Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2019-06-20, 18:45
Mraz Mraz elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 163
Alapbeállítás

A Céhemben van egy karakter akinél a bejelentkezéssel vannak gondok.
Flash alatt simán be tud lépni a jelszavával,de Remastered alatt ugyanezzel a jelszóval hibát ír ki és nem engedi belépni.
Régebben olvastam járt már így valaki ,nem tudom arra lett e megoldás.
Nem is lenne gond ezzel ,mert őt sem érdekli a Remastered ,csak a frissítést úgy csinálták meg ,gondolom nem véletlenül ,hogy Flash alatt nem lehet beszedni építkezés közben az aranyat a tárnából. Csak emiatt szokott napi 1X a fele céh belépni Remasteredbe erre az időre aztán vissza. Emiatt lenne neki fontos a bejelentkezési probléma.
Válaszol idézettel
Régi 2019-06-20, 19:50
elek1977 logója
elek1977 elek1977 elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.348
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Flash alatt simán be tud lépni a jelszavával,de Remastered alatt ugyanezzel a jelszóval hibát ír ki és nem engedi belépni.
Nem is lenne gond ezzel ,mert őt sem érdekli a Remastered ,csak a frissítést úgy csinálták meg ,gondolom nem véletlenül ,hogy Flash alatt nem lehet beszedni építkezés közben az aranyat a tárnából. Csak emiatt szokott napi 1X a fele céh belépni Remasteredbe erre az időre aztán vissza. Emiatt lenne neki fontos a bejelentkezési probléma.
Próbálja meg átmásolni a jelszavát! Írja le pl.: jegyzettömbbe, majd CTRL + C CTRL + V
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2019-06-20, 20:22
Pringles Pringles nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 18
Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nálunk is volt/van ilyen probléma. Mi próbáltuk másolással is, nem sikerült.
Mi úgy oldottuk meg, hogy facebookhoz csatlakoztattuk a karaktert, mert ezt az importálási módot minden esetben elfogadta. Ha nem akarja facebookhoz, Google Play játékokhoz kapcsolódva is meg lehet csinálni.

,,Egyedül azok a korlátok léteznek, amiket te emelsz magadnak."

Utoljára módosítva: Pringles által : 2019-06-20 20:24
Válaszol idézettel
Régi 2019-07-19, 13:32
Buki Buki nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 66
Alapbeállítás

az utóbbi időben egyre lassabb a játék
konkrétan mintha mocskosul lagzana, pedig a net stabil és gyors, a vas meg elég jó hozzá, mégis
most legutóbb bányászni akartam követ. megtelt a fa, ezért nem tudtam rányomni h beszedjem, gondoltam a bányászattal majd igen, ám hiába nyomtam rá a bányászatra, ott bizony semmi sem történt, így rányomtam megint, végre elkezdett bányászni, és a kis kópé kétszeresen is beszedte érte a nyersanyagot... pont lekakkenolom ezt, de azért mégis. az is picit érthetetlen számomra, ha már rányomok a bányára, és ott a drágakőkeresésre, akkor miért is kell nekem megint rányomni egy gombra h végre el is indítsa a keresést? mondjuk ott még megkérdezhetné megint h egészen biztos vagyok benne h szeretnék keresni???? majd újra h de tényleg?????

és az h egy nyomorult böngészős játék 1400 MB memóriát használjon, szerintem példátlan, és szánalmas is. *****tul nincs optimalizálva a játék, és a 82. új világ nyitása helyett mondjuk ha inkább erre feküdnének rá h picit használhatóbb és felhasználóbarátabb legyen, az sokkal jobb lenne
Válaszol idézettel
Régi 2019-07-21, 11:19
Rizs Rizs nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Sziasztok,
a kedvencek leírásában találtam 2 fordítási/elírási hibát:
- a 19. tűz kedvenc leírásában ez szerepel: A koponya-szigeten található.
A helyszín neve nem koponya-sziget, mindenhol máshol Halálfej-sziget. Érdemes lenne átírni, hogy mások ne járjanak úgy mint én: hiába kerestem a küldetések közt a Koponya-szigetet, csak nem akart jönni...

- a 20. tűz kedvenc leírásában ez szerepel: Gnagorimban található.
A helyszín neve helyesen: Gnarogrim.

Edit: csak hogy világos legyen: azokról a szövegekről beszélek, mikor a játékban a kedvencek lapján az adott kedvenc képe fölé visszük a kurzort.

Utoljára módosítva: Rizs által : 2019-07-21 11:40
Válaszol idézettel
Régi 2019-07-23, 19:07
Krisztianson Krisztianson nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

Idézet:
Buki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az utóbbi időben egyre lassabb a játék
konkrétan mintha mocskosul lagzana, pedig a net stabil és gyors, a vas meg elég jó hozzá, mégis
most legutóbb bányászni akartam követ. megtelt a fa, ezért nem tudtam rányomni h beszedjem, gondoltam a bányászattal majd igen, ám hiába nyomtam rá a bányászatra, ott bizony semmi sem történt, így rányomtam megint, végre elkezdett bányászni, és a kis kópé kétszeresen is beszedte érte a nyersanyagot... pont lekakkenolom ezt, de azért mégis. az is picit érthetetlen számomra, ha már rányomok a bányára, és ott a drágakőkeresésre, akkor miért is kell nekem megint rányomni egy gombra h végre el is indítsa a keresést? mondjuk ott még megkérdezhetné megint h egészen biztos vagyok benne h szeretnék keresni???? majd újra h de tényleg?????

és az h egy nyomorult böngészős játék 1400 MB memóriát használjon, szerintem példátlan, és szánalmas is. *****tul nincs optimalizálva a játék, és a 82. új világ nyitása helyett mondjuk ha inkább erre feküdnének rá h picit használhatóbb és felhasználóbarátabb legyen, az sokkal jobb lenne

Pontosan!
Semmi más nem kezdi ki úgy a laptopomat, mint a játék remastered verziója.
Szabályosan forr szegény gép.
8GB RAM és I5-2520-nak elégnek kellene lennie egy online játékra és mégis teljesen élvezhetetlenné teszi az egészet.
Nem tudom mi lesz, ha megszűnik a flash verzió...
Válaszol idézettel
Régi 2019-09-04, 12:48
Killer fon Gyilok gróf logója
Killer fon Gyilok gróf Killer fon Gyilok gróf nem elérhet?
Rózsaszín őves Szájkaratista

Összes hozzászólás: 175
Alapbeállítás

A céh oldalon egy támadás megindítása után hibásan jelzi a támadás idejét és a megtámadott céh nevét

"4.9. 20:10" céh támadása XY Céh-kor

Ez van kiírva, persze más céhnévvel...
Röviden szólva felcseréli a céh nevét és a támadás idejét...

Továbbá van még egy hiba (szerintem az)
Ugyancsak a céhnél egy korábbi frissítésben ugyebár elérhetővé vált 150 portya... Ezen portyák során minden résztvevő játékos és ellenfél értékei, élete és sebzése hibásan jelenik meg... minden szám végéről hiányzik egy vagy több számjegy... példának okáért a fő statjaim már bőven mind 10000 felett járnak, de a portyák során 1000-es értékeket mutat... sebzésnél is már a 4-5 csapásváltásnál mikor krittelek 15 millát ír egy 430-as mágusnál... az alapsebzésem több mint 20 milla, nem hogy a kritem, ami még meg is van támogatva az alvilág 75%-os bónuszával...
Egyszóval ott azoknál a portyáknál valami nem stimmel...
A másik része, hogy semmi jutalom nem járt értük, csak annyi Xp mintha egy sima csatát nyernénk... azért a készítők megtolhatták volna valamivel... pl. ... szintarányosan több Xp-t adjon, mintha egy kazamatát ütnénk ki... vagy adhatna aranyat vagy epicet... Vagy behozhattak volna egy olyat, hogy a céh felépíthet közösen egy céh totemet, ami mondjuk ad valami bónuszt ha elkészül, de ehhez a portyát kell beütni és a hozzávalót minden résztvevőnek X% eséllyel dobná...
Nha jó itt már eltértem a hibajelzéstől a javaslattételre... elnézést...

Utoljára módosítva: Killer fon Gyilok gróf által : 2019-09-04 13:00
Válaszol idézettel
Régi 2019-09-04, 16:10
elek1977 logója
elek1977 elek1977 elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.348
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Killer fon Gyilok gróf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A céh oldalon egy támadás megindítása után hibásan jelzi a támadás idejét és a megtámadott céh nevét

"4.9. 20:10" céh támadása XY Céh-kor

Ez van kiírva, persze más céhnévvel...
Röviden szólva felcseréli a céh nevét és a támadás idejét...
Már jelentve lett. (Ticket#2019080669000071)

A másik hibát jelentenéd az ügyfélszolgálatnak?
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2019-09-04, 17:18
Pringles Pringles nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 18
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már jelentve lett. (Ticket#2019080669000071)

A másik hibát jelentenéd az ügyfélszolgálatnak?
De ez biztos hiba? Nem szándékosan lett csinálva, hogy minden érték a tizedére lett csökkentve? Pont a tizede az összes statpont, a sebzés is emiatt kevesebb (mert a tizedrésznek megfelelő a sebzés is), de mivel az ellenfélnél is ugyanígy le lett gyengítve, balance-olva van a játék. Legalábbis én így gondolom, hogy ez az újítás benne. Az összes 50. utáni portyánál így jelenik meg.

,,Egyedül azok a korlátok léteznek, amiket te emelsz magadnak."

Utoljára módosítva: Pringles által : 2019-09-04 17:20
Válaszol idézettel
Régi 2019-09-04, 19:27
Mraz Mraz elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 163
Alapbeállítás

Ez nem bug,az elejétől fogva ezt direkt csinálták így! Minden a 10-edére lett csökkentve,de ahogy Pringles is mondja,az ellenfél is lecsökkent.Így verhetőek a portyák,persze csak hosszútávon és jutalom tényleg nincs,amit szintén direkt így csináltak ami már nagyobb baj...
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai