Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-02-08, 14:34
Doomsday cake Doomsday cake nem elérhet?
A nyugati Nagymester

Hely: Hát itt helyben
Összes hozzászólás: 507
Alapbeállítás

Azt nem bánnám, ha összekötnék a wc-vel. Jó ötlet, de a bővítését nem támogatnám. Azt jelentené, hogy időről időre csökken az általa nyújtott bónusz, amit így is kínszenvedés megszerezni.
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-08, 18:57
Danelit Danelit nem elérhet?
Ez már valami

Hely: S4, S8
Összes hozzászólás: 97
Alapbeállítás

Szerintem lehetne olyan újítás, hogy minden évben pl: december 2-án egy olyan opció a fogadóban (pl egy plakáton ) ahol lenne egy születésnapi torta, amely persze a szintedhez van mérve (stat, élet ). Mondjuk 20% esélyed van rá, hogy egy olyan cuccot kapj, ami egy torta, zöld felirattal. A fegyver mondjuk egy rúd és rá van szúrva a torta. Olyan statokat adna, hogy a szinted triplája lenne, s mindenhez adna. Persze miután már legyőzted, nem lehet mégegyszer, max jövőre. Vagy adhatna egy olyan cuccot, amit ha ráviszel valamelyik tárgyre random epikus cuccot csinál belőle.

Utoljára módosítva: Danelit által : 2013-02-08 18:58
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-19, 22:18
Bangkok Bangkok nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 214
Alapbeállítás Easter Egg

Szóval lehetne egy kis easter egg a játékban. Hetente lehetne hogy egy kicsi gombát leraknának egy bizonyos pontra az egyik menüpontban, és aki észreveszi és rákattint, kap 1 gombát. Viszont eltűnik és onnantól meg kell várnia a következő hetet hogy ismét legyen egy elrejtett kis gomba a játékban. Ezt a megszerzett gombát mindenhol használhatod(fegyverbolt, fogadó, istálló), csak CÉHBE nem adhatod be. Úgyértem nem elkölthető.

Ezt így képzelem el pl.:

és pl.:

Utoljára módosítva: Bangkok által : 2013-02-19 23:49
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-19, 22:28
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.197
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Jó ötlet!

De a gomba nem lehet elkölthető.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2013-02-19, 22:52
XfokhagymaX logója
XfokhagymaX XfokhagymaX nem elérhet?
Papír kutya

Hely: Kecskeeeeemét
Összes hozzászólás: 157
Üzenetküldés ICQ-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés AIM-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés MSN-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül XfokhagymaX részére
Alapbeállítás

- TÖRÖLVE -

Csakhogy mondjak egy saját ötletet:
Gombát aranyra, illetve aranyat gombára lehetne cserélni a gombaárusnál.
Egy gomba a Szintednek a 10szerese lenne (Pl. 76os szintű vagy, akkor 1 gomba = 760 arany). De viszont az arany-gomba rizikósabb. Egy gombát a szintednek 100szoros aranyáért kapsz, hogy ne legyenek egyeseknél gombavölgyek (akkor ugyanezt felvetem: ha 76. szinten vagy, akkor 7600 aranyat kell kérned 1 gombáért). Nem sok, mert "nagyon megéri". Igaz, azért lehet kapni kevesebb aranyat egy gombáért, mert a gombaárus fél, hogy becsapják. Azért kér sok aranyat egy gombáért, hogy ne fogyjon el sohase a gombája a vevőknek, és ennyi pénzből tud venni sok gombát, hogy még maradjon.
Épületek Pálcikaember Verzióban! (Képregény, saját)
http://sketchtoy.com/58179893 Statue of Liberty
http://sketchtoy.com/58183342 Tower Eiffel
http://sketchtoy.com/58183660 Petronas Towers
http://sketchtoy.com/58208351 Leaning Tower of Pisa
(Coming soon....)
http://forum.sfgame.hu/showpost.php?...9&postcount=89 <-- itt megtalálható az összes együtt

Utoljára módosítva: XfokhagymaX által : 2013-02-20 07:13
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-19, 23:45
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
XfokhagymaX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor meg nem lenne értelme, hogy lehetne gyűjteni.
Kicsit helyesbíteném, lehetne egy valamire elkölteni, mégpedig cuccok a varázs- illetve fegyverboltban. Mint ahogy a gomba alatt az Elkölthető: van, úgy így lenne: "Varázsgombák: Most ennyi van:" Akkor viszont varázsgomba lesz a neve, és ezt CSAK cuccokra (epikus, sima stb.) lehetne költeni. Se céhre, se istállóra, se semmire stb. a boltokon kívül.

Csakhogy mondjak egy saját ötletet:
Gombát aranyra, illetve aranyat gombára lehetne cserélni a gombaárusnál.
Egy gomba a Szintednek a 10szerese lenne (Pl. 76os szintű vagy, akkor 1 gomba = 760 arany). De viszont az arany-gomba rizikósabb. Egy gombát a szintednek 100szoros aranyáért kapsz, hogy ne legyenek egyeseknél gombavölgyek (akkor ugyanezt felvetem: ha 76. szinten vagy, akkor 7600 aranyat kell kérned 1 gombáért). Nem sok, mert "nagyon megéri". Igaz, azért lehet kapni kevesebb aranyat egy gombáért, mert a gombaárus fél, hogy becsapják. Azért kér sok aranyat egy gombáért, hogy ne fogyjon el sohase a gombája a vevőknek, és ennyi pénzből tud venni sok gombát, hogy még maradjon.
Nem kell túlbonyolítani szerintem... elkölthető boltban, istállóban, fogadóban, csak céhbe nem adható be, úgy ahogy Elek mondta. 1 gomba nem ér sokat önmagában. Akkor minek még kevesebbé tenni az értékét hogy csak boltban epic cuccokra lehet elkölteni??

Simán 1 gomba, céhbe nem adható be.

Utoljára módosítva: Bangkok által : 2013-02-19 23:47
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-20, 08:59
Houstell logója
Houstell Houstell nem elérhet?
A keleti Bölcs

Hely: Australia, Melbourne
Összes hozzászólás: 682
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Houstell részére
Alapbeállítás

Idézet:
Bangkok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szóval lehetne egy kis easter egg a játékban. Hetente lehetne hogy egy kicsi gombát leraknának egy bizonyos pontra az egyik menüpontban, és aki észreveszi és rákattint, kap 1 gombát. Viszont eltűnik és onnantól meg kell várnia a következő hetet hogy ismét legyen egy elrejtett kis gomba a játékban. Ezt a megszerzett gombát mindenhol használhatod(fegyverbolt, fogadó, istálló), csak CÉHBE nem adhatod be. Úgyértem nem elkölthető.

Ezt így képzelem el pl.:

és pl.:

Ez tetszik! Respect! Bár, kicsit jobban el lehetne azért rejteni, mert így a vak is észreveszi, de maga az ötlet jó.
252
96.88%
130/120 - 100/42
Helyezés: 49

Abbahagytam.

Steam: sheftros
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-20, 11:21
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
Houstell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez tetszik! Respect! Bár, kicsit jobban el lehetne azért rejteni, mert így a vak is észreveszi, de maga az ötlet jó.
Ja, jobban el kellene rejteni. De ezek a képek csak illusztrálások.
Régi 2013-02-20, 11:36
Houstell logója
Houstell Houstell nem elérhet?
A keleti Bölcs

Hely: Australia, Melbourne
Összes hozzászólás: 682
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Houstell részére
Alapbeállítás

Sziasztok!

Egy olyan eventet találtam ki, hogy amikor Magyarországnak egy mérkőzése van (foci), akkor ahány gólt lő a csapatunk, akkora szorzója lehetne a gombarendelésnek. Csak az kapja meg a maga által tippelt gólszámot érő szorzót, aki rendelt is a meccs alatt. A tipp mező néhány nappal, vagy órával előtte megjelenhetne a kocsmában felállított plakáton, vagy a belépés után.

Örvendtem.
252
96.88%
130/120 - 100/42
Helyezés: 49

Abbahagytam.

Steam: sheftros

Utoljára módosítva: Houstell által : 2013-08-17 19:59
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-20, 12:40
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
Houstell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Egy olyan eventet találtam ki, hogy amikor Magyarországnak egy mérkőzése van (foci), akkor ahány gólt lő a capatunk, akora szórzója lehetne a gombarendelésnek. Csak az kapja meg a maga által tippelt gólszámot érő szorzót, aki rendelt is a meccs alatt. A tipp mező néhány nappal, vagy órával előtte megjelenhetne a kocsmában felállított plakáton, vagy a belépés után.

Örvendtem.
Tetszik az ötlet, bár nem vagyok nagy foci rajongó!

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai