Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2019-11-08, 23:53
telpapa telpapa nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 13
Alapbeállítás

nincs itt semmi lehúzás[/QUOTE]

A saját nevedben nyiltakozz illetve hagyd figyelmen kívül a tényket(mivel kecsegtettek és mi derült ki)Nos.. ha neked ez oké egészségedre és az a TE dolgod.De nem mindenkit néz mellé ha megvezetik.
Válaszol idézettel
Régi 2019-11-09, 15:58
Garázs Ló Garázs Ló nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 8
Alapbeállítás

hiába hőbörögsz, ez akkor sem lehúzás.
Válaszol idézettel
Régi 2019-11-09, 20:14
Lekvár

Alapbeállítás

Ez nem hőbörgés hanem a TÉNYEK közlése.Nézz utána mit is takar az a kifejezés hogy félrevezetés.Majd ha meg tudsz cáfolni akkor beszélhetünk höbörgésről. Emellett Mint már mondtam a SAJÁT nevedben beszélj.Azt megteheted.Ez már túl lett lihegve.Értelmetlen már erről beszélni is mert láthatóan csend és hulla szag veszi körül ezt a témát.Hát ennyit is ér ezek szerint.Ugyhogy részemről itt le is zártam.Majd akkor szólok ehhez ujra hozzá ha:
1.konkrét tényekkel tudod alátámasztani miért is nem volt félrevezető/beetető/
2.Ha majd egy fejlesztő is magyarázatot ad erre az egészre.

De azt hiszem ez soha nem fog megtörténni mert nem áll érdekükben.

Utoljára módosítva: telpapa által : 2019-11-09 20:25
Válaszol idézettel
Régi 2019-11-10, 12:20
Garázs Ló Garázs Ló nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 8
Alapbeállítás

Hőbörgésen kívül egy darab tényt nem írtál. Én írtam.
Válaszol idézettel
Régi 2019-11-10, 15:51
Krish Krish nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

Idézet:
telpapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez nem hőbörgés hanem a TÉNYEK közlése.Nézz utána mit is takar az a kifejezés hogy félrevezetés.Majd ha meg tudsz cáfolni akkor beszélhetünk höbörgésről. Emellett Mint már mondtam a SAJÁT nevedben beszélj.Azt megteheted.Ez már túl lett lihegve.Értelmetlen már erről beszélni is mert láthatóan csend és hulla szag veszi körül ezt a témát.Hát ennyit is ér ezek szerint.Ugyhogy részemről itt le is zártam.Majd akkor szólok ehhez ujra hozzá ha:
1.konkrét tényekkel tudod alátámasztani miért is nem volt félrevezető/beetető/
2.Ha majd egy fejlesztő is magyarázatot ad erre az egészre.

De azt hiszem ez soha nem fog megtörténni mert nem áll érdekükben.
Én sem teljesen értem miért beszélsz félrevezetésről. Az volt az alap, hogy ha megvan 1000 rúnád akkor jöhetnek a boltban rúnás cuccok. Az, hogy a százalékok hogy fognak emelkedni sehol nem volt leírva és igazából most sem tudjuk pontosan csak ahogy játszunk a játékkal derül ki szépen lassan.

Az, hogy Te elgondoltál valamit hogy fog működni ami úgy néz ki végül nem jött be, az nem félrevezetés. Egyszerűen nem volt erről korábban infó.

Utoljára módosítva: Krish által : 2019-11-10 15:56
Válaszol idézettel
Régi 2019-11-10, 23:38
Lekvár

Alapbeállítás

Info..ez lett volna ebben az estben a korrekt(de még most sem történt meg).

A pontos megfogalmazás: 1000+ ami után amit te magad is látsz kapsz 1% os tárgyakat.Aki ezek alapján nem arra következtet hogy ezen arányok szerint megy és így tovább és így tovább az szimplán HAZUDIK.Útólag lehet itt magyarázni a matekkal de még az előttem felszólalók(na és az sok barát a játékban) is erre következtettek.

(itt szeretném ismét megjegyezni hogy nem azzal van/volt a bajom hogy ez így van hanem azzal hogy ez FÉLREVEZETŐ és annak ellenére hogy VALÓS PÉNZEL lehet növelni semmi köze nem volt ahhoz ahogy ez elindult.Ha nincs valós pénz fejlesztés most nem lenne miről beszélnünk)

Mivel itt gombákkal lehet ezt növelni ami VALÓS PÉNZÉRT vásárolható meg,ezért ez a félreveztő(nevezheted HIÁNYOS információnak csak ezzel meg az a probléma hogy ez TUDATOS volt.Mert ők tudták hogy ez nem így van csak éppen azért nem osztották meg ezt az információt mert akkor nem vennél gombákat nem nyomnál bele több 1000 ft-ot mire leesne hogy hoppá..ez nem így lesz.Érti?

Ha erről adnak egy bővebb információt(ami a mai napig csak itt ebben a topicban van meg!!!Azt is a játékosok számolgatták ki és nem Offical Info.. rgo aki ide nem lép be meg sem tudja csak akkor esik le neki mikor már mindegy..) most szintán nem lenne miről beszélni.

Mondom másképp: Ha te elmész egy bankba és pénzt teszel be(az sem kötelező) akkor szépen elmondják milyen hozam várható a befeketetésed után amit ki leht számolni.Majd el tudod dönteni megéri-e vagy nem.A példa azért ez mert OTT IS VALÓS pénzről van szó) Ugyan ezt teszed itt is hiszen a befeketetésed a valós pénzed a hozam pedig az amit fejlesztesz,amit kapsz.Ez rendben is van ezen a téren nem érheti szó a ház elejét.Csak éppen itt nem közölték veled hogy mire számíthatsz.Bele tennél te egy ilyen buliba pénzt bármiről is van szó?Nem.(legalább is értelmes ember nem tesz ilyet).mert nem tudod mi lesz ebből.Senki sem ellensége a saját pénzének.Pedig itt most pont ez történet.Elérted az 1000-et. Belevágtál..megkaptad az első 1000 után az első tárgyra az 1%-ot. Majd hogy meggyorsítsd belenyomod a gombákat.Fejleszted mint az örült abban a hitben hogy ezen arányok szerint fog felfelé menni.Aztán jön a fekete leves ugy 1 hét után miikor már beleöltél 5-10.000 ft ot. Ha neadj isten több karaktered van akkor ennek a többszörösét.
Ezek a tények.Csak éppen sokan le sz.arják mert nem érdekli őket hogy buktak xy pénzt már mindegy.Hát engem érdekel és baromira nem tartom korrektnek az olyan esetekben az ilyen húzásokat amikor VALÓS PÉNZT ölök valamibe...és szó szerint TUDATOSAN vezetnek félre.

És nekem magyarázhatjátok hogy ez nem lehúzás,nem volt tudatos...én vagyok a h.ülye miért erre számítottam(azért barátom mert ha nem akartál volna átverni akkor 1 Trilionnál adod oda ezt az 1%-ot..ja hogy akkor leesik az embereknek miről is szól itt a történet?Az nem buli..akkor nem költenek mert rájönnek hogy évek és 10.000 ek lesznek mire valamire való eredményt el lehet érni..inkább ne szoljunk)

Félre értés ne essék szívesen támogatom a játékot.De korrektséget várok el minden téren.A c.igánykodást utálom,és ahogy most úgy a jövőben is szóvá fogom tenni az olyan esetben ahol valós pénzt ölök bele és tudatosan nem adnak erről valós információt.Ezt annak veszitek aminek akarjátok..höbörgés,hiszti..stb nem érdekel. 2010 óta játszom és közel 7 évig nem kellett ide írnom.De az elmult 1-2 évben olyan dolgokkal szembesülök amitől a szemöldököm a homlokomra szalad.
De ennyi részemről..tényleg zártam a témát mert már így átment Off-ba fele.Annak örülnék ha ujra nem kellene ide írnom..azért mert annyira jó és annyira rendben van a játék hogy nincs időm ide írogatni mert inkább játszom..

Utoljára módosítva: telpapa által : 2019-11-11 00:26
Válaszol idézettel
Régi 2019-11-11, 05:19
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 170
Alapbeállítás

Sziasztok!
Egész egyszerűen nem értem, hogy pontosan mi a probléma.
Akit "férre vezettek", az már bőven septilion rúnánál jár alsó hangon.
Lássuk mi az amit ad: 50% arany és 9% XP, vagy harcokra való epicek: 15% hp 4 cuccből, összellenállás 25% és védelmet e (ebből még a 75%-ot nem lehet kirakni, mert a HP fontosabb)
VAGY:
Epic eventnél +50%esély epic tárgyakra és 5szint feljavitott tárgy, ami 5 aura szintet jelent

1 hónap alatt ezeket a számokat el lehetett érni.
Akár spórolni is lehet, ha csak a széket veszed meg 25 és 50 gombáért majd ha csak a wc van fejlesztve és a szék, akkor 75 és 100 gombáért ki lehet fullozni a WC-t ami már igencsak jól termel.
Most járunk 250 gombánál. A 7 napos időugrásból ha ki tudsz venni 10et egy hónap alatt, akkor az összesen 500 gomba amivel el lehet érni a fent leirtakat. A tartalom nagy része elérhetővé vált, ami fontos, fel tudod rakni a karakteredre.

Gomba nélkül ennyi ideig nem sikerűl, azaz ha ügyesen játszol, akkor minden egyes nap előnyben vagy 50%arannyal és 10%tpvel minden egyes nap!

A kérdésem még mindig ugyan az! Mi a probléma?
Ki az aki férre vezet?

Kam1kA
Válaszol idézettel
Régi Tegnap, 02:07
Torz Torz nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 45
Alapbeállítás

Tehát a plusz életerő % is csak kalandokra él?
Marha sok értelme van.

Utoljára módosítva: Torz által : Tegnap 02:24
Válaszol idézettel
Régi Tegnap, 07:57
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 170
Alapbeállítás

Kazamaták és arénába is érvényes. Sőt, a segitőkre ha fel teszed a hps cuccot, a csatában már hozzá írja.
A karaktereden lévő HP-s cuccokat sem írja ki, de mikor harcolsz, hozzá számolja.

Egyedül az ellenállásokat nem tudod használni, csak az arénában, mert a kazamatának sincs rúnás sebzése (Az információ csak hallomás a németektől)
Válaszol idézettel
Régi Tegnap, 12:53
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 61
Alapbeállítás

Telipapa: távol álljon tőlem, hogy védjem ezt a lókötő suhader bandita fejlesztőket és nem kioktatásképpen hidd el. ha régi motoros vagy
jól tudod,
- szinte sose osztják meg 1 frissítés teljes iformációs anyagát, ráhagyják a játékosokra hadd fedezzék fel
- pár napra rá már készültek videók, táblázatok, itt a chaten is beszéltünk róla és facen is láttam bejegyzést
pontosan mi várható a rúnaállásokat tekintve..
-az információt keresni kell, mit vártál ajánlva postázzák neked? tudom itten az arányok meglepően szélsőségesen
növekednek, de szintek lépéséhez mindig többet kell teljesíteni ez nyilvánvaló.Te ugrottál egy fejest annak ellenére hogy nem tudtad milyen mély a víz. Mi ezzel a gond? A Bankba megkapod az infót itt nem kaptad meg, mégis felmentél a toronyba és bevállaltad
- Értem én a fortélyt a gombakiadások kapcsán, amire utalni kívántál.. Engem is meglapett mennyit elköltöttem rá, pedig hidd el nálam fösvényebb játékost aligha találsz én szinte semmire nem költök a küldin és a hátason kívül, még energie drinket se veszek..
- ezek a fejlesztések kiaknázása évekbe telik, sok idő maxolni lásd kedvencek, erőd stb. józanul gondolkozva senki nem gondolja azt, hogy 3 hónap alatt 10% xp-n lehet..
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai