Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2018-04-25, 21:54
ultimate07 logója
ultimate07 ultimate07 nem elérhet?
Bézbózütő

Hely: Balaton
Összes hozzászólás: 47
Sziasztok.Én csak pár dologra szeretném felhívni a fórumozók és esetleg a fejelsztől figyelmét.Két frissítési lehetőséget gondoltam ki,ami szerintem nem jönne rosszul a játékba.Én itt főleg a céhre koncentráltam.Először is szeretném,hogy amikor egy tiszt kirúg egy játékost a céhből,akkor ne az jelenjen meg a levélben,hogy xy céhvezető,hanem xy tisztviselő.A másik dolog pedig az,hogy amikor kirúgunk egy tagot,akkor a cseten ne csak az jelenljen meg,hogy xy elhagyta a céhet,hanem az igazság.Tehát ha xy nevű tiszt kirúgta ys tagot akkor az úgyis jelenlen meg.Egy szóval lehetne egy kicsit részletesebb a céhes "infóblokk".Az utolsó gondolatom ebben a témában pedig az volna,hogy szerintem nem ártana szintén a céhen belül egy opció,amit a céhvezető tudna ki-be kapcsolni.Ennek a funkciónak az lenne a szerepe,hogyha az egyik tiszt ki szeretne valakit tenni a céhből,akkor a céhvezetőnek azt meg kellene erősíteni.
Ez a megerősítés egyébként egy levél lenne,amiben lenne egy gomb amire rá lehetne kattintani.Továbbá ez a levél tartalmazná a kirúgandó tag(ok) nevét ill. a kérelmező tiszt nevét.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai