisztázzunk valamit kedves Elek:
Nem kötöttem bele semmibe, csupán közreadtam a véleményem.
Jogom van hozzá, ez a felület ezért van, nem moderátori játszótér!
Lehet nem tetszik neked a véleményem, de ez elsősorban a Te saját problémád.
Az enyém meg az, hogy nem a káoszt támogatom. Ezért írtam, amit.

Én egy hegyes szavú démon varázsló vagyok és a nevelésemmel nem vagyok hatással senkire.

A lőtéri kutyát se érdekli, nemhogy engem, aki egy fehér mágus. De démon varázslóként tisztában lehetnél a kölcsönhatás és az interakció mivoltával.
A játékosok nem ölik egymást. Ezt neked - a Szuper "játékosokat segítő" moderátornak -, tudnod kellene. A játékosok összemérik erejüket az arénában.

A barlangi trollok, veszett medve, aljas-gonosz rózsaszín disznóölőkéses-"tepsifüles", meg a sok hozzá hasonló szörnyeteg, sata-sata, veszélyt jelent a környezetére.
Írtásuk - mondhatni - "állampolgári" kötelesség. ;P

Amúgy csókoltat a Dunántúli-ÁFÉSZ!

Utoljára módosítva: Pyra által : 2017-10-29 13:55 Oka: "sajtóhuba"
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 13:51
Shahirrim Shahirrim nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Én tényleg nem értem mit gondoltak mikor ezt az aranytárnát kifejlesztették/tesztelték. Ezen még nevetni se lehetne. Inkább a tárgyak lettek volna százalékosan olcsóbbak a boltban szintenként, több értelme lett volna. Ez így még az akadémiánál is ezerszer rosszabb.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai