Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-10-17, 18:18
okoska1080 okoska1080 nem elérhet?
Papír kutya

Hely: kukutyin
Összes hozzászólás: 110
Alapbeállítás

Idézet:
Kicsi Adam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt támogatom, hogy többször legyen gomba akció, de az ingyen gomba fölösleges. Aki nagyon szeretne gombát, az vesz, akinek meg nem ér ennyit az örüljön, hogy úgy van megcsinálva a játék, hogy ha nem fizetsz, akkor sem maradsz le semmiről csak türelmesnek kell lenned
Igen jól beszél Ádám vagy adam (mind1,bocsi) amúgy maga az ötlet jó lenne tized ennyi értékekkel...

s2-az Ingyenélők tisztje
A bannert köszönöm Jaxinak!
Ha többet szeretnél megtudni rólam vagy kérdezni szeretnél tőlem itt megteheted:http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=6031
Válaszol idézettel
Régi 2014-10-21, 17:01
kismajmocska38 logója
kismajmocska38 kismajmocska38 nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 19
Cool ingyen gomba event

Idézet:
Jaxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért érné meg a fejlesztőknek?
1. mivel csak aktivaknak jarna aktivabbak lennenek a jatekisok
2. mivel szintalapu bonusz lenne osztonozne arra is hogy fejlodj tehat aktiv legyel
3. eventenkent csak egyszer jarna amikor az eventen belepsz akar mobil vagy tablet appal is
4.. ez ritkan lenne mondjuk evente ketszer unnepeken
5. az ingyenes gombanak csak a felet lehetne beadni a masik felet nem
6. az akciokor ingyen gomba kuponok stb. ingyen gomba attol szamitott harom napig nem lenne
7. tobb jatekost vonzananak a szerverek az akcio miatt (aktivakat!!)
Régi 2014-10-30, 14:41
okoska1080 okoska1080 nem elérhet?
Papír kutya

Hely: kukutyin
Összes hozzászólás: 110
Alapbeállítás

Miért lettek kitörölve a hozzászólások?

EDIT:Ez egy olyan topic ahol a játékosok által kitalált javaslatokról témázunk.Na mind1 csak hogy a témához is szóljak az ötletet amelett hogy nem támogatom ,szerintem soha nem is fog bekerülni a játékba és nem is érdemes rá.

s2-az Ingyenélők tisztje
A bannert köszönöm Jaxinak!
Ha többet szeretnél megtudni rólam vagy kérdezni szeretnél tőlem itt megteheted:http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=6031

Utoljára módosítva: okoska1080 által : 2014-10-30 14:48
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-20, 07:22
mp2003amágusxd logója
mp2003amágusxd mp2003amágusxd nem elérhet?
Pizsamás Banán

Hely: Trollok völgyében
Összes hozzászólás: 43
Alapbeállítás

Támogatom!
S8-mp2003amágus 69 level
Válaszol idézettel
Régi 2016-02-26, 22:58
Bibipp Bibipp nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás Kalózhajó

A kazamatákon belül jobb alsó sarokban ott hánykolódik fölöslegesen egy hajó.
Hogy ne legyen fölösleges én kitaláltam rá valamit ami ez lenne:
Ahhoz hogy el tudj kezdeni utazni a tengeren, a rendes fogadóban össze kell gyűjteni 25db hajó kormányt ahhoz hogy el tudd kezdeni a tengeren való utazást.
(ha rávinnénk a kurzort a hajóra mutatná hogy mennyi van meg a 25 ből)
Ha összegyűlt mind a 25 db hajókormány rátudsz kattintani a hajóra, felhozza a kapitányt, ő elmondja nekünk a fontosabb információkat.
Mielőtt el kezdenénk a kalózkodást kell egy hajó amit aranyért tudnánk megépítetni 1. szintre.
Lehetne több szint, ez lerövidítené az utazás időtartamát, erősebbek lennénk a harcokban.
A fogadóhoz hasonlón küldetéseket lehetne megcsinálni, de ebből 15-20 db-ot .
Mivel a tengeren nehezebb a közlekedés ezért több időt vesz igénybe a küldetés(pl 25-30 perc)
Jutalomkén a legelső küldetésnél a megszokotthoz képest 1 gombát, jóval több tapasztalatot, egy kevéske aranyat, és akvamarinokat 10 és 50 között .
Lehetne ide is olyasmi mint a kazamata. Mondjuk meghódítandó szigetek. 50-100 db
De hogy az akvamarinok mire jók? Ezeket át lehetne gombára cserélni. A gombaárusnál az ingyenes fülnél kellene berakni egy átváltót. 5 gomba-> 500 akvamarin.

Aki esetleg le tudja ezt az ötletet írni másféleképpen, és bele akarja írni még a további gondolatait, tegye meg!
Válaszol idézettel
Régi 2017-09-12, 12:50
Chocky0424 Chocky0424 nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás VÁSÁR

VÁSÁR vagy Piac

Szerintem a vásár megkönnyítené a kapcsolatteremtést és kereskedelmet.
Lehetne akér 1:1- es cserekereskedelem is. Az epikus dolgok vására lenne ez.
Például nekem nagy szükségem volna egy " A szentségtelen halálos átok lélekvágója" kardra és a(z) Igazi Éberség Őrpajzsá-ra. Ezeket az epikus cuccokat a barátnőm adta el amikor egyetlen egyszer rábíztam a karakteremet. Azóta keresem őket.

A vásár azon alapulna, hogy ha van egy oylan játékos aki rendelkezik ilyennel az Átadná egy másik játékosnak ; mint pl. nekem Egy bizonyos összegért, vagy valamilyen más epikus tárgyért cserébe. Most, hogy létezik kovács így tovább lehet upgradeolni olyan epikus tárgyakat is amelyek a kezdetben elég gyengék voltak. Mert valljuk be, hogy időnként szoktak újra a régi epikus tárgyak lenni ugyan azok amik régebben, csak magasabb tulajdonságokkal, de valljuk be NEM minden epikus tárgy vehető meg / fedezhető fel újra.
Ezzel a javaslatommal mindkét fél elégedetten üzletelne.
Válaszol idézettel
Régi 2017-09-12, 14:42
premereg premereg nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 30
Alapbeállítás

A Piac illetve Vásár ötletét már többször felvetették mint lehetséges újitást.
Véleményem szerint két dolog van ami ezt lehetetlenné teszi és ezt nem azért irom Chocky, hogy belekössek a javaslatodba, csak kifejtem róla a véleményem.

1.:a multizók: Vannak akik több karaktert irányitanak, bármennyire is ellene megy ez az ÁSZF-fel (gondolom nem is akarják ezt kiszűrni, mert drasztikusan lecsökkenne a létszám) és sok esetben nem 2-3 karakterről, hanem 10-12-ről beszélhetünk. Ezek a játékosok egy ilyen rendszerrel hatalmas előnybe kerülhetnének, mert a saját karaktereik között adnák-vennék a cuccokat, éppen mire van szükség.

2.:a szintkülönbség: pl egy 100. szintű karakter nyer egy epicet, amit használ addig amig jobbat nem talál. Hiába húzza fel a kováccsal 10-esre, egy idő után biztosan jön jobb. Ezzel a rendszerrel Ő gond nélkül be tudna szerezni olyan tárgyat, amire egy 250. szintű karakter már nem tart igényt. A "kicsik" hirtelen jönnének fel mert megindulnak a kazamatákban, aztán mikor utolérik a "nagyokat" hirtelen leállnak. Ez motivációvesztéshez, igy a játék elhagyásához vezet.

A jelenlegi bolti rendszer valóban elavult, kis frissités ráférne, olyasmit tudnék elképzelni, hogy a napi 6 helyett 9 vagy 12 vásárolható tárgy és napi egy ingyenes csere a vásárolható tárgyak közt. Igy nagyobb eséllyel jönne epic is, amik nagy része továbbra is 10-15 gombát kér, tehát akár a Playanak is megérhetné a vásárlások miatt.

Az ötleted viszont valóban jó dolog a kapcsolatteremtés miatt!
Válaszol idézettel
Régi 2017-09-12, 23:02
alapember alapember nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 28
Alapbeállítás Lebegő ristályok

Ezeket is hasznossá lehetne tenni, ha már vannak.. Pl amikor rákattintanánk, akkor nem eltűnnének, hanem a saját kristályaink száma (ami a tárgyaink fejlesztéséhez kell) növekedne pl óránként 50 db-bal. A kristályokra óránként lehetne rákattintani, és minden egyes kattintás 50 db kristállyal növelné a kristályaink számát...
Válaszol idézettel
Régi 2017-09-13, 07:50
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Schwarzenegger és Chuck Norris unokája vagyok én

Összes hozzászólás: 308
Alapbeállítás

A boltba látok fantáziát, pl úgymint a hátizsáknál, hogy erődbe kellene építeni/fejleszteni.

A piacban nem, minden olyan csere ami 1v1be megy kizárt dolog, ahhoz, hogy a paya is csípjen belőle, legalább 25gombát kellene fizetni érte csak a payának, a másik ki akarna elcserélni az epikjét rosszabbra, vagy csak aranyra..., + valami szintkorlátozás +/- úgyis lenne.
Akkor megint ott vagyunk, hogy mi értelme lenne?

Ez a kristályos ötlet meg értelmetlen, (még mindig van, aki funkciót akar adni a lebegő kristályoknak)... egyik az, hogy szintenként eltérő a kristály mennyiség, a másik az hogy most számoljunk 24órát, ami 600db kristály, néha ennyi nincs meg nálam 1nap alatt 320 küldetésponttal sárkánnyal 420as szinten. (reális dolog)

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2017-09-13, 12:57
Tommedve logója
Tommedve Tommedve nem elérhet?
Pizsamás Banán

Hely: Azeroth/Steinfels Városa/Tommedve Erődje (s7)
Összes hozzászólás: 28
Alapbeállítás

Szerintem is jó ötlet lenne pedig a piac.Anno játszottam vagy 2 évig a **********nevű játékkal ami szinte rokona volt az SF-nek és ott is volt piac,meg volt oldva hogy 1-es szintűek ne rohangálhassanak epikus fegyverekkel mert meg volt adva hogy csak a szintedhez igazodó tárgyakat vehetted meg.Ha ott meg tudták csinálni akkor itt miért nem?

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2017-09-13 20:31
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai