Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-09-26, 11:16
Dragondick Dragondick nem elérhet?
Dr. V.ker

Hely: Zala
Összes hozzászólás: 65
Alapbeállítás

Nyilván az nem fair, ha egy embert megbeszélés alapján rohannak le, és akkor nem ér sokat a védelmed, de ha egy céhen belül többen letámadnak rövid alatt, hiába nem fair, nem is szabálytalan.

Bár én személy szerint ehhez sokat már nem tudok hozzáfűzni, mert ilyennel nem találkoztam eddig ott, ahol játszom.
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-26, 12:04
Fergeteg Fergeteg nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 36
Alapbeállítás

Sziasztok!

Két dologról beszéltek.
Dárdakór az olyan szerverekről, ahol pang az erődözés és oda-vissza fosztják egymást csapatokba verődve és ezáltal mindenkit ellehetetlenítenek a további fejlődésben. Se ők nem fejlődnek, se te, csak egy állandó betartás van.
Három lehetőség adódik szerintem:
-választod a nyílt védelmet, ha még kicsi a falad és örökös 24 órás védelmed lesz
-sokat-sokat vársz és te senkit nem támadsz, azzal lecsúszol dcs-ben és már nem érnek el
-megkéred őket, hogy ne szívassanak

Grimm pedig a nyílt erődösök állandó 24 órás védelméről, amivel bújkálnak, azaz sose adnak hozzáférést a valós nyersi mennyiségükhöz. Náluk egytől nem kell jelenleg félni, hogy falat emelnének. Mert ha megteszik, akkor már nem éri meg egymást bevédeniük és lejár az örök 24 óra, azzal kiszolgáltatnák a titkos nyersi készletüket. Ellenük egyet lehet tenni, résztvenni a játékukban. Ha valaki már a védelemre rendezkedett be, mint te Grimm, még te is tudod őket támadni és te is ugyanúgy megkapod értük a nyersibónuszt, majd ha elérik a 19-es erőd szintet. Annyi az előnyük, hogy ők egyszerre viszonoznak 20-30 támadást, Neked meg pörgetni kell az ellenfeleket.

Nyílt erődözés röviden:
- kicsi fal
- nincs se íjász, se mágus
- ezért állandóan betámadnak
- mindig 24 órás védelmed van, Kincstárad elérhetetlen
- találsz egy partnert és oda-vissza ütitek egymást ideálisan egy katonával
- sok kicsi nyersit nyerhetsz vele

Ez a mi szerónkon (9 hónapos) még 153-as fallal is biztonságosan működik. A 125-ös katonák már elterjedtek és azokkal egy nap alatt jópáran beütik az üres nagyobb falat is.
Ideálisan csak 102-es fal mellett működik a partnerség.
Felette sokat kell ellenfelet keresgélni és csak néhányan soroznak meg 3-4 csatával egyszerre.

Nyílt erődre fel, amíg nem jön ki ellene frissítés
Válaszol idézettel
Régi 2016-10-04, 15:57
Reznagol78 Reznagol78 nem elérhet?
Ez már valami

Összes hozzászólás: 95
Alapbeállítás

Nekem az lenne a javaslatom, hogy minden olyan pet után, amit sikerült kimaxolni kapjunk még egy vagy fél százalék bónuszt a statokra, így lenne értelme mindegyik pet kimaxolására hosszú távon is. Amúgy az uccsó árnyék kazit nézve valamilyen táp még elférne a játékban és Fergetegnek sem lenne unalmas a gyümölcsök gyüjtögetése
Válaszol idézettel
Régi 2016-12-28, 14:54
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.161
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás Árny világ kedvencei - ötlet

Miután legyőztétek a 20. szintű kedvencet egy elemből, elérhetővé válnak az adott elem árnyék világ kedvencei. Ezek ugyanúgy néznek ki, mint a fény világ kedvencei, viszont sokkal erősebbek azoknál. Így az árnyék élőhelyeknek is 20. szintje van. Miután legyőztetek egy szintet, azután kaptok tapasztalatot, egy gyümölcsöt, és onnantól kezdve az adott kedvencet már 200. szintig lehet fejleszteni.

Kinek tetszik az ötlet?
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2016-12-28, 15:31
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 364
Alapbeállítás

Mi értelme 200ra húzni a peteket? Az ilyen 10-20mila expes kazamátáktól kíméljük egymást.

Továbbá szinte mindenkinek megvannak már a 20as petek, többnyire már mind 100asok, így elég lenne azt végig szintelni.

Ebben a formában én nem látok benne fantáziát, max ha további peteket lehetne gyűjteni, amik tovább erősítik a karakter értékeit.

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2016-12-28, 17:58
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.161
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Grimm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi értelme 200ra húzni a peteket? Az ilyen 10-20mila expes kazamátáktól kíméljük egymást.

Továbbá szinte mindenkinek megvannak már a 20as petek, többnyire már mind 100asok, így elég lenne azt végig szintelni.

Ebben a formában én nem látok benne fantáziát, max ha további peteket lehetne gyűjteni, amik tovább erősítik a karakter értékeit.
Nincs benne fantázia.

100. szint fölött megemelkednének a kedvencek értékei, így például egy 150. szintű harmadik kedvenc legyőzi a 100. szintű 20. kedvencet. Például. Mert ezt ki kellene számolni, hogy megérje továbbfejleszteni a kedvenceket.

Nem tudom hol járnak a legjobbak, de átlagosan 300-400 a szintek összege a kedvenceknél a átlag játékosoknak. Akik gombáznak, azoknál a duplája is lehet. Jelenleg max. 2000 lehet a szintek összege. 1-2 éven belül ki kell találni valamit erre, mert különben a kedvencek fejlesztésének vége lesz.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2016-12-28 18:02
Válaszol idézettel
Régi 2016-12-28, 18:20
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Alapbeállítás

Ha megvan a 20as kedvenc is, jelenleg értelme sincs fejleszteni, mert semmi pluszt nem ad.

Egy 150. szintű kedvenc soha sem győzné le a 20as 100ast, de még a 200as sem, csak meg kell nézni az értékeket. A legjobb értékek úgy 650~700 közt vannak.

Én annak nem látom értelmét, hogy fejlesszük tovább a kedvenceket a semmiért.
Mert a Toplista miatt fölösleges, amikor a 400+ fényelem elveri a 650+ tűzelemet jelenleg...

Válaszol idézettel
Régi 2017-01-05, 18:27
Rokuta Rokuta nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás ötlet a kedvencek fejlesztéséhez

Én azon gondolkoztam hogy ha meg lenne minden kedvenchogy ha lenne egy portálkapu ami át tudna menni a kedvencek közt és azokat is le lehetne győzni és így tovább lehet fejlődni a kerakternek és a kedvencnek is*Meg olyan is lehetne hogy a karakternek lenne a küzdelmek során a kedvencekről segédje vagy hatása és azt is lehetne fejleszteni
Minden egyes kedvencnél van 3db lehetőségű gomb*
Amik a következők:
1. Saját kedvencek közötti harc ( add tapasztalatot, aranyat, és add egy feher szinű italt ami a karakternek a faját tulajdonságokat növeli meg )
2. Fogadóban segítő kedvenc ( ugyan olyan mint a sima hátas )
3. A hátasnak használható kedvenc ( ezek fel tudják szerelni a saját erejükkel a karaktert )
A 2. És 3. Azok a kedvencek nem vehetnek részt az 1.-ben csak a szabab kedvencek és akár melyikbe átmehető

Szeretném ha megfontolnák az ötletet és ha tetszik önöknek akkor megvalósítanák!

Köszönöm!

Üdvözlettel : Rokuta a s12-es világból
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-11, 09:24
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 46
Alapbeállítás

Sziasztok!

Bizonyára veletek is előfordult már, hogy biztos győzelemnek gondoltatok egy petharcot, aztán mégis bukta lett a vége. Ez velem is előfordult párszor, az utóbbi időben egyre gyakrabban, pl ma is biztos voltam benne, hogy a 750+ os Földpeteim elverik az ellenfelem 410es Fényét. Hát nem, úgy elverte a Fénylovival a 100as Tankakecskecemet, a 100as Frászitazzomat és a 100as Po****auromat, hogy csak úgy pislogtam. Az lenne a javaslatom, hogy az átlagszint növelje egy kicsit valamilyen módon a petek statjait, mert jelen állás szerint semmi értelme 500+ után fejleszteni a peteket, addigra mindegyik 20. kb eléri a 100as szintet, tehát onnantól az összes harc tippmix. Jó lehet csak a keserűség beszél most belőlem, meg nem is arról van szó, hogy mindig legyőznek a kisebb szintűek, hanem hogy ez egyre gyakoribb sajnos, és ez ellen szerintem kellene valamit tenni. 2-300 szintkülönbség igenis legyen mérvadó egy csata során, legalábbis ez az én véleményem.

Utoljára módosítva: Bender527 által : 2017-05-11 09:25
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-11, 10:07
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Alapbeállítás

Semmi értelme sincs, mint ahogy jelenleg a petek fejlesztésének sem.

200-300 szint különbség azért semmi, mert az egyszerű petek kb belesem számolnak a csatába, az elején túl kicsi, még a végére túlzottan nagy stat eltérések vannak.

Kb az számít, hogy az utolsó 2-4peted 100as legyen, a többi meg már csak a kiosztás (kitérés kivédés) kérdés, ezért van az, hogy az 500körüli fénytől kikaphatsz 1000el is...

Az egész petrendszer egy hulladék, jelenleg a toplista is szerencsekérdése... többnyire ha nem támadsz senkit előrébb kerülsz...

Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai