Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Segítség és kérdések

Segítség és kérdések A játékkal kapcsolatos kérdések

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-02-25, 10:10
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 151
Alapbeállítás

Idézet:
david4244 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na mondjuk azt azért ide hozzátenném, hogy a karakterek a staton túl eléggé boostolva vannak. (Banya miatt mindig ő kezd, bonusz krit sebzés, +50% élet, +50% sebzés a portálok miatt, majdnem dupla akkor kritikus találat sebzés , mint amit a stat indokolna --> a gladiátor miatt, na meg az őrzőnek nincs pajzsa, olyan mint a segitos harcos szal nem tér ki soha, amit íjász ellen eléggé figyelembe kell venni)

Nem azt mondom, hogy balance-os a harcrendszer az alvilági sereg és az emberek közt , de nem is olyan rossz. Ne felejtsük már el, hogy az őrzőnek van valamennyi statja és annyi, semmilyen egyéb bónusza nincs, míg a karakterek tömve vannak a staton túl egyéb boost-okkal, amikkel egyutt az a 35K-s ügyesseges íjász simán megfelel egy portál, gladiátor, stb bónuszok nelkuli 70K-s ügyességes ijasznak, úgy meg már majdnem ott van, mint az őrző. (Nameg íjász vs harcosrol beszélünk,ott 1-2x bármi megtörténhet, ha a játék RNG-je úgy dönt, hogy az íjász abban a körben masszívan dodge-olni fog.)

Elég hamar fel lehet tolni addig az őrzőt, hogy meglegyen vele a szerver legerősebbje (Kivéve a nagyon régi szervereken, de hamarosan ott is meglesz )
Mikor odaírom ,hogy íjásznak 60 milla élete van abban benne van az összes élettel kapcsolatos bónusz is ,arra neki már semmi nem jön és szinte bármiről beszélünk egy 60 millás ne üssön már le egy 230-asat amikor több mint dupla statjai vannak az örzőnek ,mellékstatoknál ez nem is dupla hanem vagy 6X-os
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-25, 14:25
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 27
Alapbeállítás 500 vs 1000

Amióta ad 0.5%ot a 100-as szint, jóval többx nyerek. ez 1 remek újítás.
ha mondjuk 2 gyümtábla között semlegesség van és létszámban is azonosak az állatkák,még akkor is ott van ki milyen kaszttal áll fel a csatához.. és ott a harcrendszer hasonló mint a sima csatáknál

levertem az elsőt a hősök listán és megkaptam az alvilág mészárosa csillagot..
teljesen abban a hitben voltam, hogy nekem az alvilág első harcosát kell lebontanom..
örülök a címnek..
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai