Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-04-12, 18:32
Sword Cut Sword Cut nem elérhet?
Vak Komondor

Hely: Play For Fun, a legjobb céh!
Összes hozzászólás: 33
Alapbeállítás

Azonos becsület esetén az van előrébb, akinek többször van fejlesztve az őrzője. Nem a statok, nem az őrző épülete számít, hanem az, hogy hányszor fejlesztetted az őrzőt.
Válaszol idézettel
Régi 2018-04-13, 05:42
danielleo55 logója
danielleo55 danielleo55 nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Összes hozzászólás: 88
Alapbeállítás

Szia
Az őrző alapján hogy hányszor van fejlesztve
Régi 2018-04-18, 17:18
Kriszlovag1 Kriszlovag1 nem elérhet?
Nokedli

Hely: Magyarország.
Összes hozzászólás: 6
Alapbeállítás

Nekem így majdnem két héttel a frissítés után az jött át, hogy ez a két fegyver nem sok pluszt ad... Vagyis nem érezhető az, hogy többet sebeznék mint egy 5 szinttel alattam lévő harcos...

s3:kriszlovag1
Válaszol idézettel
Régi 2018-05-03, 09:31
Lionskull Lionskull nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 58
Alapbeállítás

Idézet:
Kriszlovag1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem így majdnem két héttel a frissítés után az jött át, hogy ez a két fegyver nem sok pluszt ad... Vagyis nem érezhető az, hogy többet sebeznék mint egy 5 szinttel alattam lévő harcos...

s3:kriszlovag1
Valóban alig sebzel többet, ennek a miértjét láthatod ha rajta tartod az egeret a sebzésen. A harcosok esetében a fegyver 1.0-s szorzóval esik bele a sebzés számításában, az új kasztnál csak 0.625 ez az érték, tehát így lett elkerülve hogy darabolós berserker legyen belőle.
Válaszol idézettel
Régi 2018-08-01, 22:15
Chrian Chrian nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 33
Alapbeállítás

Azért ez elég igazságtalan...Orgyilkosnak pont az lett volna az előnye, hogy két fegyver, ezért két foglalat. (az hogy csak ezért kezdtem egy új karaktert amire be is vásároltam és két hétre rá meg is változtatták az nyilván a saját szocproblémám...) Azon most nem panaszkodik senki, hogy az orgyilkosoknak nem egy jó követ kell bemákolni a bányából, hanem kettőt. Ha ne adj isten fegyver cserénél ki akarnám venni a köveket az ugye megint 2x annyi, vagy piszok sok nyersanyag, vagy 10 helyett 20 gomba, lehet az üzemeltetőnek ez így jó poén, de nekem annyira nem...Ha célül tűzném ki a lehetetlent, hogy felkovácsoljam maxra, akkor az is 2x annyi nyersanyag (persze hogy végtelen vagy 2x végtelen az szinte mindegy) És ugye bájolásnál is 2x annyi, bár az ugye aprópénz annyira nem tragédia. Most mi előnye is van ennek a kasztnak? Abban sem vagyok biztos, hogy egy ugyanolyan felderítővel szemben ténylegesen egy szinten van...
Válaszol idézettel
Régi 2018-08-02, 06:08
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 159
Alapbeállítás

Idézet:
Chrian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért ez elég igazságtalan...Orgyilkosnak pont az lett volna az előnye, hogy két fegyver, ezért két foglalat. (az hogy csak ezért kezdtem egy új karaktert amire be is vásároltam és két hétre rá meg is változtatták az nyilván a saját szocproblémám...) Azon most nem panaszkodik senki, hogy az orgyilkosoknak nem egy jó követ kell bemákolni a bányából, hanem kettőt. Ha ne adj isten fegyver cserénél ki akarnám venni a köveket az ugye megint 2x annyi, vagy piszok sok nyersanyag, vagy 10 helyett 20 gomba, lehet az üzemeltetőnek ez így jó poén, de nekem annyira nem...Ha célül tűzném ki a lehetetlent, hogy felkovácsoljam maxra, akkor az is 2x annyi nyersanyag (persze hogy végtelen vagy 2x végtelen az szinte mindegy) És ugye bájolásnál is 2x annyi, bár az ugye aprópénz annyira nem tragédia. Most mi előnye is van ennek a kasztnak? Abban sem vagyok biztos, hogy egy ugyanolyan felderítővel szemben ténylegesen egy szinten van...
A kövekben egyetértek veled,mert 2 jó követ kell találnod az orgyilkosnak a 2 fegyver miatt,de ez magasabb szinten egyáltalán nem fog problémát okozni,amikor nem cserélgeted már túl gyakran a fegyvereket...
A kovácsolásban tévedsz ugyanis az orgyilkosnak 2 fegyvert kell kovácsolnia,a harcosnak 1 fegyvert és a pajzsot tehát egál,a felderítőnek meg a mágusnak pedig a fegyver kovácsolása ezért kerül 2X annyiba ,tehát ez ki van egyenlítve,nem bukik emiatt az orgyilkos.Bájolásnál ,pedig nem tudom ,de lehet még előnyöd is származik belőle ,ugyanis a harcosnak a pajzsot nem lehet bűvölni,a mágusnak és a felderítőnek a fegyverét csak 1 X ,de ha az orgyilkosnak mindkét fegyverét lehet és emiatt 2X kapja meg az 5% krittet akkor ez még jó is neki!
És az utolsó mondatodra pedig ,bár nem nem játszottam orgyilkossal ,de meglepne ha akárcsak egy szinten lenne a felderítővel ,szerintem gyengébb. A felderítőnek olyan tulajdonságai vannak ,amik mindent visznek...

Utoljára módosítva: Mraz által : 2018-08-02 06:09
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai