Shakes & Fidget - The Game - Supportforum

Shakes & Fidget - The Game - Supportforum (http://forum.sfgame.hu/index.php)
-   Javaslatok (http://forum.sfgame.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Javaslatok a játék eseményeivel kapcsolatban (http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=4315)

Alithar 2012-11-27 19:24

Javaslatok a játék eseményeivel kapcsolatban

Ide írhatjátok a már meglévő, ám általatok változtatni kívánt játékbeli eseményeket, vagy teljesen új, tőletek származó ötleteket egyaránt.

Gondolunk ez alatt eventekre, frissítésekre, változtatásokra.

Vajon mi tenné még izgalmasabbá a játékot? :rolleyes:

Bangkok 2012-11-27 19:58

Adventi Naptár

Hát akkor kezdeném is az egyik Javaslatommal:

Adventi naptár:

FIGYELEM! EZ CSAK 10-ES SZINT FÖLÖTT ÉRHETŐ EL!!

December 1.-én kezdődne és December 24.-éig tartana!

-Minden egyes nap, első bejelentkezéskor kiadna egy "Adventi naptárat", ahol lennének kis ablakocskák (24 db). Minden nap csak egyet lennél képes kinyitni, sorba kell menned! 1-es, 2-es, 3-mas és így tovább. Mindig mást rejtegetne az ablak:

30% esély -Szintedhez mérve aranyat
20% esély -1, 2 vagy 5 gombát
5% esély -Tapasztalatot
40% esély -Tárgyakat (Ritkán epikus tárgyat is 5% vagy 10% esély)
5% esély -Ha nincs meg még az összes mágikus tükör darabod, akkor egy tükör darabot.

És finálékor (Szenteste), Az utolsó (24.) adventi ablakban lenne valamilyen epikus tárgy:

20% esély - Epikus Fegyver
80% esély - Epikus tárgy

PerverzÁlat 2012-11-30 18:38

Idézet:

Bangkok eredeti hozzászólása (Hozzászólás 74584)
Hát akkor kezdeném is az egyik Javaslatommal:

Adventi naptár:

FIGYELEM! EZ CSAK 10-ES SZINT FÖLÖTT ÉRHETŐ EL!!

December 1.-én kezdődne és December 24.-éig tartana!

-Minden egyes nap, első bejelentkezéskor kiadna egy "Adventi naptárat", ahol lennének kis ablakocskák (24 db). Minden nap csak egyet lennél képes kinyitni, sorba kell menned! 1-es, 2-es, 3-mas és így tovább. Mindig mást rejtegetne az ablak:

30% esély -Szintedhez mérve aranyat
20% esély -1, 2 vagy 5 gombát
5% esély -Tapasztalatot
40% esély -Tárgyakat (Ritkán epikus tárgyat is 5% vagy 10% esély)
5% esély -Ha nincs meg még az összes mágikus tükör darabod, akkor egy tükör darabot.

És finálékor (Szenteste), Az utolsó (24.) adventi ablakban lenne valamilyen epikus tárgy:

20% esély - Epikus Fegyver
80% esély - Epikus tárgy

Bennem is felmerült már ez az ötlet! Támogatom! :)

prelien 2012-12-08 18:40

Hello!
Én arra gondoltam, hogy jó lenne egy olyan rendszer a játékban, amivel a karakterek tudnának egymásnak cuccokat, pénzt, esetleg gombát adni. Nem tudom mennyi értelmét látod/látjátok, de szerintem tök jó lenne egy ilyen lehetőség a játékban. :)

elek1977 2012-12-08 18:44

Rengetegszer felhozták ezt az ötletet.
Csak csalnának a játékosok, ezért elvetettük.

prelien 2012-12-08 19:03

Mert egy ilyen dologban hogy lehetne csalni?

bali1997 2012-12-08 19:34

könnyen pl. egy nagyobb szintű karri jobb cuccot és több aranyat tud adni egy jóval kisebb szintűnek is . így ez nem lenne igazságos.

Younger 2012-12-08 19:35

Idézet:

prelien eredeti hozzászólása (Hozzászólás 75190)
Mert egy ilyen dologban hogy lehetne csalni?

elmondom

mondjuk hogy van egy 200 szintű karaktered és kezdessz ugyanazon a szerveren egy másikat

át küldessz annak pl.2000 aranyat

sokáig el tud élni belőle

Alithar 2013-01-19 16:05

eventek

Sziasztok!

Szerintem fel lehetne dobni egy kicsit az érdeklődést különféle eventekkel.

Ezt többféle módon is lehetne kivitelezni, egy új gombbal, ami akkor elérhető, ha aktuális a dolog, vagy a fogadóban létrehozni egy külön kis motívumot neki... stb.

Akár olyan nyeremények is lehetnének a jutalmak közt ilyenkor, amik (stat, és szintnek megfelelően) egyszer lennének megszerezhetőek. Több szintből is lehetne összerakni a feladatokat, így mindenki a saját erejéhez megfelelő szintig jutna el.

Egy egyszerű példa:

"Titkos farsangi bál"
Hasonlóan a kazamatákhoz, és a toronyhoz egy új játékfelület nyílna meg egy meghatározott ideig. Az itt legyőzött ellenfelelek, amik a témához lennének alapozva különleges tárgyakat adnának, amik megfelelnek az epikus tulajdonságú tárgyaknak, de a kivitelezésük egyedi lenne (pl. farsangi maszk).

xXCsabiXx 2013-01-19 16:45

Idézet:

Alithar eredeti hozzászólása (Hozzászólás 76972)
Sziasztok!

Szerintem fel lehetne dobni egy kicsit az érdeklődést különféle eventekkel.

Ezt többféle módon is lehetne kivitelezni, egy új gombbal, ami akkor elérhető, ha aktuális a dolog, vagy a fogadóban létrehozni egy külön kis motívumot neki... stb.

Akár olyan nyeremények is lehetnének a jutalmak közt ilyenkor, amik (stat, és szintnek megfelelően) egyszer lennének megszerezhetőek. Több szintből is lehetne összerakni a feladatokat, így mindenki a saját erejéhez megfelelő szintig jutna el.

Egy egyszerű példa:

"Titkos farsangi bál"
Hasonlóan a kazamatákhoz, és a toronyhoz egy új játékfelület nyílna meg egy meghatározott ideig. Az itt legyőzött ellenfelelek, amik a témához lennének alapozva különleges tárgyakat adnának, amik megfelelnek az epikus tulajdonságú tárgyaknak, de a kivitelezésük egyedi lenne (pl. farsangi maszk).

Támogatom! Csinálok róla egy kis videót, hamarosan... :)

Én az arénába raknék egy gombot, és az arénába lehetne a szörnyekkel/ellenfelekkel küzdeni.

Kép:

http://oi50.tinypic.com/2pyapo0.jpg

A pontos id? 20:15 , a GMT +2 id?zóna szerint.