Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Stratégia és taktikák

Stratégia és taktikák Játékhoz kapcsolódó tippek

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-08-10, 08:37
Amaterasu Amaterasu nem elérhet?
Bézbózütő

Hely: Hungary Lovagrend S11
Összes hozzászólás: 44
Alapbeállítás

Nem semmi, nagyon profik vagytok!
Mire leírtad már 961 lovag lett.
Régi 2017-08-10, 10:10
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 114
Alapbeállítás

Lejárt a te védelmed is meg még jópár játékosnak és már ment is 3 lovag

Szeretnénk megküzdeni s1 ellen, szeretnénk kikapni méltóság teljesen és küzdeni, hogy legyünk olyan erősek, mint akik 4 évvel korábban kezdték.
Csak akarni kell és mi AKARJUK!

Egy kis infó: 378 szinten nagyobb köveim vannak a karakteremen, mint s1 Torz-nak 460 szinten!
Válaszol idézettel
Régi 2017-08-10, 11:21
okoska1080 okoska1080 nem elérhet?
Papír kutya

Hely: kukutyin
Összes hozzászólás: 110
Thumbs up

Noha én jobban szeretem, ha ezt a játékot játékként fogják fel, de ez a profizmus és szervezettség ami nálatok van ez fantasztikus. Személy szerint néha olyan dicsekvésnek érzem azokat az eredményeket amiket ide kiírsz, de az is igaz, hogy akinek van mire az dicsekedjen, és gondolom ezekben sok "munkátok" is van. Emiatt minden tiszteletem a tiétek, és gratulálok is ezekhez. Szerintem simán felveszitek a versenyt a legjobb céhekkel szervertől függetlenül.

s2-az Ingyenélők tisztje
A bannert köszönöm Jaxinak!
Ha többet szeretnél megtudni rólam vagy kérdezni szeretnél tőlem itt megteheted:http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=6031
Válaszol idézettel
Régi 2017-08-10, 16:09
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Schwarzenegger és Chuck Norris unokája vagyok én

Összes hozzászólás: 321
Alapbeállítás

Persze kell a szervezettség... de nem profizmus kell hozzá, hanem aktív játékosok, nem is nagyon van másik magyar szerón ahol 1 céhbe ennyi "elszánt" játékos van, pláne hogy az erődnél is kb azonos helyben vannak, mivel csak úgy tudják egymást rabolni.

Nálunk nem az a kérdés mekkora legyen a lovagja... hanem, hogy csak annyira legyen aktív, hogy jelöljön a csatákra és a portálra. A küldetéseket már nem is figyeljük ki toltja.

Itt inkább a csapat aktivitása az ami elismerésre méltó, nem pedig az eredmény.

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2017-08-10, 18:03
okoska1080 okoska1080 nem elérhet?
Papír kutya

Hely: kukutyin
Összes hozzászólás: 110
Alapbeállítás

Bizony a profizmus magában rejti az aktivitást is, sőt az nemhogy ezen a szinten(ahol ők vannak) hanem lejjebb is alap dolog(nak kéne lennie).Még az aktív és aktív között is vannak különbségek és ők a "profi" kategóriába tartoznak.
Az, hogy nálatok ez a helyzet az a ti bajotok, nem tudom ez hogy jön ide...
Abban a magasságban amiről ők beszélnek ott maga az aktivitás már nem elég, persze azt is el lehet ismerni, de ilyenből azért van jó pár(még ha nem is a te szervereden). Az eredményeik viszont megmutatják, hogy olyan szinten vannak, mint kevesen(esetleg senki), ezért szerintem igenis az eredményeik amiért gratulációt érdemelnek. Persze az én véleményem(mint a másé) keveseket érdekel, az sem baj ha téged sem, sőt jobb is lenne így, nehogy egy sima gratulációból megint vita keveredjen

s2-az Ingyenélők tisztje
A bannert köszönöm Jaxinak!
Ha többet szeretnél megtudni rólam vagy kérdezni szeretnél tőlem itt megteheted:http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=6031
Válaszol idézettel
Régi 2017-08-10, 18:41
Papír kutya

Alapbeállítás

Köszönjük az elismerést.
Annyit tennék hozzá, hogy sokan egy hibába beleesnek. Ember vs gép.
Az ember mindig jobb, ha kisebb is, ha eléggé eltökélt.
Egy magyar szerveren sem könnyű egy céhre való játékost összeválogatni. Sokakkal tartottam a kapcsolatot, s amikor a helyzet úgy hozta invitáltam őket a céhbe.
Ez több éves folyamat és az is, hogy egy céhvezér vagy a céhéért mindent megtevő játékos képes legyen ott hagyni a csapatát és velünk játszani tovább. A céh vezetése nagy teher ha nincs elég aktív játékos. Számomra öröm hogy ilyen emberekkel, barátokkal kapcsolódjak! ki ebből a rohanó világból.

Továbbá a morál:
Bejön egy új tag, látja a csapattagok hozzá állását és maximalizmusát. Mi más tehet.... Meg akar felelni, be akar illeszkedni. Egy idő után azt lehet észre venni, hogy nem lóg ki a sorból. Természetesen mindig vannak vissza húzó erők. Nem szabad hagyni, mert kihatással van egy játékos a többire. Pl pár napot kihagy, a többit zavarja főleg ha emiatt nem megy a portál. Évek alatt ez persze előfordulhat, deha rendszeres ez a hozzáállás akkor megvállunk egymástól.

Utoljára módosítva: Kam1kA által : 2017-08-10 19:02
Válaszol idézettel
Régi 2017-08-28, 20:48
Pyra logója
Pyra Pyra nem elérhet?
Robinson Kurzor

Hely: Linz am Rhein
Összes hozzászólás: 150
Alapbeállítás

Idézet:
Kam1kA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Természetesen mindig vannak vissza húzó erők. Nem szabad hagyni, mert kihatással van egy játékos a többire.
Ezért is raktam ki a szűrödet! Eleinte örültem amikor csatlakoztál, de rá kellett jönnöm ránk már "nincs időd". Olyan kari meg ne foglalja a helyet más értékes harcostárs elől, akivel csak többen vagyunk...
Régi 2017-08-29, 06:37
Papír kutya

Alapbeállítás

Idézet:
Pyra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezért is raktam ki a szűrödet! Eleinte örültem amikor csatlakoztál, de rá kellett jönnöm ránk már "nincs időd". Olyan kari meg ne foglalja a helyet más értékes harcostárs elől, akivel csak többen vagyunk...
Már 2-3 éve csak s11-en vagyok, s10-en csak " ismerkedtem" a játékkal
Válaszol idézettel
Régi 2017-08-29, 23:53
Pyra logója
Pyra Pyra nem elérhet?
Robinson Kurzor

Hely: Linz am Rhein
Összes hozzászólás: 150
Alapbeállítás

Idézet:
Kam1kA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már 2-3 éve csak s11-en vagyok, s10-en csak " ismerkedtem" a játékkal
Hmm! Tavaly évvége felé volt, meg talán idén januárban. A neved leírása jellegzetes, hacsak nem egy "klón" volt, aki visszaélt vele. Ebben az esetben a "minőség különbséget értem és morgásom ne vedd magadra. Amúgy s13...

A kari még létezik, bár el van hagyva, 235-ös varázsló.

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai