Shakes & Fidget - The Game - Supportforum

Shakes & Fidget - The Game - Supportforum (http://forum.sfgame.hu/index.php)
-   Általános (http://forum.sfgame.hu/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Diskurzus: JÖNNEK A FRISSÍTÉSEK - HÚSVÉT (http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=6693)

elek1977 2018-03-23 17:18

Diskurzus: JÖNNEK A FRISSÍTÉSEK - HÚSVÉT

Idézet:

Xefande eredeti hozzászólása (Hozzászólás 118427)
A Shakes & Fidget hamarosan érkező frissítéseivel kapcsolatban jelentkezünk. A tavalyi év nagyszerűen sikerült, jó néhány izgalmas új funkcióval jelentkeztünk, például a kováccsal, az eredmények új rendszerével és az Alvilággal. Bár nem lesz egyszerű, a Shakes & Fidget csapatával itt, a Playa Gamesnél úgy döntöttünk, idén még jobbak leszünk: jövő héten meg is érkezik az első újdonság, a húsvéti frissítés!

https://forum.sfgame.de/Holle/Forum/...romo_small.png

A Shakes & Fidget történetében először megjelenik egy új osztály: az orgyilkos! Az orgyilkos a felderítő és a harcos keveréke, és az egyetlen osztály, amely egyszerre két fegyverrel is harcolhat.
Emellett egy új, 20 szintes kazamatát is bemutatunk: a Mágia Ősi Iskoláját. Kitaláljátok, honnan mintáztuk és kikkel futhattok össze benne?

Számos hasznos fejlesztéssel is készülünk. Hamarosan további információkkal szolgálunk róluk a javítások hivatalos naplójában! Van azonban egy olyan funkció, amelyet eredetileg ki akartunk adni, mégis hiányzik: Tavaly októberben bejelentettük, hogy 2018 első negyedévére tervbe van véve egy, a céhekre koncentráló frissítés. A céhes frissítés egy része (a 100 új céhes portya) már elérhető december óta, a másik részt pedig a húsvéti frissítéssel terveztük kiadni. A dolgok azonban még nem teljesen úgy működnek, ahogy kellene. Emiatt úgy döntöttünk, hogy a teljes frissítés csúsztatása helyett az új céhes funkciót akkor adjuk ki, amikor kész lesz: várhatóan néhány hét múlva. A frissítés utánra is nagy terveink vannak: A következő meglepetést a Shakes & Fidget évfordulójára, júniusra időzítettük. Több mint egy éve dolgozunk már rajta, és az utóbbi három év legnagyobb változását fogja hozni! Sikerült felkeltenünk a kíváncsiságotokat? ��

Kellemes szórakozást kívánunk,
a Shakes & Fidget csapata

Itt lehet beszélgetni a húsvéti frissítésről.

Debysz 2018-03-23 18:41

Sziasztok!

Én kicsit tartok az új karaktertől.
Két fegyver esetén, gondolom nagyobb lesz a sebzése, mint bármelyik eddigi karakternek és mivel a harcos és az íjász keveréke gondolom ennek ellenére kitér majd.
A kérdés, hogy mennyire lesz bugos, nagyon sokat fog védeni és nagyon sokat sebezni? Ugye a mágus sebezte eddig a legnagyobbat, de kompenzálva van azzal, hogy kevés az élete és nem véd.
Majd kiderül, az egy év remélem elég tesztelést és gondolkodást eredményezett... ;)
Azért azonos szinten, full kövezve és cuccokkal, 15ös gladiátorral lehet nem lesz ellenfele :)

Mindenesetre kíváncsian várom.
A kazik meg a céhes dolgok jöhetnek, a jubileumot is várjuk.

Köszönjük az infókat

Most amíg írtam esetleg az ugrott be, hogy hasonlítani fog az alvilági őrzőre.
Talán az lesz a balance, hogy nem lesz kiemelkedő tulajdonsága, hanem mindent fejleszteni kell rajta (erő, ügyesség, kitartás és szerencse kb egyszerre mozogjon)

alapember 2018-03-25 09:26

Új kaszt

Nekem ez egy kicsit zavaros... 1; Gondolom a régebbi szerverekre nem vezetik be, mert ugye egy játékosnak csak egy karaktere lehet, ráadásul utól se lehet érni szinte a többi játékost
2; Ha neki ugyan úgy 10 felszerelése lehet,akkor elvileg csak az az új kaszt értelme, hogy lehet cserélgetni a fegyvert (bár lehet tévedek) ,meg talán annyi lehet az előnye, hogy ő akár vegyesen használhatja a harcos és a felderítő felszereléseit,fegyvereit
3, Az albumot nem kell esetleg az új kaszt miatt átvariálni?

Apropó album. Jobb lett volna az albumot bővteni, ugyanis a forgószélben található új cuccok még a mai napig nem kerültek be az albumba! Az új kazamatákról már nem is beszélve...

Attih 2018-03-25 16:48

Én szerintem ennek a kasztnak lesz egy olyan képessége, hogy ő mindig elsőnek üt, és valami bónuszt kap rá. Szerintem ez lenne logikus, mert egy orgyilkos lesből támad, és meglepi az ellenfelét.

Nitrile 2018-03-25 17:53

kaszt

Személy szerint én jobban örülnék neki ha ez az új kaszt a saját karakterünkön belül foglalna helyet, és nem egy különállót.
Fogalmam sincs hogy mit, de lehetne neki is valamilyen funkciót adni mint például a torony segítők. (ezzel nem azt mondom hogy legyen segítő!)
Felszerelni se lenne gond hiszen ott a wc..
Így senkinek se kellene másik karaktert csinálni hogy kipróbálja, hanem a normál profilon belül lehetne fejlesztgetni. Ha egy jó funkciót adnának neki el is tudnám így is képzelni a dolgot.

Mraz 2018-03-25 17:53

Idézet:

Attih eredeti hozzászólása (Hozzászólás 118436)
Én szerintem ennek a kasztnak lesz egy olyan képessége, hogy ő mindig elsőnek üt, és valami bónuszt kap rá. Szerintem ez lenne logikus, mert egy orgyilkos lesből támad, és meglepi az ellenfelét.

Semmi logikusból ne indulj ki! Én azt tettem pár éve amikor először játszva a harcost választottam. Gondoltam logikus hogy a harcos jól harcol.
Azóta szídom magam ,mert egy kalap *** ez a kaszt ,bármi mást választok jobban jártam volna...

Attih 2018-03-25 22:16

De logikus mind a három kaszt: a harcos sokáig bírja, de nem sebez sokat, a mágus sebezhető, de sokat is sebez, a felderítő pedig mindkettőből átlagos. Ez önmagában még balanszolt is lenne, ami szintén logikus, de már régóta nem az.

Mraz 2018-03-26 06:39

Idézet:

Attih eredeti hozzászólása (Hozzászólás 118439)
De logikus mind a három kaszt: a harcos sokáig bírja, de nem sebez sokat, a mágus sebezhető, de sokat is sebez, a felderítő pedig mindkettőből átlagos. Ez önmagában még balanszolt is lenne, ami szintén logikus, de már régóta nem az.

Sajnos a logikáról annyit ,hogy amikor a mágus egy csatában második ütésre többet krittel mint a harcosom teljes élete (140 millát) onnantól teljesen mindegy mennyi élet van a harcosnak ,mert azt nem lehet rá mondani ,hogy kitartóbb mint a többi kaszt. A mágus ezt 11-es gladival teszi meg ,az a mágus!
Namármost így az jön ki ,hogy Szinte minden csata részemről 2-4 körben fut le,a mágus is annyit bír ki és az íjász is az én harcosommal egyben ,csak az én harcosom üt 10-20 milliót /kör az íjász ennek a dupláját és közben kitér,de retek sokat, a mágus meg üt 60-80-at de ha krittel akkor 100-140-et.
Ha mindenki mondjuk 4 kört bír ki de az egyik kasztnak a töredéke a sebzése a másik kettőéhez képest ,akkor milyen ballanszról beszél nekem bárki?
Magas szinten az életerő ezekmiatt elhanyagolható tényező csak a sebzés számít (és persze ,hogy mennyit krittelsz adott kör alatt) és mivel harcos pont a sebzésben a legszarabb így ő marad a legszarabb kari... Nem olyan nehéz levezetni. Azzal most nekem ne jöjjön senki ,hogy a kazikban milyen nehéz a harcos ,amikor az idióta Playa ilyen irreális 50-100K statokat rak be a kaziknak. Még jó hogy nehéz az egy 400-450-es nemharcos karinak...
Felvetődött anno ,hogy a harcos pajzsába is lehessen követ rakni és akkor ezt elvetették azzal az indokkal ,hogy felborulna az egyensúly és a harcos túl erős lenne,na ezen halálra röhögtem magam :D Nevettséges és tényleg ne csinálják meg. Mégpedig egy dolog miatt. Ez a slot mégcsak fel sem hozná a többiek szintjére a harcost ,teljesen felesleges újítás lenne és az a +5-600 stat mindenre nem is lenne érezhető ,mint ahogy párezer statpont sem érezhető 400 felett!

Grimm 2018-03-26 09:47

A velem egyszintű harcos 3 kritből megöl. Nagyobb a sebzése is összességében, mert a páncélja kétszeres. + a kitérésem semmit sem ér, mert a kritikus találat elől nem tudok kitérni.

Felderítő vs felderítő egy rakat kitérés van egymás ellen.
Felderítő vs harcosnál sokszor a pajzs többet fog.

A céhes csatákban is legtöbbször ez van...

A Harcos céhes kazamatánál is a harcos, több mint kétszer annyit védett ki, mint amennyit én kitudtam térni.

Az 50% kitérés a játék elején volt, amikor még semmi más extra nem volt, (mostmár mindenkinek 50% kritje van, ergó a kitérésem fele annyi), de a pajzs azóta is 25% véd....

elek1977 2018-03-26 16:59

Idézet:

alapember eredeti hozzászólása (Hozzászólás 118435)
Nekem ez egy kicsit zavaros... 1; Gondolom a régebbi szerverekre nem vezetik be, mert ugye egy játékosnak csak egy karaktere lehet, ráadásul utól se lehet érni szinte a többi játékost
2; Ha neki ugyan úgy 10 felszerelése lehet,akkor elvileg csak az az új kaszt értelme, hogy lehet cserélgetni a fegyvert (bár lehet tévedek) ,meg talán annyi lehet az előnye, hogy ő akár vegyesen használhatja a harcos és a felderítő felszereléseit,fegyvereit
3, Az albumot nem kell esetleg az új kaszt miatt átvariálni?

Apropó album. Jobb lett volna az albumot bővteni, ugyanis a forgószélben található új cuccok még a mai napig nem kerültek be az albumba! Az új kazamatákról már nem is beszélve...

Minden szerverre felkerül a frissítés. A problémádra a megoldás, hogy aki kíváncsi az új kasztra, felregisztrál egy olyan szerverre, amin nem játszik, és ott nyugodtan tesztelheti a karaktert.
Az új kasztról a héten kiderül, hogy milyen.

A 3 kaszt közül A felderítő a nagy kedvenc, majd a mágus, végül a harcos. De mindegyikkel lehet játszani, mindhármat láttam már a toplista első helyén.

A "Mágia Ősi Iskolája" A Roxford akarna lenni? Mit gondoltok?

A pontos id? 21:12 , a GMT +2 id?zóna szerint.