Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2015-02-13, 18:47
minerin logója
minerin minerin nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 64
Alapbeállítás

Idézet:
dwie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Clash of Kings

Hogyha szereted a vár fejlesztős játékokat akkor ez fog tetszeni.

Androidon elérhető Trónok harca (Game of Thrones) alapú játék. Van egy városod amit neked kell építeni. Katonákat kell toborozni akikkel lehet nyersanyagot gyűjtögetni vagy fosztogatni (ami jobban tetszik) megvédeni a városod stb. (gondolom nem kell mindent végig írjak erről). Lehet Allience-d (Ugyan az mint S&F-be a céh, de mégsem) amiben ha kifogsz egy jó társaságot akkor nagyon segítőkész emberek bármi bajod van kihúznak a gödörből (Támadás ér téged akkor megtudnak védeni nyersanyagot küldhetnek stb.). Itt ha nem vagy jó Allience-be vagy egyáltalán semmilyenbe akkor gyakorlatilag felmorzsolnak (Vagyis sokkal nagyobb a jelentősége mint az hogy s&f-be milyen a céhed). A játékba folyamatosan újítások kerülnek be. Csak mióta én játszom (kb. 2 hónap) azóta 100+ szerver került be. Rengeteg új dolog amik most már meghatározzák a játékot.

Ajánlom mindenkinek 149. királyságot egy erős magyar Allience van ott (Nem tudom hogy milyenek csak annyit hogy királyság szinten igen csak erősek) vagy 3. királyságot ahol biztos hogy egy nagyon jó segítőkész csapat van jó társaság ha közel vagy hozzánk akkor biztos lehetsz benne hogy csak nagy ritkán fog baj érni.

Írhattam volna sokkal de sokkal többet is, de úgy vagyok vele akit érdekel az úgyis letölti és kipróbálja akit meg nem az végig se fogja olvasni. Ezzel csak egy nagyon parányi kis részét írtam le a játéknak ennél sokkal több minden van benne.
Hogy kell világot váltani? Nem találom....Tegnap kezdtem.