Shakes & Fidget - The Game - Supportforum

Shakes & Fidget - The Game - Supportforum (http://forum.sfgame.hu/index.php)
-   Javaslatok (http://forum.sfgame.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Egyéb ötletek (http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=4320)

Alithar 2012-11-27 19:50

Egyéb ötletek

Minden, amihez nem találtál megfelelő témát, ide írható.

Ha egyes témák láthatóan nagy érdeklődést keltenek, nyílni fog számára egy saját téma. Addig azonban közösködnie kell :)

Kerüljétek a személyeskedést, és a sértegetést, egyik sem szép dolog.

Jobblazska 2012-11-28 17:32

--- EXPORTÁLVA ---

Light Killer 2012-11-28 19:54

az a ötletem a tükörröl hogy egy kicsit zavar ehez a ötletem: hogy legyen egy olyan gomb hogy tükör.ki ad egy kis keretett és abba kell belle huzni a tükör darabot.

Younger 2012-11-28 20:24

szerintem *****ség ennek gombot csinálni

mert ha kész vagy a tükörrel akkor nem tud eltűnni

"maradandó"gomb marad

ReMoNd 2012-11-28 20:57

Idézet:

kolod11 eredeti hozzászólása (Hozzászólás 74639)
az a ötletem a tükörröl hogy egy kicsit zavar ehez a ötletem: hogy legyen egy olyan gomb hogy tükör.ki ad egy kis keretett és abba kell belle huzni a tükör darabot.

Legközelebb olvasd már át mit írsz mielött kattintasz, mert ebből semmit nem lehet érteni. Ezzel csak magadat minősíted le. (bár már nincs hova tovább) :rolleyes:

Alithar 2012-11-28 21:48

Idézet:

Szia!

Igaziból nem értem mi zavar. A tükör úgy működik, akár az italok, és egyéb megszerezhető cucc.

Ráhúzod a karira, és a helyére kerül. Ott látod, hogy megfelelő helyen van.

Ehhez miért kellene új keret? Ott a kari képén :)

Gyimesi 2012-11-28 22:07

Gondolom nem tetszik Neki, hogy a szilánkdarabok a képe látszódnak... De hát Istenem... :rolleyes:

Jobblazska 2012-11-28 23:31

Idézet:

Az én szépen kidolgozott ötletemet ilyennel elrontani :mad::mad: ;);) :D:D:D:D:D

Bangkok 2012-11-29 20:18

Kedves Alithar/Adminok/Moderátorok ! Az ötletem a fórummal kapcsolatban lenne:

Igazán csinálhatnátok versenyeket (Pl.: Fegyverkészítő verseny, Versíró verseny, rajz készítő verseny stb...) melyekért gombákat adnátok jutalomként az nyerteseknek. 2-5-10). Így kicsit ösztönözhetnétek a játékosokat! Mit gondoltok? :)

Alithar 2012-11-29 20:34

Idézet:

Bangkok eredeti hozzászólása (Hozzászólás 74695)
Kedves Alithar/Adminok/Moderátorok ! Az ötletem a fórummal kapcsolatban lenne:

Igazán csinálhatnátok versenyeket (Pl.: Fegyverkészítő verseny, Versíró verseny, rajz készítő verseny stb...) melyekért gombákat adnátok jutalomként az nyerteseknek. 2-5-10). Így kicsit ösztönözhetnétek a játékosokat! Mit gondoltok? :)

Szia!

Bizony tervezünk versenyeket, ám sajna ez sem ilyen egyszerű :(

A verseny megrendezésével semmi probléma, de a jutalom gomba már bonyolultabb téma. Azt meg kell beszélni a fejlesztőkkel, hiszen végtére Ők adják a gombát, legyen az nyeremény, vagy más.

Egy hivatalos versenyhez (példa) 100, 75, 50 gomba (az első 3 helyezettnek) nem az erdőből nő ki, azt hivatalos úton kell megbeszélni Velük.

Tervben van egy képszerkesztő verseny, erről tájékoztatunk Titeket részletesen :)

A pontos id? 06:56 , a GMT +2 id?zóna szerint.