Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-11-16, 11:40
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 59
Alapbeállítás kovács dupla

Sziasztok

van amikor a kovács a sima cuccért duplán ír fel kristályt..(nem a varázsló és a íjász fegyójára gondolok)
1 sima harcos tárgyára gondolok. tapasztalatom szerint igazából bármire adhat (adott már sisakra, gyűrűre, amura stb) csak igazából logikát nem látok köztük.

ez pontosan úgy működik :

szerzel 1 olyan tárgyat ami kis aranyértékű és legalább 2 tulajdonságra ad pontokat. Aze fox kapni kb 100 és 150 közötti kristályt..

DE
van mikor duplát ír fel tehát nem 150-et hanem 300-at.

a kérdés
mikor történik mindez?

v ez hiba lenne? mert hogy a kovács ajánlatában (amit adna érte csak 150 kristály a kínált összeg) mégis 300-at kapok

kösz a segítséget
Válaszol idézettel
Régi 2017-11-16, 12:33
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 373
Alapbeállítás

Ez "random" bármikor adhatja, ez is egy frissítés volt, viszont az 5 statos epikekre elég sűrűn megadja.
Régi 2017-12-05, 15:03
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Alapbeállítás

Köszi a gyors választ Grimm, de úgy látom ne igazán értetted meg amit ide leírtam. nem az Epic tárgyakról van szó.. és nyilván ne véletlenszerűen duplázgat (gondolom kiírná ha duplán számolná fel)
de közben megtaláltam miért dupláz :

Hát azé me a kereskedő is 2-őt vesz le a napi szerelésből (előre szögezzük le a harcos tárgyakért nekem 1et vesz le, mint harcos karakter)

ez 1 bugi ennyi de hasznos, mert nem kell 2x dobni.
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-05, 17:27
Sword Cut logója
Sword Cut Sword Cut nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 42
Alapbeállítás

Ez nem bug, hanem a kezdetektől így volt.
A mágus és felderítő fegyver 2x olyan drága, 2x annyi pontot ad, 2x annyi kristályt ad, mint a harcosoknak, mert nekik pajzsuk is van. Ezért értelem szerűen 2 item-nek számolja a mágus és felderítő fegyvereket.
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-16, 15:28
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Alapbeállítás dupla kristály sima harcos tárgyért

ezt nekem címezted Sword Cut? mind igaz amit leírtál, csak azt nem értem hogy jön ez az én témámhoz...
amúgy az sem igaz, hogy 2őt vesz le a kovács, benéztem erősen... volt már ilyen.. mind1 látom itt nem lesz erre válasz amíg többet ad ne sírjunk
téma zárolva résztemről
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-16, 15:50
david4244 david4244 nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 113
Alapbeállítás

Grimm mar leiŕta. Ez nem bugmeg semmi ilyesmi.

Egyszerüen úgy van programozva a kovács, hogy van bizonyos esély arra, hogy dupla nyersit kapj a cuccodert (nem csak kristalyt, hanem ércet is)

Es ez lehet barmelyik cucc, epik, sima cucc, akármi.

Van rá vagy 20% (csak hasamra utottem, de kb ennyi az eselye amugy tapasztalat alapjan), hogy nem 2000 ércet és 150 kristalyt kapsz, hanem.bejön a 20% esély a duplázásra és duplaannyit kapsz ----> ezesetben 4000 ércet és 300 kristályt. Remélem így már világos.
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-16, 16:01
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Alapbeállítás dupla

Tényleg írta és olvastam is, de kiment a fejemből!

Köszönöm!
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-11, 16:22
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 168
Alapbeállítás

Sziasztok!
Ahogy lehetőségem engedi, a kovácsnak adok epicet is, de 99%-ban olyan tárgyakat amik 2 statra adnak. Esetleg ha kevés a kristály, beledobom a klotyóba és lehet akár több kristály is, DE:
Van 2 millió kövem és nevetséges összegű kristályom. Nekem az is jó lenne ha 1:50-hez váltóval lehetne kavicsból kristályt csinálni akár. Gyakorlatilag sohase fog kőből hiány lenni, a segitöimen is minden cucc 3-as, a nagyobb szintért már annyi kristályt kér, hogy a karakterem cuccaira nem marad elég.

Ez szerintem egy nagy hiba, főleg 350-es szint felett....legalább akkor arányosan adná a kristályt és a köveket.
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-11, 16:31
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 373
Alapbeállítás

És ezt még tetőzi az, hogy a fejlesztett tárgy szétbontásra alig ad többet... hiába nyomod fel 10re pl 150ezer kristályból, akkor is az eredeti értéke ha nő pár százzal...
Még 440 is azt látom, hogy mire felhúzom a tárgyat 10re, már nem jó semmire... és ez csak 1 tárgy, másra nincs...
Régi 2018-01-11, 16:38
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 168
Alapbeállítás

Egy 400 feletti karinak illene annyi kristályt kapnia, hogy minden cucc 10-esen legyen. És még a segîtőkről nem is beszéltem.....
Oké, kiizzadunk egy tárgyat, 10x fejlesztve ( halkan jegyzem meg mindhez 5 statpontért - az archivementek jutalma is szinthez kellene hogy kötődjön), de van 36 ( harcosnak 37) tárgya amit lehet(ne) fejleszteni.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai