Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-11-18, 11:32
Waxwald Waxwald nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 12
Lightbulb Mágus,Harcos,Felderítő tulajdonságpont kalkulátor

Üdv!
Nemrég kezdtem újra ezt a játékot és mivel sokminden kiment a fejemböl ezért utánnaolvasgattam a fórumon a mágus statjainak mikéntjére, majd megnéztem magasabb szinten levö mágusok statjait, köztük a TOP2 -ét is és megírtam magamnak egy programot ami az alap Értelem megadásával kiszámolja, hogy miböl mennyi alap kell körülbelül. Mint írtam eredetileg magamnak csináltam de gondoltam megosztom veletek hátha másnak is jól jön.

http://www.mediafire.com/?22o0c67u6r10u

A .exe végzödésü fájl egy DOS-os fájl, [Könnyen használható].
A .pas végzödésü fájlt a (Free)PASCAL nevü programmal lehet szerkeszteni.

A programot FreePASCAL -al írtam (mivel suliba épp ezt tanuljuk).
Szabadon szerkeszthetö és terjeszthetö (úgy vártam, hogy írhassak valami ilyesmit egyszer valahová )

U.I.: ha átírtad PASCAL-ban a program valamely részét akkor a a PASCAL-on belül futtatnod kell (RUN) legalabb egyszer.

U.I.2: kérésre a Harcos -hoz is készítettem egy ugyanilyen programot amit ugyanazon a linken lehet elérni. Az arányokat a dicsöség csarnokban külömbözö szinten levö pár külömbözö szintü játékos arányai alapján általánosítottam (köszönet nekik is ).

U.I.3: kérésre a Felderítő -höz is készítettem egy ugyanilyen programot amit ugyanazon a linken lehet elérni. Az arányokat szintén a dicsőség csarnok segítségével állítottam be.

Megfigyelés: 150+ szinten a melléktulajdonságok nagyobb szerepet kapnak tehát ilyen magas szinten már alacsonyabb értékeket mutat a program, mint kéne.

Megjegyzés:
scout - felderítő
warrior - harcos
mage - mágus

Mintakép:

Utoljára módosítva: Waxwald által : 2012-11-18 13:39 Oka: Harcos hozzáadva, Felderítö hozzáadva
Válaszol idézettel