Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Segítség és kérdések

Segítség és kérdések A játékkal kapcsolatos kérdések

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-02-07, 18:12
SMOGOS(s4) SMOGOS(s4) nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás

Idézet:
Vulcano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Xefande írt ezekről a kuponokról, érdekes is, de arról viszont semmit nem találok, hogy hogyan?

Mi kell, hogy kapj?
Szia!

A https://www.lootboy.de/ oldalon regisztrálsz valamilyen formában az oldalra. Ezt követően a ,,Comics"-okat olvasva kapsz mindegyik elovasott után 350 coint. Ha 2000 összegyűlik, a ,,Home" oldalon zölddel ott lesz a lootpack, amire beválthatod a coinjaidat. A lootpackben 5 kuponkártyát fogsz kapni az ,,inventory"-dba. Amennyiben valamelyik kupon felesleges számodra, rákattintasz és a jobb felső sarokban az ,,aktionen"-re kattintva ott a ,,shred card" (ami bezúzza a kártyát és kapsz helyette 100 coint).
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-12, 00:22
Buki Buki nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 37
Alapbeállítás

arról lehet már tudni vmit h a lebegő kristályok mire is jók?
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-12, 02:05
david4244 david4244 nem elérhet?
Ez már valami

Összes hozzászólás: 97
Alapbeállítás

Semmire, mutatja hogy merre van az erőd azrán hello. Nem is voltak es nem is lesznek jok semmire.
(Nem igazán értem miért akar mindenki adni neki valami funkciót)
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-12, 08:00
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.069
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Buki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
arról lehet már tudni vmit h a lebegő kristályok mire is jók?
Szia!

Semmire. Megmutatják, merre van a kijelentkezés gomb.

Idézet:
david4244 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Semmire, mutatja hogy merre van az erőd azrán hello. Nem is voltak es nem is lesznek jok semmire.
(Nem igazán értem miért akar mindenki adni neki valami funkciót)
A leírását sokféleképpen lehet értelmezni.

Idézet:
A lebegő kristályok a számodra és az életed számára is nagy jelentőséggel bírnak.
Magyarul: Lépj ki a játékból, kapcsold ki a gépet, és menj ki az udvarra/parkba levegőzni.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2018-02-12 08:06
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-18, 19:26
Buki Buki nem elérhet?
Vak Komondor

Alapbeállítás

az mitől lehet, hogy a kedvenceknél nekem szinte minden esetben, látványosan kevesebb képességpontom van, mint az ellenfélnek
az imént például olyan fény kedvenceket támadtam meg, ahol az ellen Heraldonjának is sokkal több az értelme, mint az én 100-as Unikoromnak. és nem csak pár százassal volt több, hanem ezresekkel...
és nem egyedi ez. azonos szintű és típusú kedvenceknél, olyan 100-ból 1 ha egyenlő az érték, olyat még nem láttam, hogy az enyém lett volna nagyobb, szóval olyan 99%-ban az enyém a kisebb
szóval csak érdekelne, hogy ez vajon miért van
az, hogy 99%-ban az ellenfél kezd, bármilyen csatáról is van szó, akár van bűvölt kesztyűm, akár nincs, azon már ki se akadok, vagy az ellenfél állandó kritikus találtai valószínűségének az égbekiáltó magasságán (szinte már a városfal is krittel kezd nálam)
vki vmi ötlet?
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-18, 22:34
premereg premereg nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 48
Alapbeállítás

A kedvenceknél az összes szint lehet az oka. Minden 100. szintű kedvenc növeli valamennyivel (X%, de nem emlékszem mennyi, talán 0,5%) a kedvencek értékét.

két harcot irok példának, mind a kettőnél 20 kedvenc ment 20 ellen:
1.
föld (összpont 1604, 15 db 100-as) vs fény (összpont 735, 5 db 100-as)
főstatok 20.-nál:
föld: 38 784
fény: 34 744

2.
fény (össz 1501, 14 db 100-as) vs fény (össz 806, 5 db 100-as)
fény: 37 976
fény: 34 744
Remélem érthetően irtam.

A krit az krit, nem lehet vele mit kezdeni, nekem az alvilág óta ez nagy problémám és elég morcos vagyok a gladiátor miatt. Most már általában 8-10-es gladiátornál járnak a környezetemben és arénában olyan vereségeket szenvedek, hogy nagyra tágul a szemem, csak azért mert kap 3 kritet én meg egyet sem. Jobb lenne, ha a találati esélyt növelné 1-2%-kal, nem az értéket 5%-kal. Bár az igaz, hogy kaziknál jól jön.
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-18, 23:50
Buki Buki nem elérhet?
Vak Komondor

Alapbeállítás

köszi, így akkor már értem (ezt a 100as dolgot nem tudtam)
mondjuk nem tudom h honnan a traktorból tudnak ennyi gyümölcsöt összeszedni. minden nap beküldöm a srácokat, általában napi 2-3-at el is hoznak, van h többet is, de így is módfelett ritka, ha csak hasonló szintű ellenféllel kerülök össze

nekem most a gladiátoron 50%-os bónusz van, de ez nem magyarázza h miért ütök olyan ritkán krittet, és rajtam miért ütnek szinte mindig, a kezdések gyakoriságát meg semmiképp
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-19, 08:11
Mraz Mraz nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 116
Alapbeállítás

Idézet:
Buki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
köszi, így akkor már értem (ezt a 100as dolgot nem tudtam)
mondjuk nem tudom h honnan a traktorból tudnak ennyi gyümölcsöt összeszedni. minden nap beküldöm a srácokat, általában napi 2-3-at el is hoznak, van h többet is, de így is módfelett ritka, ha csak hasonló szintű ellenféllel kerülök össze

nekem most a gladiátoron 50%-os bónusz van, de ez nem magyarázza h miért ütök olyan ritkán krittet, és rajtam miért ütnek szinte mindig, a kezdések gyakoriságát meg semmiképp
Aki napi 320 kv-t lenyom és esetleg még pörget is 20X kereket naponta ,annak átlagban 15-25 gyümölcs jön naponta ,azt nem is lehet összehasonlítani napi 120 kv-val...,ráadásul mivel nekik /nekünk van a legtöbb gyümölcs naponta mi 5/5-özünk petarénában a legtöbbször ,tehát már fixen van egy alap is. De ne aggódj emiatt ,ahol most én tartok a rekord az volt hogy 940 különbséggel vertek el. Az elején számít hogy mennyi gyümölcsöd van amikor még felfelé eteted őket ,de amikor már visszafelé,akkor már nem számítanak annyit a különbségek.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai