Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-08-12, 11:47
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 161
Alapbeállítás

Idézet:
vonKurz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hát nemtom.
nekem ha nincs xp event, akkor 3kv-ra 30% hátassal teljesen jó 1 milla xp.
200 kv ez alapján (*66) 66 milla xp .
xp eventen ugyanerre a 3 percre 2-2,2 már extrém jó.

most időgépből 200 kv-val 75/85/76/89 milla xp-t szereztem. amit "buktam" azok a gyümölcsök amire nincs szükségem,(ok, minden 150-200 gyumols javitana valami jelentéktelen százalékot a nyert csatáim arányán, meg a 2 millio goldert kapott ijak amik mennek a Wc-be egyenest - 10 milla gold ugye egy ugyesseg 4356-rol 4357-re, ) viszont sosem toltam bottal, es emiatt foglalkoznom kell a dologgal... namost ha az idogep 75 kv-nyi nyugtol megszabadit, a maradeknál az se érdekel kulonosebben ha "elbukom", talán a gomba egyedul aminek van jelentosege, de sok annak sem...
Ha te időgépből a te szinteden 200 kv-ból szereztél mondjuk 85 milla xp-t ,akkor ha te nyomtad volna le a kv-kat ,szereztél volna 100 felett bőven ,ha mindezt ma azaz xp-eventen csinálod akkor 150 felett jött volna bőven ,szemben a 85 millával. Nem ad rá bónuszokat , plussz azokat sem amiket te is felsoroltál...A legoptimálisabb az ,ha azt a kv-t amivel játszol naponta 120 vagy 320 azt te nyomod le ,amit meg az időgép termel azt meg ugye onnan költöd.

Utoljára módosítva: Mraz által : 2018-08-12 11:49
Válaszol idézettel
Régi 2018-09-25, 00:50
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.198
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás Hogyan csalogass be 15 játékost az alvilágodba kevesebb, mint fél perc alatt?

Hogyan csalogass be 15 játékost az alvilágodba kevesebb, mint fél perc alatt?

Akik 15. szintre fejlesztették az alvilág kapuját, akár 15 játékost is a saját alvilágukba csalogathatnak és megkínozhatnak. Viszont egy idő után unalmas minden nap 15 játékost kiválasztani a dicsőségcsarnokban, becsalogatni az alvilágba, és megkínozni. Igaz, hogy néhány percig tart csak, de ennél rövidebb idő alatt is túl lehet lenni az alvilági harcokon.

A trükk egyszerű: Kattints a játékos nevére a dicsőségcsarnokban, majd nyomd meg a "3", utána az "enter" billentyűt, harc közben kattints a játékos nevére, majd nyomd meg a "3", utána az "enter" billentyűt, és így tovább. Érdemes a numerikus billentyűzetet használni, mert ott a két gomb egymás mellett van, és könnyen elérhető.

Ha valaki nem érti mi történik: Miután dicsőségcsarnokban kiválasztottad az "áldozatot" és megnyomod a "3" billentyűt (egy gyorsgomb), akkor megjelenik az üzenet: "Becsalogatod a játékost az alvilágodba?". Ha megnyomod az "enter"-t, az annyit tesz, mintha az "ok" gombra kattintanál. Ezután nem kell megvárni, hogy a harc befejeződjön. A "következő harc" és "kihagyás" gombokra való kattintás helyett kattints a játékos nevére és új a dicsőségcsarnokban találod magad, ahol a játékos profilja jelenik meg Megismétled a folyamatot 14-szer, és kész is vagy aznapra az alvilági csatákkal.

Vigyázat!
Most vettem észre, hogy a "3" billentyűvel le lehet fokozni a tisztviselőket, és ki lehet rúgni a tagokat (is). Bár ez csak céhen belül működik. Ha a dicsőségcsarnokban válaszuk ki a céhtársat, akkor az alvilágba lesz csalogatva. Mindenesetre a céhvezetőknek és tisztviselőknek nem árt vigyázniuk vele.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2018-09-25, 10:46
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 35
Alapbeállítás

H gombbal is működik
Válaszol idézettel
Régi 2018-11-27, 10:59
Debysz Debysz nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 9
Alapbeállítás Aranytárna

Sziasztok!

Készre fejlesztettem az összes alvilági épületet és 100m lelket hagytam a raktárban. Most hogy kijött egy frissítés leesett az állam, hogy uh ez mennyibe kerül....
Van aki már elkezdte építeni?
Vagy infója arról, hogy 15-20ig hogyan alakul az aranytermelés, megéri? Gondolom az összes fejlesztés 15nap és 162m lélek
Válaszol idézettel
Régi 2018-11-27, 11:41
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 367
Alapbeállítás

Nem értem a kérdést...
Ha az őrződ elég nagy (már pedig ha mindent kihúztál biztos), hogy elverd a legnagyobb játékost, akkor célszerű azt húzni, bármennyit is adjon.

A toplista am is szarul alakult a kései módosítások miatt.

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2018-11-27, 13:13
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 35
Alapbeállítás szintlépés aranybánya alvilág

Idézet:
Debysz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Készre fejlesztettem az összes alvilági épületet és 100m lelket hagytam a raktárban. Most hogy kijött egy frissítés leesett az állam, hogy uh ez mennyibe kerül....
Van aki már elkezdte építeni?
Vagy infója arról, hogy 15-20ig hogyan alakul az aranytermelés, megéri? Gondolom az összes fejlesztés 15nap és 162m lélek
majd jelentek mennyi. német s1 en jól betáraztam de Gas****k(swordcat) is van 1Milliárd lelke a puttonyban.
Válaszol idézettel
Régi 2018-11-27, 13:35
Sword Cut logója
Sword Cut Sword Cut elérhet?
Vak Komondor

Hely: Play For Fun
Összes hozzászólás: 37
Alapbeállítás

100 valahány millió lélekbe került a 16-os Aranytárna. Azt még nem tudom, mennyit termel. 15 nap, mire készen lesz.

A legérdekesebb történések a karakteremmel kapcsolatosan a Facebook oldalamon találhatóak:
https://www.facebook.com/Sword-Cut-s...?ref=bookmarks

Utoljára módosítva: Sword Cut által : 2018-11-27 14:07
Válaszol idézettel
Régi 2018-11-27, 14:07
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Alapbeállítás

Csak akkor nem tudom minek vannak a termelők, ha ígyis úgyis a kapacitást túl kell lépni.

Válaszol idézettel
Régi 2018-11-28, 17:56
Debysz Debysz nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 9
Alapbeállítás

Én csak azért nem táraztam be, mert annyira tetszett, hogy bent vagyok a top5-ben alvilágban, hogy folyamatosan toltam az örzőt. 100m hagytam bent, számítva, hogy kb 50m körül fog kijönni fejlesztés, hát igen...
Node, egy harc alatt 375.375 lélek x 15 = 5.630.625 csata, + lélekkitépővel = 6.818.625 a zsákmány / nap. így majdnem 10 nap mire feltolom annyira, hogy elkezdhessem építeni 16-ra.
17-re ugyan ezzel az aránnyal 24 nap alatt jön össze, de persze minimálisan csökken, amint a top1 szintet lép.
(A top játékos s3-on jelenleg 483)

A lenti válaszoddal teljes mértékben egyetértek. Kibővíthették volna a kapacitást, hisz így plusszban a kitépő nem tud termelni...
Válaszol idézettel
Régi 2018-11-28, 20:37
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Alapbeállítás

A további szintek elvileg (még) további nyersanyagba fognak kerülni...

Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai