Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2018-09-07, 22:23
vonKurz vonKurz nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 11
Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem kezdem elmagyarázni a nyitott erőd taktikát,

teljesen vágom, én azt tettem hozzá, hogy csak akkor működik, ha sok a fal nélküli játékos, mint mondtam, nálunk nincs olyan. és már nagyon régen nincs. hogy a szerveretek miért alakult úgy, és az átlag szervernek inkább a tied nevezhető, vagy inkább az enyém, azt nemtom, de most kiváncsiságból pörgettem 20-t, és a játékosok felének volt védelme, a másiknak katonája nem, ugyanakkor a legalacsonyabb fal 16-k szintű...
Régi 2018-09-08, 07:59
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 160
Alapbeállítás

Idézet:
vonKurz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
teljesen vágom, én azt tettem hozzá, hogy csak akkor működik, ha sok a fal nélküli játékos, mint mondtam, nálunk nincs olyan. és már nagyon régen nincs. hogy a szerveretek miért alakult úgy, és az átlag szervernek inkább a tied nevezhető, vagy inkább az enyém, azt nemtom, de most kiváncsiságból pörgettem 20-t, és a játékosok felének volt védelme, a másiknak katonája nem, ugyanakkor a legalacsonyabb fal 16-k szintű...
Az én szerveremen sem lehet már nyitott erődözni ,mert régi ,nem tudom ilyen szempontból a tiéd milyen.
Az enyémen mindenki aki nyitottazott ,már jó ideje kimaxolta az erődöt ,ezért mivel innentől (sincs) értelme ennek a milliárdos mennyiségű nyersanyagnak ,elkezdte mindenki felhúzni a falakat is. Ez pedig a nyitottazás végét is jelentette egyből.
Minden szerver elején lehet csak ezt a taktikát alkalmazni ,az első 1 másfél évben,az hogy él e addig egyáltalán a szerver (már aktivitás szempontjából) az már más kérdés ,mert egyre gyorsabban halnak ki...
De ez már más sok ok miatt van így és ennek legfőbb okozója ,maga a Playa,ezzel a retek sok érdekes tartalommal ami az elmúlt években jött ki ,magyarul közel a nulla tartalommal...

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai