Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Stratégia és taktikák

Stratégia és taktikák Játékhoz kapcsolódó tippek

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2019-03-10, 10:11
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.384
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
sandy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nálunk most váltott 419 re. Bocsánat de még mindig nem értem mire írtad a 400 at
Nálunk (lásd a képen) ennyi a legjobb 25 céhtag szintjének átlaga. Nálatok 419.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2019-07-05, 17:56
telpapa telpapa nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 15
Alapbeállítás

Átolvastam minden segítséget,mindent ötletet és taktikát.De gyerekek..ne bohóckodjunk már.Egy játékban kell a kihívás és hogy legalább egy kicsit nehéz legyen.De ha ez frusztrálóvá válik akkor az ott már régen nem játék.Persze lehet azt mondani hogy a Hidrát nem kötelező ütni csak egy lehetőség.Rendben de akkor minek került bele?Hogy felpiszkálja a játékosokat hogy hónapokig szenvedjenek vele és majd csak talán sikerül rájönnie valakinek hogyan lehet végigcsapni?
Egy ideig örülsz,taktikázol,próbálkozol.Aztán idővel már inkább csak bosszant hogy ott van.A végén meg odaáig jutsz hogy egyszerűen ignorálod.Van de nincs.
Emellett ugye ott van az nem elhanyagolható tény hogy mi az hogy csak a nagy erős topp céheknek van esélye beütni?Nem értem..hol van ebben a fokozatosság és az esélyegyenlőség.
Pedig csak annyit kellett volna tenni hogy fokozatosan erősíteni ahogy a játékban mindent és a rewardokat is ehhez mérten osztani érte.Kissebb ellenállás 2% XP stb..stb.Így az ellenfél is együtt erősödik a Hidrával.Néha komolyan nem értem a fejlesztők hozzállását.
Válaszol idézettel
Régi 2019-07-05, 18:49
Pringles Pringles nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 19
Alapbeállítás

Idézet:
telpapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Átolvastam minden segítséget,mindent ötletet és taktikát.De gyerekek..ne bohóckodjunk már.Egy játékban kell a kihívás és hogy legalább egy kicsit nehéz legyen.De ha ez frusztrálóvá válik akkor az ott már régen nem játék.Persze lehet azt mondani hogy a Hidrát nem kötelező ütni csak egy lehetőség.Rendben de akkor minek került bele?Hogy felpiszkálja a játékosokat hogy hónapokig szenvedjenek vele és majd csak talán sikerül rájönnie valakinek hogyan lehet végigcsapni?
Egy ideig örülsz,taktikázol,próbálkozol.Aztán idővel már inkább csak bosszant hogy ott van.A végén meg odaáig jutsz hogy egyszerűen ignorálod.Van de nincs.
Emellett ugye ott van az nem elhanyagolható tény hogy mi az hogy csak a nagy erős topp céheknek van esélye beütni?Nem értem..hol van ebben a fokozatosság és az esélyegyenlőség.
Pedig csak annyit kellett volna tenni hogy fokozatosan erősíteni ahogy a játékban mindent és a rewardokat is ehhez mérten osztani érte.Kissebb ellenállás 2% XP stb..stb.Így az ellenfél is együtt erősödik a Hidrával.Néha komolyan nem értem a fejlesztők hozzállását.
A hidra nem olyan vészes, ha nem tudjátok beütni sem vesztetek sokat, pláne, ha a napi küldetést nem is tudja teljesíteni a játékos. A nap bizalmas küldetésén kellene inkább változtatni. Annyiban szerintem jól meg lett csinálva, hogy ahhoz, hogy be lehessen ütni, nagyon aktív és együttműködő csapatra van szükség. Kicsit életet adott a céhnek. Top 3. céhként mondom, 4 fejű hidrát leverjük 379-es szintű céhes kedvenccel. Értem én itt, hogy mindenki üsse napi 5 alkalommal és fejlessze gombával a max szintre a kedvencet. Az utóbbit nagyon nehéz elérni egy olyan játékosnál, ahol 0. szinten van a céhes kedvenc. Ami még néha bosszantó, hogyha a céhvezetőnek nincsennek fejlesztve a kedvencei és csak egy gyenge kedvencet tud választani, ill. nem a többségben lévő kasztnak megfelelőt, ez sokat visz a küzdelmeken. ,,mi az hogy csak a nagy erős topp céheknek van esélye beütni?" ez azért van, mert kimaxoltuk a démonkaput és nem volt mit támadni. Így a nagyoknak is van mit csinálni, nem unatkozunk. Olyan mint a kazamatázás, míg nem vered be az egyiket, nem kapod meg a másikat. Most odaadták a következő kazamata kulcsát is a kisebbeknek, de nem tudnak mit kezdeni vele. Ha gyengítenének rajta akkor meg megint előkerül az a probléma, hogy az erősek aratnak és megint unatkoznak. Emiatt jönnek az új, esélytelen kazamaták is, mert stagnálnak a nagyok, ami a legbosszantóbb dolog az egész játékban.

Én személy szerint úgy vélem, hogy a hidra és az új Youtuber kazamata is túl hamar került bele a játékba. A hidrára, hogy elkerüljük az ilyen elégedetlenséget, jobb lenne, ha valamit kitalálnának pl. a démonkapu 30. ellenfele legyőzése után vagy az X. portya legyőzése után nyílna meg (ezzel tuti fix, hogy sokan nem értenek egyet, de nem baj ) . Az új kazit 222-es szinten már ki tudod nyitni, de több, mint 100 szint múlva se fogod tudni legyőzni az első ellenfelet. Ezen is lehet bosszankodni, mert tényleg vicc, hogy akkor minek nyílt ki, de ez van. Személyes tapsztalat...

A kisebb szintűek helyzetét is ismerem + vannak gyengébb céhek, akik a szövetségeseink.

Szerk.: Még pozitívumnak a hidrával kapcsolatban, hogy a ,,dehidratálás"-ért kapsz egy eredményt +, ha maxos a céh bónusz, akkor a kedvenc fejlesztésére költött gombával szintén ki lehet pipálni egy eredményt. Tehát +10 tulajdonságot is be lehet zsebelni ezért a kis apróságért. Kezdetben én is utáltam a hidrát, de most fegyverszünet van közöttünk, mert szépen ráéreztünk, hogy is van ez

,,Egyedül azok a korlátok léteznek, amiket te emelsz magadnak."

Utoljára módosítva: Pringles által : 2019-07-05 18:58
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai