Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-05-03, 17:16
Mraz Mraz nem elérhet?
Ninja Kutya

Összes hozzászólás: 132
Alapbeállítás

Idézet:
Markhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszi szépen a választ!
https://forum-int.sfgame.net/showpos...&postcount=154
Válaszol idézettel
Régi 2018-05-07, 14:06
Markhu Markhu nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 4
Alapbeállítás

Köszi szépen neked is! Ezt nem találtam sehol sem.
Válaszol idézettel
Régi 2018-05-24, 07:54
Szkuvi Szkuvi nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 14
Alapbeállítás

Engem 2 dolog zavar az egészben....Az egyik hogy fix az építési idő, 15ös szintre 8nap 8óra, a másik a lélekraktár.....Ha az tele van onnantól nem tudok lelkeket learatni, csak a hősökből szerezni.
Válaszol idézettel
Régi 2018-05-24, 08:41
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 44
Alapbeállítás

Idézet:
Szkuvi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Engem 2 dolog zavar az egészben....Az egyik hogy fix az építési idő, 15ös szintre 8nap 8óra, a másik a lélekraktár.....Ha az tele van onnantól nem tudok lelkeket learatni, csak a hősökből szerezni.
Az építési idő nem tudom miért zavar, sokkal hamarabb fel lehet építeni, mint az erődöt... Az erődnél a vége felé már minden fejlesztés kb 2 hét. A lélekkitépőre szerintem felesleges nyersanyagot pazarolni, húzd az őrzőt, sokkal többet ad. Nekem napi 3 milla lelket hoz az őrzőm, a kitépőm fél millát se... Ha tele van a raktár, még ugyanúgy enged támadni, csak kék lesz a mennyiség mint az erődnél, de mivel ez nem fosztható, tökmindegy.
Régi 2018-05-24, 16:59
Mraz Mraz nem elérhet?
Ninja Kutya

Összes hozzászólás: 132
Alapbeállítás

Idézet:
Szkuvi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha zavar téged hogy tele van a raktár ,akkor miért nem költöd el fejlesztésre? A DCS-t az örző ereje alapján IS számolja ,tehát még nem is megy pocsékba (bár sokat sem ér).
Mindíg csak annyi lélek legyen a tárolóba amennyi a következő építéshez kell,így a csatákból is be tudod szedni a napi lelkeket és a termelőből is ,mindíg!
Válaszol idézettel
Régi Ma, 12:15
Markhu Markhu nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 4
Alapbeállítás

Tényleg érdemesebb az Őrzőt nagyon felfejleszteni, mert tényleg sokkal többet lehet vele nyerni, mint a Lélekkitépőből.

Maxon (15. szint) van a Lélekkitépő, és egy nap alatt ad 1.188.000 lelket.

Eközben a támadásokért kapok napi 5.170.995 lelket (344.733×15). Maxon van az Őrző (ezért már a szerveren lévő legnagyobb játékost támadom [475. szintű]), Az alvilág kapuja (ezért tudok 15× támadni egy nap), és a Kínzókamra (ezért egy +150% bónusz is jár az alaplelkek után).

Megjegyzem, hogy 600. szint után már nem jelzi az Őrzőnél a szintet, ugyanúgy 600. szintet mutat, de mégis lehet fejleszteni lélekkel, és ugyanúgy skálázódik az ereje. Egész sokáig nem is fogom fejleszteni, mert már bitang erős, majd ha a szerveren lévő legnagyobb játékos erősebb lesz, akkor rá áldozok néhány lelket.

Akit érdekel itt van az Őrzőm tulajdonságai: Fejlesztve 380×, Szint: 600., Tulajdonságok: 111.886 (szerencse: 55.943), Most kerül egy fejlesztési szint 371.850 lélek 7.437 arany, szóval így sem sok 380 kattintás után.

A trollokkal és goblinokkal abszolút nem is foglalkoztam.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai