Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Segítség és kérdések

Segítség és kérdések A játékkal kapcsolatos kérdések

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-12-20, 08:21
Eprencs Eprencs nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 5
Alapbeállítás TV

Sziasztok!
Pár napja ritkábban jön elő a tv nálam. Továbbá, mikor előjön és rákattintok nem indul el a reklám, hanem csak eltűnik a tv Tudnátok valamit ajánlani, hogy a videók mindig elinduljanak?
Régebben nem volt vele probléma.
Válaszol idézettel
Régi 2016-12-20, 11:03
Frank5259 Frank5259 nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 18
Alapbeállítás

Szerintem csak elfogyott a reklám.
Válaszol idézettel
Régi 2016-12-21, 23:06
Pancserka Pancserka nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 7
Alapbeállítás Steaműes alkalmazás

Sziasztok!

Hónapok óta a Steam-es alkalmazást használom, eleddig nagy örömmel, panaszmentesen. Néhány napja azonban rakoncátlankodik: 1. Rákattintok az indítóikonra 70%-ig betölt aztán megáll... Majd egyszer csak -sokadik próbálkozásra- kegyeskedik működni. 😀 2.Rengetegszer megszakad az internet kapcsolat a szerver és az app. között...
Mi lehet ezen hibajelenségek oka?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Pancserka
Válaszol idézettel
Régi 2017-01-04, 03:26
david4244 david4244 nem elérhet?
Pszichomókus

Összes hozzászólás: 70
Alapbeállítás

Sziasztok. Pár hónapja jöttem vissza 2-3 év kihagyás után. Egy olyan kérdésem lenne, hogy változtattak valamit a főstatokkal és a harcokkal?

Annó ha pl egy 8000 értelemmel rendelkező mágus nekiment egy 15000 értelmesnek, akkor csak karcolgatta. Alig sebzett valamit, és a 15000 értelmes ilyen 80-90% élettel elverte. Ergó volt értelme annak, hogy még ha ideiglenesen is, de rámentél főstatra nagyon, hogy a kasztod ellen jó legyél, azzal a hátulütővel h a másik 2 kaszt viszont hatásosabb úgy ellened.

Most viszont ahogy elnézem kb semmit se számít a főstat. Mármint nyilván nagyobbat sebzel, stb, de most ha pl ugyanaz a felállás van, 8000 értelem a 15000 ellen, közel se sebez sokkal kisebbet a 8000 értelmes, és ha több kitartása / krit-e van, akár be is verheti a 15000 értelmeset, ami korábban (évekkel ezelőtt) elképzelhetetlen volt.

Hasonló dolog ha leveszed a fegyvert. Régen ha kivetted a fegyvert nagyságrendekkel kisebbet ütöttél, ergó pl tudtál segíteni céh társadnak albumban, kivetted a fegyvert, elvert, utána visszatetted. Most haveromat majdnem ugyanannyira verem meg fegyverrel a kezemben v anélkül is.. Elég nevetséges.

Szóval a kérdésem h mióta vannak ezek az érdekes számítások? ..... És mégis miért változtatták meg ezeket...
Válaszol idézettel
Régi 2017-01-04, 11:39
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 2.883
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Szia!

Nem tudom, hogy voltak-e ezen a téren változtatások, de az elmúlt két évben sokat változott a játék.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2017-02-15, 14:01
Buki Buki nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 24
Alapbeállítás

olyat lehet kérni a fejlesztőktől h legalább a torony 100. szintjén ne a legaljáról vigyen fel, hanem a tetejéről le? ha már nem lehet ezeket az animációkat rövidíteni vagy kivenni...
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-15, 15:21
yolandivisser yolandivisser nem elérhet?
Vak Komondor

Hely: Johannesburg, South Africa
Összes hozzászólás: 32
Alapbeállítás

Tudtommal kilehet venni Buki

"Ooh I love my ugly boy
So rough and tough
Don't care about anything but me
Yes I just love him cause he's so crazy
Just crazy about me"
- Ugly Boy
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-25, 10:48
weman weman nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 13
Alapbeállítás

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy olyan mód esetleg nincs a játékban, hogy "INKOGNITÓ". Meg mondom őszintén, azért vagyok erre kíváncsi, mert gyakoriak a céhtársaim chat üzenetei, amiket általában nekem címeznek, de van úgy, hogy csak játszani szeretnék a játékkal, anélkül, hogy kisregényt kellene írnom közben, de ugye minden bejelentkezésnél a céhben a nevem mellett virít, hogy jelenleg bent vagyok a játékban. Bunkó pedig nem szeretnék lenni, aki nem ír vissza, viszont ahogy előbb is írtam, nem mindig van hangulatom az írogatáshoz egy nehéz nap után, inkább csak az ágyban fetrengve élvezném a játékot.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-25, 10:59
Mraz Mraz nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 38
Alapbeállítás

Idézet:
weman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy olyan mód esetleg nincs a játékban, hogy "INKOGNITÓ". Meg mondom őszintén, azért vagyok erre kíváncsi, mert gyakoriak a céhtársaim chat üzenetei, amiket általában nekem címeznek, de van úgy, hogy csak játszani szeretnék a játékkal, anélkül, hogy kisregényt kellene írnom közben, de ugye minden bejelentkezésnél a céhben a nevem mellett virít, hogy jelenleg bent vagyok a játékban. Bunkó pedig nem szeretnék lenni, aki nem ír vissza, viszont ahogy előbb is írtam, nem mindig van hangulatom az írogatáshoz egy nehéz nap után, inkább csak az ágyban fetrengve élvezném a játékot.
Ilyen tudtommal nincs,de ha megírod nekik,hogy most nem fogsz tudni válaszolni semmire,de a kv-t azt nyomod ez nekem megoldásnak tűnik
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-25, 11:26
weman weman nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 13
Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ilyen tudtommal nincs,de ha megírod nekik,hogy most nem fogsz tudni válaszolni semmire,de a kv-t azt nyomod ez nekem megoldásnak tűnik
Köszi a gyors választ! Igen, pont ezt szerettem volna elkerülni, hogy senkit ne kelljen leráznom mondjuk, ha más mód nincs
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai