Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2016-04-13, 09:04
alapember alapember nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 28
Alapbeállítás Javaslat a szerencsekerékhez

Sziasztok! Nekem két ötletem is lenne a szerencsekerékhez... Az egyik, hogy amikor gomba event van, akkor a szerencsekereken két helyen lehessen gombát pörgetni, vagy ha az az egy hely marad, akkor az ilyen event alkalmával gombapörgetéskor ne 3 gombát lehessen nyerni, hanem 5-öt..

A másik, hogy legyen a szerencse kereken egy Joker, amit az erődnél lehessen felhasználni. Pl kipörgetjük a Jokert, ezt eltesszük a hátizsákunkba, és amikor az erődben építeni akarunk valamit, akkor ezt a Jokert rávisszük a munkások negyedére, és ez tovább rövidítené az építési időt 3 nappal.... Ha 2 Jokerünk van, akkor az 6 nappal, és így tovább...
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-13, 12:24
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Schwarzenegger és Chuck Norris unokája vagyok én

Összes hozzászólás: 308
Alapbeállítás

Ez a jokeres nem reális dolog, 432 gombába kerül egy 3napos fejlesztés, a másik nem függ össze a munkások negyedének szintjével.

Ez a keréken 2gomba megint *****ség, hiszen legtöbb (magyar) játékos csak gombával tud pörgetni, mondjuk a dupla mennyiségű gomba még talán reális lenne, de a fentiek miatt ez sem sok vizet zavarna.

Én annak örülnék, ha a keréken csak 1 arany és 1Tp lenne. Mert valamilyen "megmagyarázhatatlan" oknál fogva, a legtöbbször ezeket adja. (mondhat bárki bármit)

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-21, 20:22
alapember alapember nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 28
Alapbeállítás Gyümölcskosár

Igazán elhelyezhetnétek a szerencse kereken egy kisebb és egy nagyobb gyümölcskosarat az egyikben 4 a másikban 8 gyümölccsel,mert a frissítés óta nem igazán halmoztok el bennünket velük....
Válaszol idézettel
Régi 2016-11-25, 17:47
DkTeddy DkTeddy nem elérhet?
Naplopó

Hely: Szolnok
Összes hozzászólás: 1
Üzenetküldés Skype™-on keresztül DkTeddy részére
Lightbulb Gomba keresgélő!

Sziasztok lenne pár tippem hogyan szerezhetnék kicsivel több gombát.
Gondolom veletek is volt már olyan hogy csak 1-2 gomba hiányzott egy epikus tárgy megvételéhez vagy hasonló dolgokhoz.

Mi lenne ha a Shakes And Fidget világában el lenne rejtve 2-3 gomba a Fegyver boltban vagy a Varázsboltban vagy bárhol.A játékosok életét jobban megkönnyítenék azzal a 2-3 darab gombával.
Több játékos lenne napi szinten aktív mert valjuk be kinek nem jön jól napi 2-3 INGYEN gomba
Ez lenne az én ötletem remélem tetszik.

Utoljára módosítva: DkTeddy által : 2016-11-25 18:01
Válaszol idézettel
Régi 2016-11-25, 22:50
premereg premereg nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 30
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok lenne pár tippem hogyan szerezhetnék kicsivel több gombát.
Gondolom veletek is volt már olyan hogy csak 1-2 gomba hiányzott egy epikus tárgy megvételéhez vagy hasonló dolgokhoz.

Mi lenne ha a Shakes And Fidget világában el lenne rejtve 2-3 gomba a Fegyver boltban vagy a Varázsboltban vagy bárhol.A játékosok életét jobban megkönnyítenék azzal a 2-3 darab gombával.
Több játékos lenne napi szinten aktív mert valjuk be kinek nem jön jól napi 2-3 INGYEN gomba
Ez lenne az én ötletem remélem tetszik.
Szia.
Nem egészen értem, hogy mire gondolsz. Elrejtve mint pl. a boszorkányhoz vezető könyv? Vagy mint a WC?

Egyébiránt nem támogatom az ötleted, engedd meg, hogy leirjam miért:
Az a személyes véleményem, hogy aki nem használ aktivan gombát (30-as hátas, napi 120 kv), az nyilván nem fejlődik olyan ütemben, mint aki pénzt áldoz erre és 50-es hátassal napi 320 kv-t csinál.
(Ha egy barátod ad egy kockát a csokijából, nem eszel annyi édességet, mintha vennél saját magadnak egy egész táblával).

Ha egy picit számolunk: napi 3 ingyen gomba az ötletedből+1 ingyen az első kalandból, az napi 4 ingyen gomba: tehát heti 28. Két hét alatt már 56. Mindenkinek 50-es hátasa lenne, és mennének a küldetések a 120 küldetésponton felül is jó kedvvel-bőséggel. Valamint ehhez hozzá kell számolni az extra gombákat (kerék, gomba event, küldetésen talált "véletlen" gomba), igy ez a prémium funkció elértéktelenedne.

Nincs értéke -> nem veszik a játékosok -> nincs akkora bevétele az üzemeltetőnek ->nincs fejlesztés ->megszűnik a játék. Persze ez csak nagy vonalakban és nem féltem őket, hogy ne lenne mit a tejbe apritani, de a túl sok ingyen gomba sarkitva ezt jelentené.

Remélem érted az ellenvetés okát, további jó játékot kivánok,
üdv
p
Válaszol idézettel
Régi 2016-11-25, 23:02
Dragondick Dragondick nem elérhet?
Dr. V.ker

Hely: Zala
Összes hozzászólás: 65
Alapbeállítás

Ettől mondjuk annyira nem kellene tartani, mert ha lehetne a játékvilágban, a példánál maradva boltban gombát lelni, akkor a fogadós gombáktól elköszönhetnénk.

Ettől független nekem sem tiszta, mit keresne a boltban ingyen gomba.
Válaszol idézettel
Régi 2016-11-26, 11:19
Ezust logója
Ezust Ezust nem elérhet?
Fórum Moderátor

Hely: planet Earth
Összes hozzászólás: 215
Alapbeállítás

Az a 2-3 darab gomba, ami hiányozni szokott, az szerintem hamar összejön a küldetésekből és ahogy előttem írták, a szerencsekerékből, a küldetésekből véletlenszerűen és a gomba eventből.

Arra is van mód, hogy akár 10-20-50 gombát szerezz. Fel kell tenni akármennyi gombát a fogadóban a játékosnál, 33% hogy eltalálod
Válaszol idézettel
Régi 2016-11-30, 16:28
Rokuta Rokuta nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Post fejlesztési tipp

Én azon gondolkoztam hogy ha meg lenne minden kedvenc
hogy ha lenne egy portálkapu ami át tudna menni a kedvencek közt és azokat is le lehetne győzni és így tovább lehet fejlődni a kerakternek és a kedvencnek is
Meg olyan is lehetne hogy a karakternek lenne a küzdelmek során a kedvencekről segédje vagy hatása és azt is lehetne fejleszteni

Minden egyes kedvencnél van 3db lehetőségű gomb
Amik a következők:
1. Saját kedvencek közötti harc ( add tapasztalatot, aranyat, és add egy zöld szinű italt ami a karakternek a faját tulajdonságokat növeli meg )
2. Fogadóban segítő kedvenc ( ugyan olyan mint a sima hátas )
3. A hátasnak használható kedvenc ( ezek fel tudják szerelni a saját erejükkel a karaktert )
A 2. És 3. Azok a kedvencek nem vehetnek részt az 1.-ben csak a szabab kedvencek és akár melyikbe át
mehető

Szeretném ha megfontolnák az ötletet és ha tetszik önöknek akkor megvalósítanák!

Köszönöm!

Üdvözlettel : Rokuta a s12-es világból
Válaszol idézettel
Régi 2017-01-11, 09:34
Khalgoran Khalgoran nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás

Sziasztok!
Az én ötletem a drágakövekkel és a lyukas tárgyakkal kapcsolatos.
Velem számtalanszor megesett már,hogy egy megszerzett tárgy majdnem mindenben jobb volt a jelenlegi,kivéve egy sarkalatos tulajdonságot.
Jellemzően általában pont az az érték nem felelt meg ami a legjobban kellett volna.
Ezért arra gondoltam lehetne egy újabb fejlesztő hely a karaktereknek.

Törp kovács: Shakes boltjának hátuljában kapna helyet-akár a Boszi.
Itt a cuccokat lehetne kilyukasztani (aka. Diablo 3) mondjuk gombáért és/vagy aranyért. Így nem kéne a levesbe mennie egy olyan tárgynak,amit esetleg szívesen használnék.
További jó játékot kívánok mindenkinek!
Erőt s Erényt!
Khal,a Kompánia kapitánya
Válaszol idézettel
Régi 2017-01-11, 15:09
Ezust logója
Ezust Ezust nem elérhet?
Fórum Moderátor

Hely: planet Earth
Összes hozzászólás: 215
Alapbeállítás

Idézet:
Khalgoran eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Az én ötletem a drágakövekkel és a lyukas tárgyakkal kapcsolatos.
Velem számtalanszor megesett már,hogy egy megszerzett tárgy majdnem mindenben jobb volt a jelenlegi,kivéve egy sarkalatos tulajdonságot.
Jellemzően általában pont az az érték nem felelt meg ami a legjobban kellett volna.
Ezért arra gondoltam lehetne egy újabb fejlesztő hely a karaktereknek.

Törp kovács: Shakes boltjának hátuljában kapna helyet-akár a Boszi.
Itt a cuccokat lehetne kilyukasztani (aka. Diablo 3) mondjuk gombáért és/vagy aranyért. Így nem kéne a levesbe mennie egy olyan tárgynak,amit esetleg szívesen használnék.
További jó játékot kívánok mindenkinek!
Erőt s Erényt!
Khal,a Kompánia kapitánya
Nem rossz ötlet, viszont ha kevés gombába kerülne a lyukasztás, akkor a lyukas tárgyak elértéktelenednének.
Mert bizony sokszor tényleg hiányzik az a fránya lyuk, amikor jó tárgyat szerzünk...

Utoljára módosítva: Ezust által : 2017-01-11 15:10
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai