Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2018-08-12, 18:48
begyowsky begyowsky nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 38
Alapbeállítás Nem kapom meg a tojást!!!!!!!!!

Sokadszorra csinálja ez a **** (öncenzúra!!! kérem méltányolni!!!), hogy eventhez kötött kedvenc tojását nem kapom meg! Ma például TP event van, így a Luchtablong tojását kellene megkapnom Disznókopáron! És nem adta meg! Kétszer! Kva mérge vagyok, mert a disznókopári küldetéseket is elszórva adja csak be!
Válaszol idézettel
Régi 2018-08-12, 22:18
Sword Cut Sword Cut nem elérhet?
Vak Komondor

Hely: Play For Fun, a legjobb céh!
Összes hozzászólás: 33
Alapbeállítás

Idézet:
begyowsky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sokadszorra csinálja ez a **** (öncenzúra!!! kérem méltányolni!!!), hogy eventhez kötött kedvenc tojását nem kapom meg! Ma például TP event van, így a Luchtablong tojását kellene megkapnom Disznókopáron! És nem adta meg! Kétszer! Kva mérge vagyok, mert a disznókopári küldetéseket is elszórva adja csak be!
Azért nem kapod meg, mert ritka kedvenc. Kisebb az esélye, hogy megkapd a tojását.

Karácsonykor, mikor meg lehetett szerezni minden "időszakos" kedvencet, az egész karácsonyi eventen keresztül (ami ha jól emlékszem, 5 napos volt), egyszer sem adta meg a húsvéti kedvencet, pedig őt is be lehetett volna szerezni. Minden nap 320 kv-t játszottam és rövid küldiket választottam, hogy minél többször el tudjak menni Maerwynn-be, de nem kaptam tojást. Így tehát nagy pechemre várhattam 4 hónapot húsvétig...

Ezen szerintem felesleges mérgelődnöd. Egyszer majd megkapod a tojást...

Utoljára módosítva: Sword Cut által : 2018-08-12 22:20
Válaszol idézettel
Régi 2018-08-14, 21:33
vonKurz vonKurz nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 11
Angry

Idézet:
begyowsky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
utolsó sor lényei ritkák, nekem a legtöbb próbálkozás 5 kaland volt, mármint 4 olyannál ahol megadhatta volna nem volt semmi, és közben adta még a kalandot vagy 3*, ahol tárgyat nyertem nagy örömömre...
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai