Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-02-22, 07:46
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 164
Alapbeállítás

Ha változtatnak azon az arányon amennyi kristályt lehet szerezni és mi mennyibe kerül akkor lehet ez a kovács jó dolog.Én mondjuk jobban örültem volna egy fejleszhető kovácsnak ,mint az erődben lévő épületek,hogy mondjuk első szinten a kovács tud 1-et lukasztani egy cuccba 10. szinten 2-t és 20.szinten már 3-at...
A kerekes ötletet meg csak akkor tudnám támogatni,ha itthon is tudnánk érméket szerezni rendesen,mint régebben,de kb a Twisteres frissítés óta már nem lehet. Így meg az emberek 99.99%-nem fog napi 20-at pörgetni gombáért,tehát megint csak pár embernek lenne ez jó.
A tárgyak fejlesztésénél kb erre számítottam,hogy csak 2-4 statpontot fog 1 szint emelése adni,ha a többi szintnél is ennyit ad akkor nem lesz ez megint jó igazából semmire,mert még magasabb szinten is mire felhúznám 10-es fejlettségi szintre egy tárgyamat már körülbelül a boltból is annyival magasabb statpontú cuccot fogok tudni kiszedni ha nem többet,ez szintfüggő.
Mindenesetre kisebb szinteken ahol még elég sűrűn lehet szintet lépni mondjuk 300. szintig egyáltalán nem fogja megérni egy tárgyat fejleszteni.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-22, 08:47
david4244 david4244 nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 113
Alapbeállítás

Magasabb szinten bőven jobb. Ha megnézitek a német pali videóját, pontosan már nem emlékszem, még1x meg nem nézem vissza, de valami 400 körüli mindenes epikjét 415, 420 körülre vitte fel, ami elég komoly. 10 fejlesztés + 150 -200 stat lehet mindenből nagy szinten, annyival bőven nem fog emelkedni a cuccod értéke azalatt az idő alatt, amíg fel tudod fejleszteni.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-22, 10:02
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 377
Alapbeállítás

Elek, kis szinten biztos semmit sem ér, az árához képest, viszont nagy szinten sokat dobhat, nálam pl kb elég lesz ahhoz, hogy megszerezzem a 19es árnyékpetet.

Mondjuk a napi kalandvágy után is adhatna szilánkot, minden perc után, így az napi max 320 lehetne, + napi 1db követ átalakítani csak szilánkká...

Mert az igazság az, hogy jelenleg 400 fölött sem éri meg 10re fejleszteni, mert mire azon a szinten is megvan, már ott is cserélni kell
Régi 2017-02-22, 16:43
Amaterasu Amaterasu nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 50
Alapbeállítás

Na, már mi is megnézhettük, hogy milyen is az upgrade...
5 perc után szerény véleményem szerint, abban biztos vagyok, hogy nem fogom elpazarolni a nyersanyagot arra, hogy foglalatot szereljek vagy követ távolítsak el egy tárgyba/ból.
Szerintem nem éri meg, nagyon sokáig tartana,mire 1-1 tárgy összejön a kellő nyersanyag, inkább gombával pörgetek új epicet... A nyersanyagokat pedig csak a tárgyak fejlesztésére fogom felhasználni, bár biztos vagyok benne, hogy +5+6 után már rengeteg nyersanyag fog kelleni.
Régi 2017-02-22, 16:47
MFKrisz MFKrisz nem elérhet?
Ninja Kutya

Összes hozzászólás: 134
Alapbeállítás

Újabb értelmetlen fejlesztés... irreális költségekkel jár... egyszerűbb elnyomni pár gombát vagy veszni hagyni a régi követ...
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-22, 22:02
Erdei Téglaszörp

Alapbeállítás

Össze lehetne kicsit fésülni a dolgokat... Lássuk be elég kevés nyersanyag jön! Sok időt vesz igénybe, de akkor legalább kicsit tehessünk érte, hogy jobb legyen.
Mégpedig... Az erőd bővülhetne valami módon rgy kohóval, amit a céh tagjai együttesen tudnak fejleszteni( berakják a nyersanyagukat és a céhvezér emelhet egy szintet az épületen). Természetesen 100 milliós tételekről lenne szó.
Az épület 20 szintig fejleszthető, de mondjuk minden szint után a kovács 2-3%-al emelné a tárgyakért cserébe kínált nyersanyagot. A lovagok mintájára simán megoldható. Előtérbe kerül a csapatjáték, ezáltal pedig az egyének is jól járnának.

Utoljára módosítva: Amaterasu által : 2017-02-22 22:03
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-22, 22:55
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 377
Alapbeállítás

Vagy a kovácsműhelyben kap(hat)na egy fejlesztési helyet....
Én ezt a céhes mizériát nem igen támogatom, inkább olyan mód mint a lovagok, hogy összeadódik, de mindenki egyéni...
Régi 2017-02-23, 01:56
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 170
Cool

Csak ez mi nállunk nem csupán egy egyéni játék. Szeressük ha a csapatot mozgatja valami. A lovag csak egy csont volt, de az az igazság hogy ez évben meglehet az 1000 lovag is. A portál ugyancsak ki lesz végezve ( igy meg pláne) szóval hamarosan elfogy a cél amiért megéri küzdeni. Mi történelmet írunk és ha nem adnak lapot akkor a könyv bezárul.

Természetesen ha te ezzel nem értesz egyet, mutass egy csapatot ahol van 830 lovag. Hiába kerestük, kutattuk német s2 a nyomunkba jár.

hajrá TDS! (s11)
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-23, 08:47
zsolti2002 zsolti2002 nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 6
Exclamation

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A tárgyfejlesztés nem ad olyan sokat. Nekem mindenre adott +2-t, így két fejlesztéssel 60-ról 64-re tudtam fejleszteni a tárgy tulajdonságértékeit.
Szintfüggő,nekem 287. szinten mindenre adó tárgy +10et kap 3 statos +12-t sima +19et

s12: danemarkiel
s12:°o°

Válaszol idézettel
Régi 2017-02-23, 09:31
Erdei Téglaszörp

Alapbeállítás

Idézet:
zsolti2002 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szintfüggő,nekem 287. szinten mindenre adó tárgy +10et kap 3 statos +12-t sima +19et
minden fejlesztés 3%, és mindig az emelt értéket szorozza 1,03-al.

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai