Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2018-02-02, 14:59
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 152
Alapbeállítás Épitsünk Alvilágot!

Sziasztok!
Ide leirhattok mindent ezzel kapcsolatban mit, hogy érdemes.
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-02, 19:36
david4244 david4244 nem elérhet?
Bébi kutya

Összes hozzászólás: 106
Alapbeállítás

Hát tekintve hogy nem tudnak kifosztani se, nem túl sokat kell gondolkodni.

Minnél öregebb szerveren vagy minel tobb magasabb karival, annal jobb,elejen kicsit Szív - Lélekkitepő fokusz, kozbe kinezni a magas szintu leggyengebb meztelen ellenfeleket, es amint lehet legyozni őket, 12-es őrző épület és megfelelo fejlesztes kornyekétol meg a lehető legnagyobb szintü ismerost levetkozteted és őt farmolod, utana meg annyi lelked lesz hogy igazábol mind1 mit épitessz sose lesz hiányod.

450-es szint korul kapsz napi 3-4 milla lelket csak a tamadásokbol, az mindenre eleg. Közben huzd a kaput / kínzót is h még többet kapj aztán kb ennyi.

Troll - goblin teljesen haszontalan, elég kolteni rá majd ha már nem tudsz masra, aztan ennyi a nagy taktika.

Újabb szerveren alacsony szintu emberekkel kicsit tobb mérlegelest igenyel h mennyit erdemes az őrző fejlesztesebe ölni, h vajon behozza-e a támadás majd az árát de kb ennyi amin max gondolkozni kell.
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-02, 21:05
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 152
Alapbeállítás

Nem tudtuk tesztelni a trollt, de egész biztosan a 4 troll talán a legerősebb....
A goblinokat teszteltük már és tud olyan hatékony lenni mint az örző, de mindenképp érdemes egyetlen egy fajta védő egységet fejleszteni amíg nem megy a legmagyobb karakter.
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-07, 11:54
Vulcano logója
Vulcano Vulcano nem elérhet?
Szószájtjárt Szamuráj

Hely: Kazincbarcika
Összes hozzászólás: 256
Alapbeállítás

Sziasztok!

Mindenki írja, mennyire *****sig van lélekkel.
Nos, én most húzok mindent már 10-esre, de egy egy fejlesztés 3-4 nap még kigyűlik... először fejlesztem a szívet, majd a kaput, utána a lélekgyűjtőt, majd a kínzót, de így is nagyon sok.idő... 10 csatát is lenyomom, kb 8-2-es aránnyal nyerek is, de ez akkor is idegtépő, egységet fejleszteni sajnálok is emiatt.. plusz ez lélekgyűjtő.. pár órányi lelket tud csak max tárolni később is? Este így bukok egy csomót..
Régi 2018-02-09, 12:28
RoyalFish RoyalFish nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 23
Alapbeállítás

Idézet:
Vulcano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Nos, én most húzok mindent már 10-esre, de egy egy fejlesztés 3-4 nap még kigyűlik... először fejlesztem a szívet, majd a kaput, utána a lélekgyűjtőt, majd a kínzót, de így is nagyon sok.idő... 10 csatát is lenyomom, kb 8-2-es aránnyal nyerek is, de ez akkor is idegtépő, egységet fejleszteni sajnálok is emiatt.. plusz ez lélekgyűjtő.. pár órányi lelket tud csak max tárolni később is? Este így bukok egy csomót..
Szia. Sajnos elèg lassu a fejlödès, de ez van. "Ráèrünk"
10-es szinten már 8 órás termelèst raktároz a lèlekgyűjtő, kèsőbb mèg többet
Válaszol idézettel
Régi 2018-03-03, 12:44
Lionskull Lionskull nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 57
Alapbeállítás

Idézet:
Vulcano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Meg kell találni a felszerelés nélküli hősöket és 10-ből 10-et nyersz majd. Elég időigényes keresgélni őket de megéri. Nekem már van listára téve 250-es is.
Válaszol idézettel
Régi 2018-03-03, 14:38
danielleo55 logója
danielleo55 danielleo55 nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Összes hozzászólás: 88
Alapbeállítás

Igy van. Érdemes minel nagyobb szintű ellenfelet találni es majd fejleszteni az őrzőt igy meg nagyobb ellenfelet tudtok majd leverni. Pl en egy 475ost tamadok igy jön napi 4 milla lélek
Régi 2018-03-04, 10:01
Lionskull Lionskull nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 57
Alapbeállítás

Fejlesztési sorrend nálam: lélekkitépő, kapu, kínzókamra, őrző, többi akár hanyagolható is, még a gladiátorkiképző is, ha nem sietsz csinálni a kazamatákat. Tényleg ha már taktikák, írhatnánk felszerelés nélküli hősöket, nem fáj az senkinek, ha mindenki fejlődik:
S1:
teriblekk(176)
bb001(192)
psycho(248)
mickey69(251)
S14:
geppa(216)
buktaszaft(222)
gaboracing(277)
Válaszol idézettel
Régi 2018-03-04, 13:42
Retkes Retkes nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 17
Alapbeállítás

S1 -en zöld(356) aki könnyebb még. Bár nem emlékszem hányas szintű Őrzővel és hányas fejlesztéssel támadtam. Utána masszívabb ráfejlesztéssel kerestem a 400 körüli karaktereket, akiken felszerelés ha volt is, de ital nem.
Válaszol idézettel
Régi 2018-03-16, 14:38
Abakusz Abakusz nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 7
Alapbeállítás

Idézet:
Lionskull eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fejlesztési sorrend nálam: lélekkitépő, kapu, kínzókamra, őrző, többi akár hanyagolható is, még a gladiátorkiképző is, ha nem sietsz csinálni a kazamatákat. Tényleg ha már taktikák, írhatnánk felszerelés nélküli hősöket, nem fáj az senkinek, ha mindenki fejlődik:
S1:
teriblekk(176)
bb001(192)
psycho(248)
mickey69(251)
S14:
geppa(216)
buktaszaft(222)
gaboracing(277)
A kitépő helyett az őrzővel sokkal többre mész, a kitépő minimális lelket ad ,vagyis őrző és kapu Egy támadás 200,000 is hozhat ezt szorozd 12-13 szor
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai