Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2011-03-31, 23:23
Xefande logója
Xefande Xefande nem elérhet?
Community Manager

Összes hozzászólás: 472
Alapbeállítás Ne írj ilyet a supportra

Mostanában egyre több felesleges infót kapok a levelekben és értelmetlen dolgokat.

Arra kérek mindenkit, hogy a lényeget és az információkat írjátok le, mi történt hogyan történt, mi a neved, mi a karaktered neve, melyik szerveren játszol stb.

Amikor a felesleges dolgokat írok akkor a következőkre gondolok.

- én már ennyi meg ennyi pénzt költöttem a játékra.
felesleges és nem érdekel. sokan azt hiszik, mert vásároltak gombát, más elbánásban részesülnek. ez nem igaz. mindegy hogy 500 vagy 500'000 forint-ért vásároltál gombát, nem hat meg, nem esel más elbírálás alá. nekem teljesen mind1, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rád !

- a másik játékban így meg úgy van, meg ez meg az van és ott így csináltad ide miért nem vonatkozik
ez a Shakes and Fidget, pontosan tudom, hogy a többi játékban hogy van, de nem érdekel mert ez nem a másik játék

- van egy ilyen kalapácsom ami 150 erőt ad meg van egy olyan baltám ami 100 erőt meg 80 szerencsét ad, melyiket használjam?
nem fogok ilyen dolgokra válaszolni, az ilyen játékbeli dolgokat a fórumon tesség megbeszélni, vagy a chat-en.

- aggyá száz gombát, mert akarok venni mindenfélét
nem fogok gombát adni senkinek, még magamnak sem :P

- a lakótársam barátnőjének a karakterével ez meg ez történt
és? ő nem tud írni? vagy te vagy a felfogadott szóvivője vagy mivan? ha van valakinek gondja akkor vegye fel a supportal a kapcsolatot ő maga, ne más nevében kérj segítséget, mert nem foglalkozunk olyan dolgokkal ahol közvetítőkön keresztül akartok kommunikálni.

- Sziasztok, nekem csunyát írtak !
igen? mit kezdjek ezzel? ... honnan találjam ki, hogy miről van szó... írd le a karaktered nevét, melyik szerveren játszol, melyik karakter írt neke, mikor írt neked? miért írhatott ilyet és csatolj egy képet a levélről. A kismacskából szopjam ki ezeket az adatokat, ha nem írod meg? :P

egyelőre ennyi, majd folytatom valamikor

Shakes and Fidget: Shakes and Fidget Google + | Shakes and Fidget Facebook | Shakes and Fidget Videók
Lezárt téma

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai