Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2017-06-14, 21:15
Tommedve logója
Tommedve Tommedve nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 44
Alapbeállítás

Idézet:
Sword Cut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Arra gondoltam, hogy a fogadóban, mikor a küldetéseket választjuk, nem a megszokott felsorolásból kellene kiválasztani a küldetést, hanem egy térképről. Így jobban átadná azt az érzést, hogy valahova elutazunk. A térkép stílusa hasonló lehetne, mint az alábbi videóban (5 másodpercnél).

https://www.youtube.com/watch?v=9hCSEWFKyKs

Nekem tetszik az ötlet.Kreatív frissítés lenne sőt akár teljesen új helyszíneket is csinálhatnának.
Régi 2017-06-14, 22:50
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 377
Alapbeállítás

Csak értelme nem volna, nekem már elegem van a felesleges dolgokból.
Nekem nincs szükségem "látszatra", nekem "előny" kell.
Régi 2017-06-14, 23:05
Attih logója
Attih Attih nem elérhet?
Kartonpapír kutya

Összes hozzászólás: 128
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Attih részére
Alapbeállítás

De ha ez bekerül, és még pár hasonló apróság, sok új játékost vonzana, ami jó lenne, mert aktívabb lenne a játék.
Magyar s5 [Szabadcsapat]
w14 [Szabadcsapat]
Magyar s16 [Phantom (A Szabadcsapat nagycéhe)]
w15 [PyrkoweGolemy]
w17 [Szabadcsapat]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-15, 08:20
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 377
Alapbeállítás

Új játékosokat vonzana egy vizuális dolog? Az egyik baj az, hogy alapvetően tökmindegy hová mész, kivéve azon pár küldetésnél, ahol céltudatosan akarsz menni a petekért.
Így lenne "aktív"abb a játék?

Most volt vizuális frissítés az érdemrendekkel..., csicsa, gyakorlatilag semmi eredménnyel, a a 10 ezerórás munka, a 10 ezer nyert aréna harc mind oda lett, hány új játékos jött? (jött eddig kb +100stat mindenre)
A "sok" új játékost hová vonzana? Max az új szerverekre,(persze oda sem).

Nem új játékosokra van szükség az új szerverekre, hanem a régiek itt tartására.
Régi 2017-06-15, 12:58
Tommedve logója
Tommedve Tommedve nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 44
Alapbeállítás

Idézet:
Grimm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Új játékosokat vonzana egy vizuális dolog? Az egyik baj az, hogy alapvetően tökmindegy hová mész, kivéve azon pár küldetésnél, ahol céltudatosan akarsz menni a petekért.
Így lenne "aktív"abb a játék?

Most volt vizuális frissítés az érdemrendekkel..., csicsa, gyakorlatilag semmi eredménnyel, a a 10 ezerórás munka, a 10 ezer nyert aréna harc mind oda lett, hány új játékos jött? (jött eddig kb +100stat mindenre)

Ez így van amugy.Egyre többen mennek el és csak halott karakterek maradnak.
Régi 2017-06-15, 13:30
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 46
Alapbeállítás

Idézet:
Grimm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Pontosan. Nem nagyon lett átgondolva ez az új eredmény dolog... Ha 10x ennyi statot adna, akkor lenne valami értelme, de így semmi. Nekem eddig 33at sikerült összekaparni, ami +165 stat. Egy gold hétvégén simán összeszedek ennyit főstatra... Beharangozták még év elején, hogy nagy tavaszi és őszi fejlesztés lesz. Hát ha ez volt a tavaszi, akkor remélem az őszivel bepótolják - a petekre például nagyon ráférne egy fejlesztés, hiszen lassan mindenki eléri a 20asokat.

Hogy ne legyen off, jó kis ötlet ez a térképes dolog, nincsen vele semmi gond szerintem, egy nagyobb frissítés mellé bőven elférne. Nem hiszem hogy túl sok új játékost vonzana. Biztos lenne pár régi játékos, akik egy napra visszatérnének kipróbálni az új dolgokat, de aztán az annyiba is maradna.
Régi 2017-06-15, 19:03
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 163
Alapbeállítás

Már írtam régebben is,de most is leírom. Ez a "fejlesztés" ami itt megy egyenesen a játék végét jelenti csak idő kérdése. A régebbi szerverek kihalnak,az újak is egyre rövidebb ideig mennek. És ahogy látom kb ez a céljuk is. Egy ötlettelen kínlódás lett az egészből ,pedig 2 éve még nem ez volt. Nem lesz itt már átütő fejlesztés,mert olyan az egész mintha már másban gondolkodnának ,erről a játékról letettek...
Amik jönnek az csak parasztvakítás semmi más.
Egy dolog lenne jó ami változást hozhatna,ha eladná a Playa az SF-et teljes egészében egy másik cégnek aki lát benne fantáziát és pénzt. Csak ez pörgetné fel a dolgokat,de ennek is annyi az esélye minthogy ősszel majd jön valami ,ami tényleg több mint az utóbbi 1 év "fejlesztései".
Válaszol idézettel
Régi 2019-09-23, 23:28
Vöröslevi Vöröslevi nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 27
Alapbeállítás Klotyó

Sziasztok!
Xefande ide küldött ötletemmel. Itt még nem láttam leírva, de játékban, céhen belül többen hiányolták már régóta. A klotyó valahogy jelezze ki, ha aznap már dobtunk bele tárgyat. Ugye gemnél megteszi, de nemrég buktam egy epik 50 pontját. Egy felugró ablakban kérdés lehetne, valami hasonló: "Ma már dobtál a klotyóba. A további tárgyak nem növelik a tartály tartalmát. Biztosan folytatni akarod?" Nyilván igennél beveszi a tárgyat, nemnél meg nem.
Válaszol idézettel
Régi 2019-09-24, 01:44
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.373
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Vöröslevi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Xefande ide küldött ötletemmel. Itt még nem láttam leírva, de játékban, céhen belül többen hiányolták már régóta. A klotyó valahogy jelezze ki, ha aznap már dobtunk bele tárgyat. Ugye gemnél megteszi, de nemrég buktam egy epik 50 pontját. Egy felugró ablakban kérdés lehetne, valami hasonló: "Ma már dobtál a klotyóba. A további tárgyak nem növelik a tartály tartalmát. Biztosan folytatni akarod?" Nyilván igennél beveszi a tárgyat, nemnél meg nem.
Szia!

Tárgyat annyit dobhatsz a klotyóba, amennyit akarsz, mert átalakítja a tárgyat. A drágaköveket simán elnyeli.

Nem tudom milyen eszközön játszol, de nekem jelzi, hogy dobtam már valamit a WC-be. Az első használat után zölden elkezd ragyogni.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2019-09-25, 01:16
Vöröslevi Vöröslevi nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 27
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Tárgyat annyit dobhatsz a klotyóba, amennyit akarsz, mert átalakítja a tárgyat. A drágaköveket simán elnyeli.

Nem tudom milyen eszközön játszol, de nekem jelzi, hogy dobtam már valamit a WC-be. Az első használat után zölden elkezd ragyogni.

Berosálok és tényleg. Mobilon, remastereddel játszom, sokáig flashen játszottam. Lecsekkoltam, ezen is zöld lett, amelyikkel dobtam be. Sose figyeltem fel erre, pedig évek óta játszom....
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai