Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-01-15, 00:12
damono2000 damono2000 nem elérhet?
Junior Member

Hely: Eger
Összes hozzászólás: 5
Alapbeállítás

Szerintem Igazad van az 50+ fórum használóról, de ezt az ötletet valójában androidra kellett volna kiírnom. Mint azt említettem, sajnos telefonon NEM 1 katt a fórumról bissza, aztán megint a küldihez, és megint vissza. Sajnos én sem vagyok fent gyakran, és már próbáltam a chatet is fórumon, de mire az elküldi, és újra tölti az oldalt (hozzátenném GYORS A WIFI) lemegy a nap. Sajna ez nem állapot.
Viszont most mindegy, hogy az androidos javaslatokhoz írom-e, vagy ide, mert ha az egyikan van, akkor az emberek követelni fogják a másikra is. A zavarosra, meg szerintem lehetne szintfüggő a beszélgetés. Pl. 10-es szinttől van 20-ig, 20-tól 30-ig, és így tovább 10-esével. Suttogás meg tényleg nem kel.
Válaszol idézettel
Régi 2014-02-10, 19:43
Vision Vision nem elérhet?
Member

Hely: Ádánd
Összes hozzászólás: 41
Alapbeállítás

A napokban merült fel bennem is szintén, ami a kategorizálásra és az átláthatóságra törekszik:

- Egy személyjel folytatott beszélgetés egy levelet foglalna, amit egy füllel lenyitva megjelenne a teljes beszélgetés
- Elküldött fül nem kell, a levél megjelenhetne a ládában, majd ha válaszolna folytatódna a fenti elv szerint
- Csaták külön kategorizálva
- Két gombot helyeznék el: Levelek és Csaták

A levelek összefogásával a láda sem telne meg, mert egy személyjel folytatott levelezést 1 levélnek venné.
Régi 2014-02-13, 19:18
Luszie logója
Luszie Luszie nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 892
Alapbeállítás

Én azt javasolnám, hogy lehetne egy "levelek fogadásának tiltása" gomb. (vagy hasonló névvel, de ugyanezzel a funkcióval) Én speciel S11-en nagyon sok idegesítő (kör)levelet kapok, amit persze ki is lehetne törölni egy gombnyomásból, de ha lenne ez a gomb, akkor nem is kapnám meg őket egyáltalán, ami tök jó lenne.
Az a minimális "fontos közlendő" amik engem érnek akár s10-en vagy s11-en...teljesen elhanyagolható. Amit kell tudnom, azt céh chat-ről úgyis megtudom.

A képeim kivitelezéséért köszönet Jaxi-nak.
Válaszol idézettel
Régi 2014-02-13, 19:41
PlayForLife logója
PlayForLife PlayForLife nem elérhet?
Nagydumás Mikulás

Hely: Szerver:6,8,5
Összes hozzászólás: 492
Alapbeállítás

Idézet:
Juca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én azt javasolnám, hogy lehetne egy "levelek fogadásának tiltása" gomb. (vagy hasonló névvel, de ugyanezzel a funkcióval) Én speciel S11-en nagyon sok idegesítő (kör)levelet kapok, amit persze ki is lehetne törölni egy gombnyomásból, de ha lenne ez a gomb, akkor nem is kapnám meg őket egyáltalán, ami tök jó lenne.
Az a minimális "fontos közlendő" amik engem érnek akár s10-en vagy s11-en...teljesen elhanyagolható. Amit kell tudnom, azt céh chat-ről úgyis megtudom.
Ebben igazad van.s11-en én is ott vagyok ahol te és borzasztóan idegesítő,hogy napi 20 továbított értelmetlen körlevél van a ládában amit törölhetek ki egyenként mert van 1-2 olyan levelem ami még szükséges lesz..

Céhes démon portál szörnyeinek listája
Válaszol idézettel
Régi 2014-03-30, 13:51
gabrix81 gabrix81 nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

Idézet:
Ephixa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Remek plusz lenne a levelező rendszerben nagyon jó ötlet én támogatom a bele kerülését.
De még lehetne egy olyan funkció is,hogy a játékos letiltása így ha valakit letiltasz nem küldhet neked levelet.
Például ha meghív a céhébe te nem akarsz menni akkor küldik a leveleket hogy de miért nem,de miért nem,de miért nem........ Így hamar megtelik a postaláda.

Vagy a cseréljünk,megveszem a karid,eladom a karit tagok ellen.
Válaszol idézettel
Régi 2014-03-30, 14:04
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: s10, s13 Nemésia
Összes hozzászólás: 836
Alapbeállítás

Idézet:
gabrix81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De még lehetne egy olyan funkció is,hogy a játékos letiltása így ha valakit letiltasz nem küldhet neked levelet.
Például ha meghív a céhébe te nem akarsz menni akkor küldik a leveleket hogy de miért nem,de miért nem,de miért nem........ Így hamar megtelik a postaláda.

Vagy a cseréljünk,megveszem a karid,eladom a karit tagok ellen.
Bizony, ez elkelne néha a játékban.
Válaszol idézettel
Régi 2014-05-14, 19:13
MouDoG logója
MouDoG MouDoG nem elérhet?
A keleti Bölcs

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 415
Alapbeállítás

Hello!

Jó lenne, ha a játékban is lehetne több személynek egyszerre levelet írni, mit itt fórumon.

Beírnánk címzett mellé, hogy játékos01 ; játékos02 ; játékos03, és így egyszerre több embernek elküldené a levelet.

Jól jön, pl. ha egy céhből több embert meg akarsz hívni.
Régi 2016-03-31, 07:56
VIP98 VIP98 nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 7
Alapbeállítás Néhány ötlet

- hosszabb levél írása: kész röhej, mikor 3 "levélbe" kell elküldenem egy üzenetet.

- levél továbbítása: régi rendszerben lehetett, itt sajnos ez kimaradt, pedig már többször jól jött volna. (Gépről ctrl+c és ctrl+v egész gyors, telefonról már nehezebb.)

- küzdelem elküldése másoknak: a játék nagyja különféle harcokra épül fel (aréna, torony, kazamata, stb.) Jó lenne, ha harcainkat átküldhetnénk shakesen belül másoknak is. (Akár még azt is meglehetne csinálni, hogy ha valaki teljesít egy kazát és ezt közli a chat is, akkor ha arra a szövegre ráklikkel egy tag akkor betöltheti ő is a csatát.)

- csoportos "levelező chat": létre lehessen hozni csoportos beszélgetéseket (például egy céhben tiszti chatet, stb.) Hasonlíthatna a facebookos csoportos chat rendszerére.

- céhchatben görgetés + több üzenet betöltése: néha úgy pörög a chat, hogy ha elmegyek 5 percre akkor már nem látom az előzményeket. Illetve ha ledob a szerver és újra betöltöm, akkor csak pár üzenetet látok. Igazán betölthetné mondjuk az utolsó oldalt.
Válaszol idézettel
Régi 2016-03-31, 08:23
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 153
Alapbeállítás

Szia!
Minden problémádra ott a facebook messenger.
Nekünk van 2 csoportunk, egy mindenkinek, egy a vezetőknek.
Vissza lehet olvasni, akár napokkal korábbról is, képeket lehet megosztani erőd, erőd ellenfelekről, csatákról, ráadásul egy olyan személyes kapcsolat is kialakulhat a céhen belűl, ami a játékban kis valószinűséggel történik meg a karakter név és a képe miatt.
Érdemes még a csoportba becenevet adni a tagoknak, hogy tudjuk melyik karaktert viszi és legalább a keresztneve is látszódjon az írása felett.
Nekünk bevállt, nem mindenki van fent facebookon, de az sf chatet már csak elvétve használjuk.
Válaszol idézettel
Régi 2016-03-31, 17:49
Whisper logója
Whisper Whisper nem elérhet?
Dr. V.ker

Hely: Nincs rá definíció
Összes hozzászólás: 63
Lightbulb

Idézet:
Kam1kA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!
Minden problémádra ott a facebook messenger.
Nekünk van 2 csoportunk, egy mindenkinek, egy a vezetőknek.
Vissza lehet olvasni, akár napokkal korábbról is, képeket lehet megosztani erőd, erőd ellenfelekről, csatákról, ráadásul egy olyan személyes kapcsolat is kialakulhat a céhen belűl, ami a játékban kis valószinűséggel történik meg a karakter név és a képe miatt.
Érdemes még a csoportba becenevet adni a tagoknak, hogy tudjuk melyik karaktert viszi és legalább a keresztneve is látszódjon az írása felett.
Nekünk bevállt, nem mindenki van fent facebookon, de az sf chatet már csak elvétve használjuk.
Igen,de ha azt nézzük hogy a portál a di@bloból,az erőd a cl@sh of clansből, az állatka a pokémonból jött ötlet alapján készült, akkor beletehetnének egy külön chat gombot oldarra (facebook mintára),ahol egész lapon beadja a chatet és vissza lehet nézni sokáig.Meg akkor ahogy mondták itt előttem, a tiszteknek is egy chatet.

"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Utoljára módosítva: Whisper által : 2016-03-31 17:55 Oka: ..............
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai