Shakes & Fidget - The Game - Supportforum

Shakes & Fidget - The Game - Supportforum (http://forum.sfgame.hu/index.php)
-   Off Topik (http://forum.sfgame.hu/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Általános beszélgetések! (http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=25)

Blade Of God 2010-07-18 11:48

Általános beszélgetések!

Sziasztok! Gondoltam, ha valaki netán nincsen céhbe, vagy szeretné közölni mi történt vele a mai napon, az itt megteheti! Kezdeném is: A mai napon új karaktert kezdtem, és a Céhemen belüli tagok is kezdenek összekovácsolódni. :D

Coldman 2010-07-18 22:05

Céhet keresek.Most kezdtem lassan de biztosan halladok,mivel családos vagyok kevés az időm.Szóval akinek kell 1 ember szóljon igaz minden nap 2-3 órát tudok lenni online.

KeV89 2010-07-18 23:31

Én tegnap kezdtem el a játékot, haladgatok vele rendesen de már alig van gombám :(
Az biztos hogy nem fogok rendelni, megszívtam én azzal már más játékban is.

KeV89 2010-07-19 02:02

http://admin.web4.hu/blogimages/r/rp...3/1_normal.jpg

Azt hittem megszívom, de végül mégis csak nyertem :)
Csak a HP-ját néztem először, de aztán megláttam a többi statját is, ekkor már megnyugodtam.
Jah és gombát is kaptam, miután legyőztem (még jó, amennyire rám ijesztett a kinézetével, meg a nevével) :p

Mimike20 2010-07-19 13:23

sziaztok!Én szombaton kezdtem a játékot és nagyon tetszik!
Rengeteg online játékon játszok de ez már most a kedvenceim között van...
Sőt...
:o:o

KeV89 2010-07-19 13:27

Idézet:

Mimike20 eredeti hozzászólása (Hozzászólás 700)
sziaztok!Én szombaton kezdtem a játékot és nagyon tetszik!
Rengeteg online játékon játszok de ez már most a kedvenceim között van...
Sőt...
:o:o

Én nem játszottam olyan sok más ilyen hasonló játékkal, csak eggyel (a farkasemberek és vámpírok játéka, címet direkt nem írok) de azt már régen abbahagytam.

Most nekem is ez a játék a kedvencem, a nyilvánvaló hibái ellenére, amit remélhetőleg hamarosan kijavítanak. Meg azért nem ártana minimum két fórum moderátor sem és azok rendet tartanának itt :)

Mimike20 2010-07-19 13:45

Idézet:

KeV89 eredeti hozzászólása (Hozzászólás 702)
Én nem játszottam olyan sok más ilyen hasonló játékkal, csak eggyel (a farkasemberek és vámpírok játéka, címet direkt nem írok) de azt már régen abbahagytam.

Most nekem is ez a játék a kedvencem, a nyilvánvaló hibái ellenére, amit remélhetőleg hamarosan kijavítanak. Meg azért nem ártana minimum két fórum moderátor sem és azok rendet tartanának itt :)

Igen tudom melyik az mert én is játszottam vele de nem tetszett annyira ezért én is abba hagytam
De ez a játék sokkal jobb mert még a lényed kinézetét is te csinálhatod meg a leg apróbb részletekig(orr,száj,szem formája).:o:D

Derfel Cadarn 2010-07-19 13:47

Kicsit hasonlít egy hasonló wow jellegű játékra, meg egy gladiátorosra. Az a kettő egyáltalán nem tetszik. Túl komoly...:o

Ez laza, dilis. Épp ezért tetszik. A képregény meg állati!!! Magyarra fordítva csak 48 darab van belőle. Ajánlom, hogy olvassátok el őket :D

Shakes und Fidget rulz!

KeV89 2010-07-19 13:49

Idézet:

Mimike20 eredeti hozzászólása (Hozzászólás 704)
Igen tudom melyik az mert én is játszottam vele de nem tetszett annyira ezért én is abba hagytam
De ez a játék sokkal jobb mert még a lényed kinézetét is te csinálhatod meg a leg apróbb részletekig(orr,száj,szem formája).:o:D

Valamint a grafika is teljesen egyedi szerintem. Bár én alapból nem szerettem az ilyen X idő múlva gyere vissza játékokat, de ez most képes volt beszippantani :)
Na azért nem annyira hogy a kezdeti időkben gombát vegyek, de késöbb még az is lehet, hogy egy SMS erejéig én is elcsábulok :p
Abban a másik játékban amit ezelőtt említettem, több SMS-t is küldtem és már bánom, de akkor még kis töpszli voltam, most már jobban becsülöm a pénzt ;)

Mimike20 2010-07-19 14:31

Idézet:

KeV89 eredeti hozzászólása (Hozzászólás 707)
Valamint a grafika is teljesen egyedi szerintem. Bár én alapból nem szerettem az ilyen X idő múlva gyere vissza játékokat, de ez most képes volt beszippantani :)
Na azért nem annyira hogy a kezdeti időkben gombát vegyek, de késöbb még az is lehet, hogy egy SMS erejéig én is elcsábulok :p
Abban a másik játékban amit ezelőtt említettem, több SMS-t is küldtem és már bánom, de akkor még kis töpszli voltam, most már jobban becsülöm a pénzt ;)

Milyen néven játszottál és hanyas serveren?Milyen lény voltál?
Csak azért kérdezem mert hátha ismerlek.
:D

A pontos id? 12:50 , a GMT +2 id?zóna szerint.