Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Panaszok és hibák

Panaszok és hibák Hibák a játékban

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-12-17, 11:47
Mraz Mraz nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 113
Alapbeállítás

Idézet:
Blokike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyik kedvencnél megadta a 0,5%-ot a másiknál nem, úgy tűnik csak egész %-ot tud számolni a játék, tehát csak minden második 100-as kedvencre változik a stat, ez így elég gáz
Nekem is ugyanez van,egyiknél megadta a másiknál nem,de nem az van ,hogy amikor az összes éri el a 100-al oszthatót akkor adja meg ,hanem amikor kimaxolsz egy petet,csak úgylátszik nem mindegyiknél... Miért nem csodálkozok ,hogy ez sem bugmentes...
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-18, 22:41
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.068
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Szkuvi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is belekötnék az eredményekbe, persze az új 10be. Az ilyenek mint az "időlyuk, aranytároló, lélektároló, hősök rettenete" címűek, ezekhez nem tudom, szerintem vagy kellene valami számláló, mivel ha másnak nem az időlyuknak elvileg már meg kellene lennie, mivel annyi szörnyet amit kér már tuti megöltem. Szóval ha ez utóbbi hibás, akkor szerintem könnyen meglehet hogy a többi is.... Valamit jó lenne velük kezdeni :/
Idézet:
sandy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Ezt már többen felvetették, én azon az állásponton vagyok, hogy inkább a fordítás helytelen...
Lehet itt csak arról van szó gyűjts össze EGYSZERRE a puttonyba 25 millió aranyat és 25 millió lelket...
a 25 kaland pedig nem egyenlő 25 kalandvággyal mert ugye a kalandvágy perc alapú - ha jól értettem a múltkori okosításomat-, így 1 kaland akár lehet 10 kalandvágy is... az 1000 lélek összegyűjtésére meg ott van a ranglista gondolom ha eléred az 1000 becsületpontot kapod az érmet..

mobilos applikációnál nálatok minden oké? nekem eddig sose kellett manuálban frissítenem v bármihez is nyúlnom a mobillal hogy rákerüljön az új anyag, de most NEM FRISSÍTETT (automatice), még kézi vezérléssel sem ment rá a mobilra a frissítés, le kellett szednem az egész játékot és újratelepítenem.. most lényegében van minden csak 1 hibát találtam nincs éjszakai skinje az erődnek (még mindig nappali textura van 6 után az ejszkait nem tölti be
9 nálatok ez m1?
Sziasztok!

Az említett eredményeket folyamatosan számolja.

Ha egyszerre kellene begyűjteni őket az elég sokáig tartana megszerezni.

12.07-én írtam arról, hogy az új eredmények bekerültek a játékba. Ha minden nap rákattintottatok az időgépre, akkor valamikor újév után kell megkapnotok a "kitüntetést".

--------------------------

A 100. szintű kedvencek után kapott bónuszt látom valahol?
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2017-12-18 22:42
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-19, 06:09
Blokike Blokike nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 59
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A 100. szintű kedvencek után kapott bónuszt látom valahol?
Külön feltüntetve nem látod, a statpontoknál a kedvencek után járó pontokhoz adja a 0,5%-os bónuszt is. Figyeltem hogy amikor egy újabb kedvenc éri el a 100-as szintet akkor változik-e az adott statpont értéke és van amikor változott, de van amikor nem. Nem látom mitől függ, de másoknál is ez a helyzet, nem adja meg mindig. A Víz kedvencre nem adta meg, a Fényre igen, a Tűzre nem.

Ha visszaszámolom a kedvencekre adott bónuszt %-os értékre akkor egyébként egyik statnál sem egyezik azzal aminek elvileg járnia kellene.

A felszerelések után járó statpontok továbbra sem stimmelnek.
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-31, 16:10
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 18
Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Twisterben 379 és 386 között koszos bőregér az ellenfél,ilyen kreatívak ezek a Playa-s fiúk Igaz "csak" 8 db ,de sokkal többnek tűnik,mire lemegy... Gondolom te kb ott tartassz,ez nem hiba ,így van megcsinálva.
köszi Mraz, vicces.. pont amikor írtam kaptam újat, jöttek a denevérek
de azokon elég hamar átjutottam..

--------------------------

A 100. szintű kedvencek után kapott bónuszt látom valahol?[/QUOTE]

a kedvencek stat pontjánál látható a különbség én megkaptam..

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2018-01-01 18:33
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai