Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-05-29, 21:28
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 161
Alapbeállítás

Idézet:
Bender527 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az erődtámadásba nem számolja bele, ha ellentámadással nyerek (mondjuk ez lehet direkt van, hogy nekünk nyitott erődösöknek ne legyen olyan egyszerű )
.
Dehogynem számolja az ellentámadást,ezért lett meg második nap ez a feladat.

Idézet:
Bender527 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A harcosnál elvileg ugyanúgy 6 kell, mint a többi kasztnál, csak ott fegyver helyett a pajzsot nézi.
Na ez lehetséges mert én a fegyvert nem utolsónak tettem fel ezért csak 7. tárgy után adta meg a feladatot...

Utoljára módosítva: Mraz által : 2017-05-29 21:30
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 06:07
alapember alapember nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 41
Alapbeállítás megbízható

Valaki írja már le pontosan, hogy mi kell ennek a feladatnak a teljesítéséhez! Mikor belépek, ütöm a saját és a céhes démonportált. Harcolok az erődben adok be aranyat. Harcolok a kedvencekkel. Etetem őket. Rakok tárgyat a WC-be, megyek városőrre stb. A megbízható feladatban azonban még 1 pontot sem értem el eddig! Tehát vagy javítsátok, mert bugos, vagy írjátok le , miket kell naponta tenni, hogy a feladat teljesüljön!
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 06:27
Bézbózütő

Alapbeállítás

Lehúzók lehúzója: Sokakat láttam , hogy eljátszották minden aranyukat az alaknál.
A következő parancsot érdemes használni: /arany ;-) 1 (ez pontosan 1 arany feltétele a fogadáson , miközben ezt beírjátok a chatbe legyetek a fogadóban és az alak előtt)[/QUOTE]

Ezt nem értem.. Én próbáltam beírni ezt a parancsot a chatbe úgy, ahogy mondtad /arany 1 (a fogadóban voltam az alak előtt) de csak a céhnek adtam be 1 aranyat.....
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 07:26
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 161
Alapbeállítás

Idézet:
alapember eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valaki írja már le pontosan, hogy mi kell ennek a feladatnak a teljesítéséhez! Mikor belépek, ütöm a saját és a céhes démonportált. Harcolok az erődben adok be aranyat. Harcolok a kedvencekkel. Etetem őket. Rakok tárgyat a WC-be, megyek városőrre stb. A megbízható feladatban azonban még 1 pontot sem értem el eddig! Tehát vagy javítsátok, mert bugos, vagy írjátok le , miket kell naponta tenni, hogy a feladat teljesüljön!
Ez tényleg bugos,most nem tudsz vele mit tenni. Igaz páran írják ,hogy biztosan 10 nap 1 pont és így 100 nap kell a feladathoz,de szerintem akkor értelemszerűen 100 napot írtak volna a feladathoz,ráadásul nekem is és többeknek néha felugrik 1-2-re de másnap lenullázódik. Emiatt gondolom ,hogy nem működik rendesen.

Idézet:
alapember eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lehúzók lehúzója: Sokakat láttam , hogy eljátszották minden aranyukat az alaknál.
A következő parancsot érdemes használni: /arany ;-) 1 (ez pontosan 1 arany feltétele a fogadáson , miközben ezt beírjátok a chatbe legyetek a fogadóban és az alak előtt)
Ezt nem értem.. Én próbáltam beírni ezt a parancsot a chatbe úgy, ahogy mondtad /arany 1 (a fogadóban voltam az alak előtt) de csak a céhnek adtam be 1 aranyat.....
A /arany paranccsal csak a céhbe adsz be aranyat.
Amire neked szükséged van az a /gold bet 1 parancs amivel ha a hazárdőrnél állsz akkor 1 arany lesz a tét amit felteszel!
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 08:18
Bézbózütő

Alapbeállítás

köszönöm
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 11:46
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 46
Alapbeállítás

Idézet:
Ez tényleg bugos,most nem tudsz vele mit tenni. Igaz páran írják ,hogy biztosan 10 nap 1 pont és így 100 nap kell a feladathoz,de szerintem akkor értelemszerűen 100 napot írtak volna a feladathoz,ráadásul nekem is és többeknek néha felugrik 1-2-re de másnap lenullázódik. Emiatt gondolom ,hogy nem működik rendesen.
Nekem reggel felugrik 2-re, majd délutánra vissza 1-re, szóval úgy bugos ahogy van. Majd talán kijavítják. Talán. Egyszer...

Idézet:
A /arany paranccsal csak a céhbe adsz be aranyat.
Amire neked szükséged van az a /gold bet 1 parancs amivel ha a hazárdőrnél állsz akkor 1 arany lesz a tét amit felteszel!
Így van, ezt már leírtam párszor én is, az a legegyszerűbb ha ctrl+c ctrl+v kombinációval folyamatosan beírod a céh chatbe, aztán ha mákod van, hamar beadja. Nekem 10 perc alatt sikerült, de céhben volt aki fél órát szenvedett vele, úgyhogy változó. Taktika nincs igazából, szerencse kérdése az egész.
Régi 2017-05-30, 14:01
Frank5259 Frank5259 nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 36
Alapbeállítás

Az sem lenne rossz, ha az összetartozó szetteket jelezné valahogy a játék.
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 14:09
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 367
Alapbeállítás

Semmi szükség rá, egyszeri alkalomra kell, és ott van az album.

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 14:16
Mukufruci Mukufruci nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

A kedvencek etetésénél nálam is probléma van. Illetve kérdés, hogy hogyan számolja az egy nap alatt részt? Amikor etetek onna 24 órát számol vagy éjféltől éjfélig? Mert ha az előbbi, akkor a tegnapi 8 etetésem után a mai 3-at vajon miért nem számolta?

A másik: A játék a fogadóban tényleg csak szerencse alapú, nincs logika benne, hogy mikor melyik pohár lesz vagy nem olyan, hogy figyelhető a keverés?
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 14:32
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 46
Alapbeállítás

Idézet:
Mukufruci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A kedvencek etetésénél nálam is probléma van. Illetve kérdés, hogy hogyan számolja az egy nap alatt részt? Amikor etetek onna 24 órát számol vagy éjféltől éjfélig? Mert ha az előbbi, akkor a tegnapi 8 etetésem után a mai 3-at vajon miért nem számolta?

A másik: A játék a fogadóban tényleg csak szerencse alapú, nincs logika benne, hogy mikor melyik pohár lesz vagy nem olyan, hogy figyelhető a keverés?
Nekem számolta. Egyik nap délután etettem 6x, másnap délelőtt 5x és most 11et mutat, úgyhogy elvileg a 24 órát számolja, nem a naptári napot (aztán lehet hogy ez is úgy bugos ahogy van ).

Sajnos nincs rá taktika. A /gold bet 1 paranccsal tudod megkönnyíteni a dolgodat annyiban, hogy nem vesztesz aranyat. Próbálgatni kell, aztán egyszer csak sikerül.

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai